Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 lis 2010, 20:23

chodzę jakbym byla połamana
no to tak jak ja.. a o leżeniu na boku w ogóle mogę zapomnieć, bo potem wstać nie mogę. Spanie tylko na wznak, bo jak się obrócę w nocy to od razu pobudka z bólu.
W niedzielę tak mi się fajnie leżało i oglądało miłość nad rozlewiskiem, a jak się film skończył to miałam ze 4 podejścia do wstania z łóżka, w koncu jak jakoś się zwlekłam to nie mogłam się wyprostować i kroku nie mogłam zrobić, łzy mi płynęły strumieniami a ja do kibla dojść nie mogłam. Mąż tylko się głupio pytał co mi jest i czy mnie coś boli :ico_zly: jak on mi działa na nerwy

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

16 lis 2010, 22:17

AniaZaba, a ja znowu tylko na boku dam rady spać

jutro z rana jadę na te badania. Trzymajcie kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 lis 2010, 22:29

hehe, ja tez tylko na boku. Na wznak w ogole nie moge, bo mnie slabi, na usg malo nie zeszlam lekarzowi :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 lis 2010, 22:51

W niedzielę tak mi się fajnie leżało i oglądało miłość nad rozlewiskiem, a jak się film skończył to miałam ze 4 podejścia do wstania z łóżka, w koncu jak jakoś się zwlekłam to nie mogłam się wyprostować i kroku nie mogłam zrobić, łzy mi płynęły strumieniami a ja do kibla dojść nie mogłam. Mąż tylko się głupio pytał co mi jest i czy mnie coś boli jak on mi działa na nerwy
Normalnie jakbyś mnie opisywała :ico_haha_01:
Trzymajcie kciuki
@@@@już zaciśnięte

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 lis 2010, 23:50

jejku dziewczyny, aż tak was to strasznie boli????nie da się temu jakoś zaradzić????

Tynusz1, trzymam kciuki

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

17 lis 2010, 08:56

No niestety mnie plecy w tej ciązy zabijają ,ale właśnie tylko wtedy gdy leżę i potem muszę wstać raz mało nie upadłam bo kręgosłup nie miał siły mnie utrzymać na nogach -za szybko się podniosłam zawsze muszę usiąść zanim się podniosę(z tym też jest problem bo same wiecie ,że śmiesznie to wygląda gdy mięśni brzucha sie już nie używa haha) :ico_haha_01:

Dziś mam lużniejszy dzień w pracy za to w domu sporo hmmm i prasowanie i pranie i trochę muszę posprzątać bo wszystko teraz na raty robię bo za raz nie umiem za bardzo mnie potem krocze boli . :ico_sorki: Uciekam synka do "szkoły" zaprowadzić miłego dnia papa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 lis 2010, 09:59

jejku dziewczyny, aż tak was to strasznie boli????nie da się temu jakoś zaradzić????
No niestety tak strasznie :ico_zly: , i podobno mnóstwo kobiet w ciąży ma takie dolegliwości. W poniedzialek mam wizyte u gina to z nim pogadam i chyba nawet poproszę go żeby położył mnie profilaktycznie na badania do szpitala, bo naprawde oprócz tych bóli jestem okropnie osłabiona, najchętniej bym tylko ciągle leżała :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-11-17, 09:01 ]
dziewczyny i zapomniałam, bo dziś mija mi 30 tydz, częsujcie się :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 lis 2010, 10:21

witam kochaniutkie mamuski!!!
Biedulki straszne co kobieta musi przechodzić w ciązy :ico_placzek: :ico_placzek: trzymam za szybką poprawę!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

ja wczoraj byłam u gina!!z moim synkiem bo się uparł że on musi zobaczyć siostrę..mała waży 1320 gram ma ok.30 cmi w czasie badania była strasznie ruchliwa :ico_brawa_01: :ico_haha_01: ziewała,puszczała "bańki" buzka,trzymała się za ucho Mikołaj był zachwycony bo Mała nawet macha raczką i Mikołaj krzyknął w czasie badania"Iga to ja twój braciszek"i zaczął kiwać do ekranu aż lekarz zaczął sie smiać. :ico_haha_01:

Obrazek

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 lis 2010, 10:32

"Iga to ja twój braciszek"i zaczął kiwać do ekranu aż lekarz zaczął sie smiać.
Dla takich chwil warto żyć :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-11-17, 11:21 ]
Właśnie odczytałam wiadomość meilową, że dzisiaj planowo powinna przyjśc do mnie przesyłka z łóżeczkiem. Tylko ja o 15 jade na spotkanie rodziców do Oliwki do przedszkola :ico_noniewiem: . Ciekawe, czy do tej pory zdąży kurier przywieść.
A sprzedwaca tłumaczył się w meilu, ze opóźnienie spowodowane jest tym długim weekendem. Aj niech mu już będzie, byle by tylko już przesyłka była u mnie w domciu :ico_sorki: .

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

17 lis 2010, 12:44

Iga to ja twój braciszek"
oooooooo jakie to rozczulające :-D
podobno mnóstwo kobiet w ciąży ma takie dolegliwości
tak mi lekarz tłumaczył że rozchodzenie jest normalną rzeczą ale rozejście już dysfunkcją itp itd. Przy pierwszej ciąży mnie tak nie bolało, ale też więcej się nad sobą człowiek rozczulał :ico_wstydzioch:
powinna przyjśc do mnie przesyłka z łóżeczkiem.
no w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mija mi 30 tydz,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to już jedną nogą na porodówce jesteś

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość