Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 lis 2010, 15:33

witajcie :-)
wczoraj wybralismy sie do szwagierki na urodziny i spedzillismy tam caly dzien. Kiara bawila sie ze swoja 1,5-roczna kuzynka, smiesznie to wygladalo :-D
U mnie zakręcony długi weekend.
ach, rzeczywiscie, Wy mialyscie dlugi weekend :-) Ja sie ciesze, ze u nas byl krotki, bo cos strasznie klotliwy byl, nareszcie moge odpoczac kilka godzin od meza :ico_oczko:
Sliczne z Was dziewczyny :ico_brawa_01:
bobasek ma butle i Klara ja ssie
jeszcze sie nia nie dzieli z bobaskiem? :-D
ostatnio dobrała sie do kociego jedzenia i jadła,
:ico_haha_01: ale to mokre jedzenie z puszki? Kiara ciagle poluje na chrupki naszego psa i musze jej pilnowac, zeby ich nie brala do buzi, bo znajac ja pewnie by sie zakrztusila i o tragedie nietrudno :ico_sorki:
wczoraj znalazła klocka lego syna i mało nie połkneła
ojej, niedawno slyszalam o dziecku, ktore zakrztusilo sie takim klockiem i w wyniku niedotlenienia mozgu jest teraz "roslinka" :ico_placzek: dlatego ja tak sie boje tego zakrztuszenia :ico_sorki:
Widze, ze prezent gwiazdkowy dla Klaruni masz juz prawie z glowy :-) Kiara wczoraj bawila sie ladnie arka noego swojej kuzynki, z playmobil, taka:
Obrazek
wiec albo cos takiego dostanie, albo jakas mini-farme ze zwierzatkami :ico_noniewiem:
jak naładuję baterie dziś to zaraz wrzucę
tez jestem ciekawa nowej fryzury Piotrusia :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

15 lis 2010, 17:51

ale to mokre jedzenie z puszki?
tak :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

15 lis 2010, 17:58

Helen napisał/a:
ale to mokre jedzenie z puszki?
tak :ico_olaboga:
nie martw sie,trujace to na pewno nie jest :ico_oczko:
ja wlasnie przegladam alegro,prezentow szukam dla maluchow :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 lis 2010, 18:08

ja wlasnie przegladam alegro,prezentow szukam dla maluchow
ja tez tak zerkam w necie... znalazlam juz prezent dla synka kolezanki na 2. urodziny i zamowilam prezent dla 4-letniej siostrzenicy meza. Znalazlam tez juz cos dla 1,5- rocznej siostrzenicy A. (tej, z ktora wczoraj bawila sie Kiara). Zostala mi jeszcze 10-letnia (juz prawie 11-letnia) siostrzenica A. (ale ma tych siostrzenic, hehe) i dla niej jeszcze pomyslu nie mam. A na koniec bedzie trzeba zdecydowac sie na cos dla Kiary. Wczoraj u szwagrow umowilismy sie, ze kupujemy prezenty tylko dla dzieci i ustalilismy limit finansowy :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 lis 2010, 22:18

Teraz to faktycznie musimy szczególnie uważać na to co dzieciaczki biorą do rączek, są bardziej mobilne i potrafią już dojść do tego, co jeszcze jakiś czas temu było dla nich nieosiągalne, więc o nieszczęście nie trudno. W domu Wiki jest raczej bezpieczna, bo wszystko uprzątnięte jest na maksa, ale jak jadę z nią w gości, to nie spuszczam jej ani na sekundę z oka, bo co chwila znajduje coś co mogłaby wziąć do buzi.

anetka607, ale te klocki drewniane są super, chyba je kupię. Choć wiem, że jeszcze nie potrafi się nimi bawić (podnosi i z całej siły rzuca za siebie), ale może później.

anusiek, ojeje, biedny Piotruś, najważniejsze, że ząbek cały :ico_sorki: Tak sobie myślę, że może jakby Wikę interesowały bajki, to też bym jej dla chwilki spokoju puściła :ico_oczko: Na szczęście, jak robię śniadanie, czy sprzątam, to Wiki grzecznie siedzi w huśtawce i obserwuje co mama robi, czasem oczywiście się denerwuje, wtedy jej śpiewam i.... tańczę, dalej robiąc co zaczęłam :ico_oczko: Ona pęka ze śmiechu, a ja mam aerobik :ico_oczko: Czego się nie robi by dziecko było szczęśliwe :-D

Helen, świetna ta arka, może też przemyślę jeszcze prezent dla Wiki :ico_oczko:

Mąż dzwonił przed chwilą, ale miło było go usłyszeć :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

15 lis 2010, 22:28

Helen, świetna ta arka, może też przemyślę jeszcze prezent dla Wiki :ico_oczko:
a ja ogladam wlasnie farmy z little people :ico_haha_01: dobrze, ze jest jeszcze troche czasu...
Mąż dzwonił przed chwilą, ale miło było go usłyszeć :-D
i juz sa pierwsze pozytywne efekty rozlaki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

16 lis 2010, 12:13

A ja wczoraj skorzystałam z przepięknej pogody i byłam z dziećmi od rana na dworze. A dziś... cały czas pada :-)
Wczoraj miałam wizytę z Asią u lekarza, bo ostatnio ma straszne zatwardzenia (bez innych dolegliwości) i te kulki odpażają jej pupkę. Dostała syropek i maść i mamy robić nasiadówkę w kalii. Syropek to jakieś cudo, po 1 dawce Asia po 2 godzinach zrobiła cały pampers kupki... i spała aż do 4.00. Pierwszy raz od chyba 3 miesięcy. Nie mam pojęcia od czego ta kupka, w jej diecie nic nie zmieniałam je to co my. Dawałam jej jabłka, a teraz w necie czytam, że u niektórych dzieci właśnie działa odwrotnie i zatwardza.
Szymusiowi kupiłam klocki z literkami - narazie bawi się, ale u niego to wszystko na chwilę :ico_sorki: już widzę, że naklejki zdziera.
Co za tandety robią.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

16 lis 2010, 12:20

witajcie,

Byliśmy z Piotrkiem na badanich. Nie ma już anemi :ico_brawa_01:
Dziś mamy dzień odwiedzin w domu, babcia, teście a potem sąsiedzi :ico_olaboga:

dzień faktycznie paskudny ale na szczęście nie pada :-)
idę skorzystać że mały śpi i też się kimnę bo jakaś niedospana chodzę - chyba przez tą pogodę...
mam nadzieję że pośpimy do 13,30 ehhh miło by było

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

16 lis 2010, 13:34

Mąż dzwonił przed chwilą, ale miło było go usłyszeć :-D
a kiedy wraca??
bo ostatnio ma straszne zatwardzenia
to musiała sie namęczyć :ico_olaboga: moja za to zrobila wczoraj w pieluche dla tesciowej a ona jej nie przebrala, jak przyszlam to smierdzialo w calym domu (ona nie czuła) i kupa jej zaschła :ico_zly: musialam pod ciepła woda zmywać
Co za tandety robią.
niestety i niby dla dzieci, moja zjada i papiery i chusteczki jak znajdzie :ico_olaboga: zaczelam szukac nowego domu dla szynszyla :ico_placzek: już nie mam siły dzisiaj mała nie wiem kiedy napchala sobie buzie wiórami :ico_placzek: tylko po kubek sie odwróciłam :ico_zly: nawet nie widziałam kiedy tam podeszla bo grzecznie w progu siedziała
kota na podwórko wywale chyba już dzisiaj tak miało być a sie nad nim zlitowałam i do domu wziełam
Nie ma już anemi :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
Dziś mamy dzień odwiedzin w domu, babcia, teście a potem sąsiedzi :ico_olaboga:
lubie jak coś sie dzieje

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 lis 2010, 14:49

dobrze, ze jest jeszcze troche czasu...
o tak :-)
pozytywne efekty rozlaki :ico_oczko:
bez wątpienia są :-)

graz1974, Wiki też tak miała z kupkami, ale na szczęście samo przeszło i nie mam pojęcia od czego. Ja dopiero teraz zauważyłam, że Asieńka ma 10 ząbków, wow!

anusiek, super, że anemii już nie ma :ico_brawa_01: udało się pospać tak długo? :-)
a kiedy wraca??
prawdopodobnie 23 grudnia dopiero będzie, tak więc roczek Wikusi przełożymy. Chyba po świętach zrobimy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość