karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 lis 2010, 17:11

Dziewczyny nic na siłę,jak się karmić nie da to nie miejcie wyrzutów.Teraz strasznie sięmatki zmusza do karmieniaa,a czasem kobieta ni chce karmić i to jej wybór albo nie może,albo poprostu nie wyrabia karmiąc.Przecież przy cycku dziecko potrafi wisieć cały dzień i niestety nie jest to wszystko takie piękne jak opisują w ksiażkach.Fajnie jak sie da karmić i wszystko sie super układa,ale jak nie to po co meczyć siebie i dziecko?Nie warto.Filipa karmiłam 7 miesięcy i chciałam dłużej,ale on nie chciał i trchę mi smutno było :ico_noniewiem: ale bywały też ciężkie dni kiedy miałam tego karmienia dosyć...Główki do góry,będzie dobrze!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 lis 2010, 17:24

a pewnie nic na sile, jak sie nie da to nie i juz.
a jest wiele powodow z ktorych nie mozna karmic.
Tak samo jak z porodem jedne maja szybki, latwy inne rodza godzinami......

Albo sie ma szczescie w zyciu albo ma sie pecha :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

nastroj mam dzis kiepski. Do dzis sie trzymalam, ale dzis to juz chyba hormony wariuja.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 lis 2010, 18:59

Melduje sie po wizycie u poloznej. Zrobila mi masaz, a ze szyjka skrucona, miekka, otwarta na 2 palce to zupelnie mnie to nie bolalo ani nic tak jak sie wczesniej o tym nasluchalam :ico_oczko: :ico_sorki: Powiedziala ze jesli teraz w przeciagu 48 godzin urodze to bedzie to dzielem jej masazu a jak nie to w piatk ma przyjsc do domu znow mnie wymasowac :ico_noniewiem: Jesli dalej to nic nie da to 30 listopada mam isc do szpitala na usg i na wywolanie ale jakis czopek maja wsadzic czy cos i odeslac do domu na noc i czekac ze cos sie ruszy :ico_noniewiem:
Co do 'kupki' to powiedziala ze jest to prawdopodobne i jak urodze i sie to potwierdzi to beda bardziej monitorowac dziecko czy sie nie dostalo nic do pluc :ico_noniewiem: :ico_chory:
Poki co nie mam zadnych skurczy dalej :ico_placzek: jedyne co to tylko ciagniecie, klucie itp....

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 lis 2010, 19:04

Ania ale masz szczescie ze cie nie bolalo, ja myslalam ze jej reke wyrwe jak mnie masowala...;)
to gteraz czekamy na efekty:)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 lis 2010, 19:30

Ania_R, ja mysle ze ty lada chwila urodzisz i kolejny masaz nie bedzie potrzebny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 lis 2010, 20:37

ja mysle ze ty lada chwila urodzisz i kolejny masaz nie bedzie potrzebny
oby :ico_sorki:

Dzisiejsza fotka...mina zrezygnowanej a wygląd spóchniętego słonia :ico_placzek:
Obrazek

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

22 lis 2010, 20:59

Ania_R, dasz radę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wszytskie dacie

jeszcze tylko troszkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 lis 2010, 21:03

avanti83, dziękujemy że trzymasz za nas tez kciuki :-) :ico_sorki:

Ja już nie wiem czy dam rade :ico_placzek: Każda godzina bez żadnego efektu czy jakichkolwiek skurczy sprawia że wyć mi sie chce :ico_placzek: Matko jak każdy dzień po terminie wykańcza psyhicznie!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 lis 2010, 21:31

Aniu ciesze sie, ze masaz nie byl bolesny. Martwilam sie o Ciebie, ale skoro nie bolalo to super!!!!
Oby teraz na efekty nie trzeba było dlugo czekac :ico_sorki: :ico_sorki:

Mnie do dzisiaj nie denerwowaly nawet telefony z pytaniami jak sie czujesz, rodzisz? masz jakies skurcze? ale dzis to mam ochote dac wszystkim po kolei w morde za te pytania :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no kiedy i kiedy, kuzwa bo ja specjalnie nogi zaciskam zeby nie urodzic!!! zabawne!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 lis 2010, 21:33

Ja już nie wiem czy dam rade
bo to wszystko przeze mnie i mikolaja, wypchnal sie tyle przed terminem to teraz reszta dzieciaczkow musi wyrownac bilans, ja ternib mialam dopiero na jutro :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wiec wy wszystkie teraz bach hurtem sie wpiszecie na 23 listopada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość