anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

19 lis 2010, 13:56

brawo, mimo tych przejść nocnych to sukces :ico_brawa_01:
dzisiaj wiekszy sukces, przebudziła sie 3 razy i tylko podawalam jej smoka i do rana spała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka jestem szczesliwa az nie wierze :ico_wstydzioch: oby tak dalej
to przez te zęby?
oby
nawet 12 kroczków, ale z niej mały leniuszek woli na czworakach :ico_oczko:
moja tak samo, przejdzie cały pokój jak sie zapomni ale i tak woli na pupie :-D

Obrazek o tak mała używa pchacza :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 lis 2010, 14:04

jaka jestem szczesliwa az nie wierze :ico_wstydzioch: oby tak dalej
to super, moja dalej spi ze mna :ico_wstydzioch:
nawet 12 kroczków, ale z niej mały leniuszek woli na czworakach :ico_oczko:
moja tak samo, przejdzie cały pokój jak sie zapomni ale i tak woli na pupie :-D
zdolne te Wasze maluchy :ico_brawa_01:

dzisiaj na spacerze zaczepila mnie stara cyganka i chciala mi z reki wrozyc :-D nie zgodzilam sie, jeszcze by mi cos zlego wywrozyla... ale nie chciala sie odczepic, dopiero jak jej powiedzialam, ze nie mam przy sobie pieniedzy, to od razu sobie poszla :ico_haha_01:

Leona, pewnie fajna "zabawa" taka slizgawka :ico_oczko: szkoda, ze w PL czegos takiego nie ma, przynajmniej wiadomo by bylo, jak sie zachowac na oblodzonej nawierzchni w razie potrzeby...

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

19 lis 2010, 14:39

witajcie,

Shiva oby to przez ząbki :ico_sorki: i szybko przeszło...

leona no właśnie średnio sobie wyobrażam 2 dzieci i ja sama od rana do 19...
jedno będzie płakać i drugie a ja będę się miotać pomiędzy nimi. CHyba rzeczywiście kiepska jestem w tym skoro nie umiem się zorganizować tak jak niektóre z Was...Piotrek zaczyna krzyczeć jak tylko zejde mu z oczu ... nawet jak idę do łazienki to uchylam drzwi i robię a kuku żeby mnie widział i nie krzyczał.

Może to moja wina a może moje dziecko jest bardziej wymagające, nie umie się sobą zając samo przez dłuższą chwilę...
dziś akurat prawie godzinę bawił się sam ale to nie zdarza się często. Czasem pół dnia jęczy bez wyraźniego powodu albo po prostu chce chodzić i tylko to.

nie wiem jak to będzie...liczę że będziemy już w dąbrówce i od czasu do czasu wpadnie mama. Ogólnie jakiś mam kiepski czas, jakieś mega zmęczenie mnie ostatnio dorwało i fizyczne i psychiczne.
przebudziła sie 3 razy i tylko podawalam jej smoka i do rana spała
:ico_brawa_01: oby było coraz lepiej.
ale sobie Klara sposób na pchaczek znalazła :-)
dzisiaj na spacerze zaczepila mnie stara cyganka
dobrze zrobiłaś. Mojej mamie głupot naopowadała mnie miało już dawno nie być na świecie...bez sensu...

my dziś po spacerku już...miałam ostrą rozm. z mężem i zażądałam codziennej opieki nad małym przez conajmniej godzinę...nieprzerwalnie. Tak w 100% z wyłączonym komputerem. Zgodził się może będzie łatwiej jak tą godzinę dziennie będę miała tylko dla siebie bo tak to podchodził na parę min i już go nie było z nosem w kompie :ico_zly:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 lis 2010, 14:48

Może to moja wina a może moje dziecko jest bardziej wymagające
moim zdaniem to sydrom pierwszego dziecka,ja tez tak mialam,nawet siku nie moglam pojsc :ico_olaboga:
nie zgodzilam sie, jeszcze by mi cos zlego wywrozyla...
ja sama potrafie wrozyc,niestety :ico_noniewiem:
anetka607, :ico_brawa_01: dla malej za pomyslowosc i super spanie.widzisz ze ty bylas bardziej przyzywyczajona :ico_oczko:
Zgodził się może będzie łatwiej jak tą godzinę dziennie będę miała tylko dla siebie bo tak to podchodził na parę min i już go nie było z nosem w kompie :ico_zly:
powodzenia :ico_sorki:
a ja nie wiem co robic...moj maz ma romans,internetowy na razie ale dla mnie to juz chyba przepelnilo czare :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

19 lis 2010, 16:15

dorotaczekolada, weź Ty go pogoń. Jak on może się tak zachowywać. Ja kazałabym mu wybierać. Albo dalej romans albo ja i dzieci. A Wasze rozstania to nie działają na Was za dobrze. A jak się dowiedziałaś o romansie?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

19 lis 2010, 16:16

a może moje dziecko jest bardziej wymagające, nie umie się sobą zając samo przez dłuższą chwilę...
ale Marcel tez sie soba nie zajmuje, jedynie tak jak pisalam rano, przez jakis czas bawi sie w lozeczku a tak to ciagle lata po mieszkaniu, do lazienki sam za mna idzie, potrafi sobie drzwi otworzyc
w kuchni tez grasuje jak ja cos robie
ale jakos sobie radzimy :ico_oczko:

Zgodził się może będzie łatwiej jak tą godzinę dziennie będę miała tylko dla siebie bo tak to podchodził na parę min i już go nie było z nosem w kompie
oby dotrzymal slowa :ico_sorki:
a ja nie wiem co robic...moj maz ma romans,internetowy na razie ale dla mnie to juz chyba przepelnilo czare
o kurcze :ico_olaboga: a jak sie dowiedzialas?? rozmawialas z nim o tym??
o tak mała używa pchacza
hehe fajnie :ico_brawa_01:


Marcel wyglupia sie wlasnie z tata, a to pora drzemki, no ale wymeczy sie troche to moze zaraz usnie :ico_oczko:


a za oknem caly czas masakra

[ Dodano: 2010-11-19, 15:19 ]
Patrycja.le, co tam u Was??

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 lis 2010, 16:22

Ja tylko na chwilę, byłam z małą u lekarza - gorączka znowu wróciła :ico_placzek: To nie jest infekcja dróg oddechowych, bo gardło i płucka czyste. pani doktor podejrzewa zęby - podobno prawa 4 (często przy nich są problemy), ale równie dobrze może to być infekcja układu moczowego. Dostaliśmy skierowanie na pilne, ale dziś już raczej nie zrobimy, bo mała usnęła (od rana nie spała).

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 lis 2010, 16:22

kiedys juz pisala z ta dziewczyna,zrobilam awanture tlumaczyl sie ze musi sie komus zwierzac :ico_zly: niby przestalale jakis czas temu przypadkiem zauwazylam ze znow pisze.zainstalowalam program ktory robi zrzuty ekranu i mam czarno na bialym jak ze soba wczoraj pisali...na razie nie wiem co z tym robic,poczekam dalej :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

19 lis 2010, 16:30

Shiva, oby ta goraczka to nic powaznego :ico_sorki: :ico_sorki:
tlumaczyl sie ze musi sie komus zwierzac
oooo kurna, ten tekst mnie rozbroil :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

19 lis 2010, 19:35

Shiva, oby to był tylko ząbek, daj znać jak wyniki
dorotaczekolada, współczuje Ci :ico_zly: przykre to bardzo w ogóle dla mnie ten cały interenet to jakaś masakra, to się wymyka spod kontroli :ico_zly: teraz jest takie chasło facebook wie wszystko ale fakt mojego męża była pochwaliła się nawet że stara się o dziecko (do wiadomości wszystkich znajomych i nie tylko) super!

Ja bym raczej zrobiła ostrą jazdę, bo tak to będzie rozwijało się dalej :ico_zly: co za ludzie Ci faceci :ico_zly:

leona, u nas jest tak że mały jak wstanie to max 5 min spokoju. Potem zaczyna jęczeć...wyraźnie chce iść do 2 pokoju do zabawek, zjeść itp...
przebieram go, karmię kaszką a potem już jest pełen energii i łapie mnie za ręce żebym go prowadzała...ew zajmuje go jakąś zabawką.
Ok południa chodzi spać na godzinę, czasem 40 min to wtedy coś ograniam :-)

mieliśmy iść do teściów ale mały zasnął więc nici, mąż pójdzie sam (ma urodziny) a ja zostanę...dziś wyszłam do sąsiadki na kawę i pogaduchy a on zajmował się małym, był z nim na spacerku...może coś dadzą moje gadki. :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość