Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 lis 2010, 15:30

Karolina trzymaj się KOchana!!!!!!JUż niebawem :-D :ico_pocieszyciel:

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

14 lis 2010, 21:34

Testuje pralko-suszarkę dopiero drugi tydzień i jeszcze nie zauważyłam czy coś się niszczy. Może i osobne dwa urządzenia są lepsze pod warunkiem ze ma sie na nie miejsce w mieszkaniu. Majac 4m2 lazienki niestety sie nie zmieszczą :ico_oczko:
Rzeczywiście jak włączyłam podczas prania obroty 1200 to rzeczy były pogniecione, ale jak wybiorę wariant np 400 lub 600 to już jest dużo lepiej. Moja stara pralka nawet nie miała opcji z ustawieniem obrotów tylko włącz lub wyłącz wirowanie.

Martunia w którym rejonie miasta mieszkasz? Mi pasują godziny popołudniowe w tygodniu bo wcześniej jestem w pracy. Mozna się umówić na jednej z sali zabaw. My pogadamy a dzieci poszaleją.

Ale katar mnie meczy. Juz 4 dzień i zero poprawy. Pije Sinupret, inhalacje i nic. Dodam, ze mój katar to nie jest taki zwykły tylko zawsze przy tym lecą mi łzy z oczy i całymi dniami jestem zapłakana. Wyglądam okropnie, nos jak purchawa opuchnięty, cala buzia obdrapana od chusteczek już mam dość.

Moj Patryk ma jutro pasowanie na przedszkolaka. Nie wiem czy od rana ubrać go elegancko czy na luzie a później go panie przebiorą. Wy jak zrobiłyście?

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 lis 2010, 10:18

Sylwia napewno bedziesz zadowolona z nowego sprzetu, a z pasowaniem to ja nie pomoge bo u nas to nie ma nawet czegos takiego, zreszta amelka ostatnio chora i placze jak mam ja zostawiac wiec narazie siedzi ze mna w domu :ico_oczko: mysle ze do porodu posiedzi :ico_oczko:

ja caly czas 2w1, liczylam na weekend ze sie cos ruszy a tu nic,a dzisiaj znowu mnei naszly jakies czarne mysli odnosnie porodu ze nie dam rady albo cos i juz wogle mam hhustawke emocjonalna :ico_placzek: :ico_placzek: tak bym chciala byc juz po, wczoraj wyszykowalismy wozek bo ukurzony, fotelik, lozeczko gotowe, wszystko czeka i my tez :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

15 lis 2010, 11:19

Karolina śniło mi się że wchodzę na tt a tu zdjęcie Twoje i dzidzi :-D moze proroczy sen, chociaż tak czy inaczej przecież lada moment rodzisz :ico_brawa_01: Będzie dobrze!!!!!Głowa do góry!!!!

Sylwia ja mieszkam na zadupiu w Wysokiej, ale gdzie się nie umówimy bedzie dobrze :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 lis 2010, 16:24

Martuuniu czy Ty mieszkasz na ul. Wysokiej koło Grabiszyńskiej czy w miejscowości Wysoka koło Bielan Wrocławskich i bliżej Zwycięskiej. Jeśli to Bielany, to powiem tak: "a ja myślałam, że mieszkam na końcu świata" :ico_oczko: Ale spoko, nie przesadzaj, końce świata mają swój urok. Od Ciebie przynajmniej fajny dojazd do A4. Mnie się mój koniec świata podoba. Jeśli wpiszesz w google map ul. Główną, to zobaczysz, gdzie są Stabłowice, to jest prawdziwy piękny koniec świata.
Ja spróbuję się do Was dostosować, tylko dajcie znać kiedy się spotykamy i gdzie.
Martuuniu, w któryś dzień możemy też się spotkać przed południem, tylko trzeba dograć.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

15 lis 2010, 19:13

Yvone koło Bielan :-D ale fajnie mi na wsi :-D wiem gdzie Ty mieszkasz bo kiedyś ogladałam tam mieszkanie 2 poziomowe na uroczym osiedlu :-D Dziewczyny ja po środzie jestem chetna ale dam znac jak poznam szczegóły mojego występu środowego:-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 lis 2010, 18:42

Sylwia Tosia ma jutro pasowanie i Panie będa przebierać dzieci prosiły żeby ubrania przynieść w siatkach. My i tak przyjdziemy na samo pasowanie bo utro mamy termin u okulisty. Nie wiem czy wam pisałam ale Tosia miała gradówke i rosła jej, że ho :ico_szoking: a to się usówa w znieczuleniu ogólnym ale terminy publiczne są bardzo odległe, a u mnie w szpitalu tego nie robią, no więc umówiłam ją prywatnie i w między czasie to je pękło i syf z środka się wylał więc mam nadzieje, że już nie trzeba będzie z tym nic robić.

Ja się nie odzywałam bo ledwo żyłam w zeszłym tygodniu, miałam okropną anginę ale chodziłam na antybiotyku do pracy i złapałam od dzieci na oddziale rota więc 11 cały dzień spędziłąm wymiotująć a w piątek musiałm zdychając isć do pracy.

Ula podaj mi swój nr na pw bo w przyszłym tygodniu jestem w te wawie.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 lis 2010, 19:40

Ania oj Aniu Ty bidulo się teraz wychorujesz za wszystie czasy :ico_olaboga: duuużo zdrówka. My jesteśmy w czwartek w Krakowie na jeden dzień i nicujemy przy galerii krakowskiej wiec jak będziesz miała chwilkę siły i ochoty to mozna jakąś kawke wypić :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 lis 2010, 20:44

Martunia, Ty to się teraz wyjezdzisz po calej Polsce :-D Wrocław, Kraków, Lublin...

Ania, biedaku, mój nr 663 263 863 Mam nadzieje, że jak będziesz w wawie to bedziesz zdrowa i żadne wirusy Cię nie dopadną.

Sylwia, my mamy pasowanie dopiero 26.11

A u nas choroby ciąg dalszy, Mały jedzie na antybiotyku od soboty. Teraz juz mu powoli przechodzi ale kasłał tak strasznie że :ico_szoking: normalnie sie dusiła dziecina.

Ostatnio zauwazylam, ze jakos dziwnie podchodzi do tv kiedy oglada bajki. Czasami nawet stoi przed tv zamiast siedziec na kanapie. Zapytalam go dlaczego i mowi ze nie widzi... Potem zrobilam jeszcze test na kilku literkach i faktycznie im blizej mu przysuwam do nosa, tym lepiej czyta. Zapadla wiec decyzja ze trzeba isc do okulisty. I tu pzezylam szok. Że na NFZ sie czeka to nie bylam zdziwiona, ale dzis umawialam Szymka prywatnie na badanie i najwczesniejszy termin to 2 grudnia. I to tylko dlatego ze ktos nie potwierdzil rezerwacji bo normalny termin najwczesniejszy byl na polowe stycznia. Szok normalnie co sie dzieje w naszej sluzbie zdrowia...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 lis 2010, 22:10

Ula prywatnie takie kolejki??? :ico_szoking: szok to moze w ostrołęce szybciej będzie??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości