malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 lis 2010, 11:24

i ja sie witam 2w1
u mnie cisza również, w czwartek mam gin jak nic nie ruszy

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 lis 2010, 11:28

witam sie

dziewczynki wierze wam że sie niecierpliwicie

ja byłam ka krwi i sikach :ico_noniewiem: bo we wtorek za tydz wizyta :ico_brawa_01:

także trzymam kciuki :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-23, 10:33 ]
aha

"mała" mnie swędzi a jak sie podrapię "tam" to aż boli.... :ico_noniewiem:
mam nadzieje, że nic sie z nią nie dzieje.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 lis 2010, 12:06

witajcie kochane, juz niedlugo, zycze wam cierpliwosci :ico_oczko:

u nas noc masakra, maly bez przerwy je i jakis taki rozdrazniony troche w nocy, ale bardzo ladnie je butle wiec to jest ok, dzis ma przyjsc polozna go zwazyc, ale poki co cisza a potem jedziemy go zarejestrowac na 13, amelka chora ja tak samo, nos zatkany, ale poniewaz nie karmie cycem to chociaz sie podlecze troche i nawet zaczelam sobie brac ibuprom na bol...

jestesmy z mezem tak padnieci bo spimy razem w salonie i tu jest lozeczko malego, amelka cale szczescie sie budzi a my wstajemy do niego razem ale maja jakis urok nasze nocne rozmowy, wczoraj sobie gadalismy o nowychmeblach do salonu i wogole tak jakos sobie planowalismy rozne rzeczy i wspominalismy....ale mimo wszystko padam na twarz :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 lis 2010, 12:26

karolina-ch, nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze takich nocnych pobudek :ico_oczko:

ale pogoda do nonono i ja przez to jakas taka niedorobiona jestem, Mateusz od rana ma jakies fochy nie idzie z nim wytrzymac, nie ma to jak matka po terminie i niezadowolone dziecko :ico_oczko: na pewno sie dogadamy.
Zapomnialam wczoraj wyjac loaptke z zamrazalnika i teraz nie wiem kiedy mi sie rozmrozi, chyba dzis obiad bedzie na kolacje :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lis 2010, 13:32

hejka laski:)
u nas nocka dosc ciezka, mala zaczyna z brzuszkiem walczyc...teraz zasnela bidulka...ledwo na oczy patrze....
oj brzuchatki kto by pomyslal ze te nasze skarbki listopadowe nie beda sie tak spieszyc na swiat.... :ico_ciezarowka:
moze faktycznie trzeba troszke wyluzowac i wmowic sobie ze jest super i jakos nie myslec o porodzie to moze samo pojdzie, moze jakos organizm sie blokuje przez ten stres z oczekwianiem porodu...juz sama nie wiem.. a co do krecenia sutkow mi takze kazala tak robic polozna bo to powoduje skurcze u mnie zadzialaly....
takze dziewczyny do roboty:)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 lis 2010, 13:56

brac facetow do galopu niech pobudzaja sutki, la nich to nawet przyjemne z pozytecznym :-D

ja wam mowie moj sposb, dobry film najlepiej komedia, wieczorem polozcie dzieci, zarwijcie nawet troche nocy, spedzcie milo czas i nie myslcie o tym, zjedzcie cos dobrego, i samo przyjdzie, ja w przeddzien mialam tak fatalny dzien ze juz mialam dosc, zarwalismy noc poszlismy spac dobrze po 1, obejrzelismy swietna komedie, pojedlismy chrupki w lozku i czekolade i na co mialam tylko ochote przegryzajac rennie i zapomnialam na chwile... a rano poszlo....

a poki co robcie fotki brzuchow, poki jeszcze sa :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 lis 2010, 13:59

Zapomnialam wczoraj wyjac loaptke z zamrazalnika i teraz nie wiem kiedy mi sie rozmrozi, chyba dzis obiad bedzie na kolacje :-D
Monika najlepiej włóż tą łopatke do zimnej wody, rozmrozi sie szybciej
ja tak zawsze robię :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 lis 2010, 14:00

u nas zreszta pogoda tez fatalna to co sie dziwic ze dzidzie w brzuchach siedza jak im tam tak dobrze :ico_oczko:
amelka pojechala do kolezanki a my niedlugo jedziemy zarejestrowac malego :ico_oczko: miala przyjsc polozna ale cisza, a my musimy pojechac poki mam meza w domu

aha amlka wczoraj byla w przedszkolu i podobno byly na dworze, przeciez tak zimno, nie dziwota ze teraz ma gluta do pasa :ico_zly:

[ Dodano: 2010-11-23, 13:02 ]
robak widzialam fotke Maji na naszej klasie, musisz wreszcie wkleic tutaj, sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 lis 2010, 14:09

robak, widzialam Maje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudna jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karolina-ch, my wlasnie wczoraj i sutki i film i jedzonko :ico_oczko: zobaczymy...

moze moja corka bawi sie w Mateuszka, znim tak samo mialam termin na sobote, zaczal rodzic sie w srode a urodzil w czwartek, moze Maja chce tak samo :ico_noniewiem:

aniaj84, dzieki juz wlozylam do wody :ico_sorki:
ale to taki kawal, ze nie wiem kiedy to pusci :ico_oczko:
najwyzej dzisz zadowoloimy sie frytkami a sosik zrobie wieczorem na jutro :-D

Chodze po tym domu juz nie ma co robic a ja sobie ciagle cos wynajduje, wlasnie wywalilam wszystko z szafy dobra ide ukladac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-23, 13:22 ]
Mateusz bawi sie piaskolina zaraz bede miala co sprzatac :ico_oczko:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 lis 2010, 15:28

hejka
mój Krzys własnie sie obudził a myslalam ze troche pospi a tu nici, choc dzis W byl w domu wiec pospałam do 9, nie wspomnę ze wczoraj na kanapie padłam o 22
moj organizm chyba wyczuwa ze czekaja mnie nieprzespane noce
a wam mowie moj sposb, dobry film najlepiej komedia, wieczorem polozcie dzieci, zarwijcie nawet troche nocy, spedzcie milo czas i nie myslcie o tym, zjedzcie cos dobrego, i samo przyjdzie, ja w przeddzien mialam tak fatalny dzien ze juz mialam dosc, zarwalismy noc poszlismy spac dobrze po 1, obejrzelismy swietna komedie, pojedlismy chrupki w lozku i czekolade i na co mialam tylko ochote przegryzajac rennie i zapomnialam na chwile... a rano poszlo....
a ja ostatnio W nie mogę namówić na jakiekolwiek przytulanki juz sama nie wiem, albo zasypiam na kanapie i tyle

aaaaa
zapomniałam sie pochwalić, moja siostra obroniła dzisiaj doktorat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak sie cieszę :-D


Monia M, w którym ty miejscu w Warszawie mieszkasz bo jedna z moich sióstr tam mieszka?? Moze bedzie okazja zeby sie spotkać :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość