Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 lis 2010, 21:09

NOWA napisał/a:
Poli nie brałam na usg, ja w tym sensu nie widzę, podejrzewam, że średnio byłaby zainteresowana tym, co widać na monitorze

może tak może nie

ja widzę,że Hania bardzo się interesuje i jak cos mnie zakłuje to pyta czy to braciszek mnie kopnął a na monitor to z uwagą za każdym razem patrzy
Wiecie każdy sam podejmuje taką decyzję, ja też widzę w tym sens i jak widać dzieci też potrafią to zrozumieć. Dzieci są najlepszymi obserwatorami, wszystko je ciekawi :-) My najlepiej znamy swoje dzieci i wiemy czy jest sens czy nie ma i też czy my sami tego chcemy. Ja wiem że mój synek już nie raz mnie zaskoczył swoim zrozumieniem, wiem też że może to być dla niego ważne, że też w tym uczestniczy. Tak uważam ja :ico_oczko:
Dziewczyny czy drętwienie w pachwinach to norma w ciąży?
Nie mam pojęcia, ale ja tak nie miałam i nie mam.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lis 2010, 21:46

Wiola fajnie, ze u dzidzi wszystko ok :ico_brawa_01:

a co do zabierania dziecka do gina to ja narazie dam sobie spokoj, zobaczymy pod koniec ciazy
ja za kazdym razem dostaje plyte z usg i jak wracam do domu to razem ogladamy, Marcel bardzo to lubi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lis 2010, 22:05

moja panienka wreszcie śpi,za pół godziny muszę męża obudzić bo do pracy jedzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lis 2010, 22:47

jejuuu ileż ja miałam czytania :-) A tylko popołudnie mnie nie było :-) Rozkręcacie się dziewczynki :-)
Nie wiem co Wam mam poodpisywać :ico_szoking:
Wiola cieszę się, że wszystko oki. Dźwięk bicia serduszka swojego dziecka to najwspanialsza melodia, też pewnie będę miała łzy w oczach. W ogóle łatwo się wzruszam... :-)

markotka w ciąży bardzo często mogą mrowieć pachwiny, a czasami mrowieje nawet cała kończyna aż do stopy. Troszkę zmienia się w tym czasie nasza budowa, rozluźniają się więzadła miednicy, te w kręgosłupie również stają się luźniejsze, poza tym pogłębia się lordoza lędźwiowa. To wszystko sprawia, że częściej boli nas kręgosłup, różne jego elementy mogą czasem naciskać na nerwy- stąd mrowienia. Ale trudno mi powiedzieć tak na odległość czy u Ciebie akurat winowajcą jest kręgosłup?

Co do zabierania dziecka na USG myślę że to dobry pomysł. Powinno być od początku świadome co się dzieje z mamą, i co się dzieje w brzuszku, nawet jeśli będzie to sobie tłumaczyło na własny sposób :-)

Dziś miałam ciekawy dzień :-) Nalot zrobiły mi moje koleżanki z pracy :-) Było miło i wreszcie nasłuchałam się najnowszych plotek :-)

Lece na jakąś kolacyjkę, bo niedawno pojechały, a już mąż się jeść domaga :ico_haha_02:

PS. Ja we wrześniu 24 latka skończyłam, więc chyba jestem najmłodsza?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lis 2010, 23:06

Koroneczka fajny dzionek miałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lis 2010, 23:27

Nio fajny fajny :-) naśmiałam się za wszystkie czasy :-)
A w sobotę na wesele do mojej przyjaciółki idziemy :-) Jestem ciekawa czy się zmieszczę w moje sukienki?? Prawie wszystkie mam na zamek i nie wiem czy się dopnę...jutro zrobię wielką przymiarkę :-) Wcześnie się do tego zabieram, hehe, ale w sumie dopiero sobie uświadomiłam, że helllloooo przytyłam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lis 2010, 23:30

Koroneczka jak nie wejdziesz to kupisz nową :-D :-D

ja jak szłam do ślubu cywilnego a byłam wtedy w 4 miesiacu z Hanią to sukienka w dzień ślubu okazała się za mała w biuście :ico_olaboga: a kupiłam ją 2 tygodnie przed ślubem i jedynym wyjściem było cały czas mieć na sobie marynarkę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lis 2010, 23:38

a kupiłam ją 2 tygodnie przed ślubem i jedynym wyjściem było cały czas mieć na sobie marynarkę
Ojej to rzeczywiście nieźle :-) Miałaś przeboje!
Pewnie jak się w żadną nie zmieszczę to wyruszę na łowy :-) , w sumie dobrze, że odłożyłam to na ostatnią chwilę :-)

[ Dodano: 2010-11-18, 22:50 ]
Uciekam dziewczynki, już się oczka zamykają, trzeba się wyspać za dwoje :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lis 2010, 23:54

na szczęście imprezka mała była w domu dla paru osób to dałam radę,gorzej jakby było w restauracji :ico_sorki:

dobranoc

ja niedługo pewnie też pójdę spać

jutro chyba dopiero wieczorem wejdę jak będę miała siłę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 lis 2010, 09:49

hej !!!
widze ze rankiem witam sie pierwsza.......

ja chodze spac z kurami.....nie weim jak wy macie sile jeszcze o 22.00 przed kompem siedziec .........wczoraj usnełam przed 20.00 :ico_szoking: :-D :-D

byłam dzis ząłatwic badanie okresowe ale sie nie udało......bo nie było lekarza który ma uprawnienia :ico_zly:

idziemy dzis do mojej kolezanki ktora ma termin na 6 maja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak ze pewnie doczytam dopiero wieczorem co dzis naklikacie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość