Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 lis 2010, 23:47

Tynusz1, oj to już nie dla mnie :ico_olaboga: ja się potwornie boję igieł i wszytskiego co kłuje. :ico_chory:
ja to się okropnie cesarki boję,
ja teżżżżżżżżżżżżżż. A najbradziej tego znieczulenia w kręgosłup. Nachodzą mnie myśli, że później już nie będę mogła ruszać nogami :ico_olaboga: :ico_puknij:

AniaZaba, a gdzie pracujesz jeśli mogę zapytać????

pinko, jak podadzą znieczulenie to ile musi upłynąć czasu, żeby zadziałało???

ja dziś też miałam zabiegany dzień, mój mąż wrócił wczęsniej z pracy obłożnie chory :ico_noniewiem: stracił głos bo pił zimne w pracy.dostał ode mnie opierdziel i poszedł do lekarza. lekarka stwierdziła, że za dużo gadał i dostał antybiotyk :shock: i to w końskiej dawce. oczywiście nic nie robi, bo jest potwornie chory :shock: a jak mu powiedziałam, że się nachodziłam, namęczyłam dziś to powiedział, że ciąża to nie choroba :ico_puknij: dobrze, że to ja jestem w ciąży nie on, bo pewnie by przeleżał te 9 miesięcy i cały połóg.


no i spotkałam się pierwszy raz z chamstwem ludzi. poszłam z Olą do sklepu i stanęłam przy kasie wydzielonej. przede mną stało kilku młodych facetów, dziewczyna i małżeństwo około 50 w sile wieku. Zapytałam czy mnie przepuszczą. facet najpierw spojrzał mi w oczy, później na mój brzuch i stwierdził stanowczo, że jego żona ma pierwszą grupę inwalidzką (czego w żaden sposób chyba nikt by nie stwierdził).więc spytałam czemu stoją w kolejce, obejrzeli się wszyscy,popatrzyli i tyle :ico_szoking:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

19 lis 2010, 23:52

AniaZaba tak pracuje jak na razie :-)
oj to już nie dla mnie :ico_olaboga: ja się potwornie boję igieł i wszytskiego co kłuje. :ico_chory:
nie jest tak źle, ale jak trzeba to trzeba :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 lis 2010, 23:52

jak podadzą znieczulenie to ile musi upłynąć czasu, żeby zadziałało???
mnie zanim dali zwolnienie, to miałam bóle parte i 8cm rozwarcie i tak niesamowicie bolało :ico_olaboga: , a w momencie kiedy mi zrobili to znieczulenie to poczułam, jak gdyby nigdy nic, ból przeszedł jak od ręki :ico_brawa_01: , czyli działa od razu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 lis 2010, 23:58

buzok14, cześc właśnie miałam pytać o Ciebie, myślałam, że już poszłaś do szpitala na te badania
nie jest tak źle, ale jak trzeba to trzeba
co racja to racja, ale i tak uważam, że jesteś bardzo dzielna :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 lis 2010, 00:14

co racja to racja, ale i tak uważam, że jesteś bardzo dzielna :-)
muszę :ico_sorki:
dzisiaj tylko przeżyłam szok:/ zjadłam pół dużego jogusrtu naturalnego Augustowskiego i do tego 2 kromki chleba żytniego i po 1 godzinie miałam wynik 136 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 lis 2010, 00:23

Tynusz1, a dostałąś rozpiskę co można jęść???bo ja myślałam, że tylko po słodkim skacze cukier :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-11-19, 23:24 ]
oj zmykam spać, kość ogonowa mi pęka :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 lis 2010, 00:40

a dostałąś rozpiskę co można jęść???bo ja myślałam, że tylko po słodkim skacze cukier :ico_szoking:
tak mam w takiej ksiazeczce napisane co jest dobre a co złe
np lepszy jest banan niedojrzały niż ten dojrzały całkowicie..

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lis 2010, 11:15

Witajcie śpioszki
mnie zanim dali zwolnienie
hehe widać, że byłam strasznie już wczoraj śpiąca pisząc tego posta :ico_haha_01: , tak zamiast zwolnienie to miało byc znieczulenie :ico_sorki: .
buzok14, cześc właśnie miałam pytać o Ciebie, myślałam, że już poszłaś do szpitala na te badania
nie nie, ja dopiero w poniedziałek ide na kontrole do gina i z nim na ten temat pogadam, ze byłabym spokojniejsza, gdyby mnie położył na kilka dni, żeby sprawdzić co i jak :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 lis 2010, 11:47

kurcze ale u mnie dzisiaj marna pogoda :/ brrr.
a nie długo się do koleżanki wybieram.. sukienki jej w końcu odniosę :-) bo się przybieram już od września :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 lis 2010, 13:53

AniaZaba, a gdzie pracujesz jeśli mogę zapytać????
możesz :-D prowadzę swoją działalność.. nie wiem czy mogę umieścić adres ale jak chcecie zobaczyć czym się zajmuję to www.abcbhp.pl
uważam, że jesteś bardzo dzielna
ja też tak uważam, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam kolegę 26 lat i zachorował na cukrzycę, więc wiem jak ma przechlapane z tym pilnowaniem cukru i jedzenia. To wymaga sporo samodyscypliny.
spotkałam się pierwszy raz z chamstwem ludzi
to fakt, ludzie traktują ciężarne jak trędowate albo dziwki za przeproszeniem, chciała brzuch to niech go teraz nosi!! szczególna znieczulica panuje właśnie u ludzi w średnim wieku. Mnie wczoraj dziewczyna chciała przepuścić w kolejce, a miała tylko majonez w ręce a przed nią dwie ryczące "50" tylko popatrzyły i udawały że nie widzą mojego brzucha i małego dziecka przy nodze :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość