Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 lis 2010, 22:30

a to zinterpretowalam inaczej twoj post:-)
MYsle ze z moczu zrobili badanie bo inaczej nie wykryja ze cos nei tak z pecherzem.
Faktycznie,chorobowy czas za wami.Zycze zdrowka ..

adia--super zdjecie w podpisie...ladnie wygladasz w tym brazie :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 lis 2010, 02:34

Hej
a ja cos spać nie mogę :ico_noniewiem:
Dana nie dołuj się nam tu :ico_sorki: coś za często cię deprecha łapie może jakaś pomoc by ci się przydała od lekarza sama myśl że bierzesz coś co ma ci pomoc, działa cuda :ico_sorki: :ico_sorki:
adia--super zdjecie w podpisie...ladnie wygladasz w tym brazie :-)
dziękuję bradzo ,a ta kurtka ma prawie trzy lata już :ico_oczko:
Słonko gratulacje myślałam nad tą dieta ale przeraża mnie brak warzyw i owoców w pierwszej fazie :ico_noniewiem: odstępujesz troszke od diety czy tak ściśle jej przestrzegasz ??
Yoanna mam nadzieję że Ninka będzie zdrowa a co jej się z rączką stało bo coś nie doczytałam i nie wiem nic :ico_olaboga:
buziaki dla was

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 lis 2010, 11:12

witam rankiem...
u nas sypie sniegiem,,nie wiem jak u was???A wczoraj bylo jeszcze tak pieknie :ico_placzek:
adia-prosze prosze :ico_haha_01: A wiesz ze ja mam bardzo podobna kurtke.To jest skorzana? bo ja dostalam od meza pod choinkiem w ubieglym roku,ja mam z only,ale na zdjeciu wyglada mi bardzo podobnie:-)
Myslalam o caloksztlacie,,kolor wloskow tez megasny!!!Mi takie ciemne nie pasuja ale u kogos mi sie podobaja.

co do tej diety to tez slyszalam ze jest efektywna.No ale duzy minus tej diety to brak warzyw.Owocow nie potrzebuje bo nei jem za wiele.W sumie w owocach jest duzo cukrow wiec pewnie dlatego je odrzucili w pierwszej fazie.Warzywa to zrodlo ww ale trzeba je jesc przeciez.

JA nie stosuje diet ale jem duzo nabialu odtluszczonego i to tez dobre rozwiazanie dla utrzymania wagi a nawet schudniecia.

Milego dnia

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 lis 2010, 12:19

Witam kochane!!!
sarenka, Kochana pisałam co czulam bo milo jest gdy gdzies znikniesz a inni o tobie pamietaja wlasnie Tak jak ostatnio mnie interesuje gdzie nasze pozostale lasencjie ?Marusia,Miszka,zirca(naszczescie sie odezwala ostatnio ) ale zagladaj czesciej i pokazuj nam przystojniaczka i pozostale kobitki
yoanna skarbie ptrzedewszystkim zdroweczka dla niuni biduleczka nasza kochana sio paskudne chorubska !!!!


A teraz odpowiedz na pytanko w sprawie baleyagu wiec mozena go zrobic zrowno farbami jak rozjasniaczem jest tez rozjasniacz bez amoniaku tak zwany z ale zawsze on tam jest mimo iz firmy probuja zapewnic ze go nie ma a w zasadzie w jego zastepstwo wchodzi produkt podobnie dzialajacy Ale nie bede tu o tym mowic Napewno z Loreala maja takie delikatne rozjasniacze i polecala bym do takiego salonu sie kierowac jesli nie masz mozliwosci zrobic to na innych dobrych rowniez produktach u swojej fryzjerki . Wiesz rozjasniaczem nie zawsze musisz zrobic platynowe pasemka bo to tylko od fryzjera zalezy do jakiego stopnia chce rozjasnic wlosy a po za tym nawet jak masz cieniusienkich duzo jasnych pasemek regularnie zrobionych na ciemniejszych wlosach to efekt koncowy jest taki ze wlosy tworza taki melanz ze kolor wcale nie jest za jasny wrecz w sam raz :ico_oczko: Tak jak sarenka napisala jak jest dobrze wykonany to wlosy nie sa zniszczone a efekt zamierzony Podstawa jak juz piasalam dobra diagnoza wlosa na co mozna sobie pozwolic Mam nadzieje ze znajdziesz kogos kto ci pomoze uzyskac kolorek taki jak chcesz :ico_oczko: Ja kochana mieszkam na śląsku wiec z tego co kojarze to dosc spory kawalek od ciebie chyba ze sie myle to zapraszam! :ico_oczko:
Dana nie dołuj się nam tu :ico_sorki: coś za często cię deprecha łapie może jakaś pomoc by ci się przydała od lekarza sama myśl że bierzesz coś co ma ci pomoc, działa cuda
Wiesz kochana ja juz mam takie czasem sklonnosci ale w dzisiejszych czasach chyba wielu je ma bo nie czarujmy sie zycie bywa wredne


i tak jak piszecie kochane szukam zawsze tego pocieszenia ze mam 2 wspaniale zdrowe corki ktore sa calym swiatem :ico_oczko: ale niestety w tych kryzysowy chchwilach to nawet to nie jest takim atutem Dlatego sie w tedy zloszcze na siebie ze jestem nie wdzieczna losowi ze mam takie szczescie i nie potrafie sie z niego cieszyc A czy kolwiek kiedy inne problemy cie przytlaczaja to trudno z czego kolwiek sie cieszyc Najgorsze to jet to ze chcemy byc dobrzy uczciwi wobec siebie i innych a za to dostajemy tylko same nie przyjemnosci od losu I gdy widzisz ze ludzie sa egoistami i nie licza sie w ogole z innymi i w zyciu im wszystko wychodzi i rowniez maja wspaniale zdrowe dzieci i wiele lzej sie im zyjeJak to nie ktorzy mowia ze im tez kiedys na zle sie odwroci to nie wierze bo wiedze ze nieraz przezywaja swoje zycie w szczesiu i bez trosko porostu kombinuja jak moga byle im bylo dobrze Ech ..

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga: wlasnie wika wsadzila pilota od telewizora do szklanki z woda :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: lece ..

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 lis 2010, 16:15

Hej
Sarenka dziękuję bardzo miło mi w :-D łoski mam naturalne takie póki nie siwieje nie farbuję :-D , a kurteczka to nie skóra i nie z only tylko new look,w sumie nawet nie droga byla a służy dzielnie :ico_oczko:
dana, Mam to samo człowiek jest uczciwy i dobry a tu sme świnstw na każdym kroku ja mam przykład choćby ostatnie=a spraw z chrzcinami :ico_zly:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 lis 2010, 18:02

adia-obojetnie jaka marka ,wazne ze do twarzy ci w niej,,wogole ten krajobraz tez pasuje do was :-D :-D super.
dana--ja tez nei raz sie przekonalam ze zycie i ludzie potrafia byc wredni.Czasem bywa tak ze my jestesmy za dobrzy i kochani dla innych/coniektorych a potem dostajemy zaplate z nawiazka i wtedy czlowiek rozmysla i stara sie zmienic,ale czesto bez skutku....Myslisz idealnie,nasze dzieciaczki przyslaniaja nam caly swiat,co bysmy bez nich zrobili.Mnei kazdy usmiech cieszy a choroba martwi do potegi n-tej ....takze glowka do gory,piers na przod i przed siebie Danusiu....Sciskam cie mocno.WIem ze tu nei mozemy sie calkiem otworzyc bo inni podczytuja --a szkoda ...
co do zdjec ja zawsze mam z tym problem,ale postaram sie nadrobic,chociazby pokazac moich szkrabow:-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 lis 2010, 20:59

Dana :) z tego co sprawdzilam na mapie mam do Ciebie zaledwie 80 km :D
Musimy o tym powaznie porozmawiac :) bo wolalabym jechac do kogos tyle wiedzac ze zrobi mi dobrze, tak jak byc powinno nic ryzykowac - czytalam ostatnio ze jakas laska siadla na fotelu i fryzjera zaoferowala jej taka dawke rozjasniacza ze jej wlosy wypadly te na ktorych miala rozjasniacz polozony i to jeszcze na fotelu a sama fryzjerka powiedziala, ze pierwszy raz sie z czyms takim spotyka :O

Dana a masz gg? jak tylko masz to napisz do mnie - moj numer: 906614 to moze cos wymyslimy :)

A co do ludzi - ja tez zawsze staram sie byc uczciwa, czesto zamiast sklamac i miec spokoj przyznawalam sie (tak jak z pamietnym moim profesorem od ktorego wybieglam z placzem a wystarczylo sklamac ze chodzilam na wyklady :) ale zawsze to wszystko konczy sie dobrze :)
Malo tego ostatnio spotkalam sasiadow na osiedlu i mowia ze im udalo sie wyciagnac 50 tysiecy mniej za mieszkanie - i mysle sobie i co z tego :) wazne ze mamy gdzie mieszkac ze mozemy splacac kredyt i niewazne co musieli zrobic, jak sie wyklocac itd to cieszy mnie to co mam :)
CHOCIAZ ostatnio jestem podobno mega czepiajaca sie i moj maz nie moze ze mna wytrzymac - nie pozwalam mu palic, pic piwa albo dringa wieczorem ani grac na kompie :/ a to wszystko dla jego dobra bo palenei szkodzi, pic nie chce zeby pil bo czesto w malych ilosciach uzaleznia :D a zamiast grac powinien spedzac czas z nami ;) chyba troche przesadzam i musze cos z tym zrobic ale nie umiem :(

Swoja droga wymyslilam sposob zeby sobie ulatwic zycie - zapisze Nine do przedszkola normalnie - codziennie na kilka godzinek :) juz jest duza i troche mi smutno, ale mysle glownie o moim mezu bo on siedzi z nia calymi dniami a jak z nia nie siedzi to pracuje a jak nie pracuje to nie moze nawet pograc bo sie czepiam :/ wiec chodzila by wtedy 2 razy w tygodniu jak ja mam na rano do przedszkola, a 3 razy w tygodniu na kilka godzinek tak zeby tam zjesc obiad i pobawic sie z dziecmi - bo ostatnio nic nam nie chce jesc :((( i martwi mnie to troche a podobno przy dzieciach zjada wszystko - tylko znowu bede meic dylemat jak znalezc dobre przedszkole :( no i nie takie drogie zeby bylo nas na nie stac :/ bo na naszym osiedlu chca 750zl miesiecznie a to juz sporo - poki co niby jest w zlobku w ktorym sie placi 1200zl miesiecznie ALE ona chodzi na karnety i placimy za karnet tylko 400zl za 50h i starcza na miesiac poki co :)

Zanudzam Was tu ale jestem w pracy i postanowilam zrobic przerwe zanim sie zabiore porzadnie za nia :)

Adia - Nina wieszala sie na moim mezu i cos jej w rece strzelilo, pozniej nie chciala nia ruszac - moj maz pojechal z nia do szpitala a ja musialam isc do pracy :( nastawili i powiedzieli ze bedzie ruszac a ona nic i raczka jej wisiala - po tym pojechalam do szpitala i nas zostawili na dwa dni bo stwierdzili niedowlad reki :/ po czym wypuscili nas na przepustke i jak wrocilismy znowu to juz bylo w porzadku :) uff koniec

Dobra zabieram sie do pracy bo juz przesadzam troche z internetem ;) zwlaszcza ze wszystko u nas jest rejestrowane :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 lis 2010, 15:47

Dzień dobry
u nas znów pochmurno a taka piękna pogoda była rano :ico_noniewiem: , kacper znów tłukł się na górze godzinę i w końcu zasnoł :ico_sorki:
Dziś na obiad robię kotleciki mielone z buraczkami i pyrkami a co u was na obiadki :-)
yoanna, Kurczę dobrze ,że nic jej nie jest już :ico_sorki: :ico_sorki:
meldujcie się dziewczynki wszystkie :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 lis 2010, 16:14

hejka,
a u nas dzis ladna pogoda.Chcialam pojechac w gory ale m zmeczony po pracy.Co sie odwlecze to nei uciecze no chybaze pogoda ulegnie pogorszeniu:-)
adia-u nas dzis ziemniaczki,kotleciki z piersi i surowka z kiszonej,cebulki,marchwi,odrobiny cukru,pieprzu i oliwy z oliwek.
wlasnie a gdzie marta,zirca,slonko itd???

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 lis 2010, 00:03

dziweczyny pierwsza faza u mnie trwała 5 dni zle można zrobić 1-10 dni ja przez 5 dni schudłam 3kg a potem jest faza naprzemienna 5/5 lub 1/1 przez 5 dni oprócz protein je się warzywa a potem znowu same proteiny narazie idzie dobrze chociaż po wczorajszych urodzinach to troche zgrzeszyłam :ico_zly: no ale to nic walcze dalej
Adia zapytałaś czy troche odstępuje od diety no to powiem ze troche bo naprzykład brakuje mi owoców i ostatnio zjadłam Antkowi banana :ico_zly: ale myśle ze to taki mały grzech :ico_szoking:
My byliśmy dzis u lekarza bo mały kaszle i po skierowanie do kardiologa bo jedziemy w piątek do ligoty a tam masakra dr 20 minut po czasie przyjechała a tam już dzieci jak w przedszkolu i każde kaszle samrka i jeszcze maluchy na szczepienie jak wyszłam z tamtąd to myślałam ze padne w domu i zasne ze zmęczenia jeszcze mały wulkan energii jak zobaczył tyle dzieci :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość