buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 lis 2010, 13:20

Witajcie! Ja sobie już leże w łóżeczku na oddziale. Hehe leże na tej samej sali i w tym samym łóżku co z Oliwią przed samym porodem. Właśnie leci mi kroplóweczka z magnezem, podobno aż do 6h będzie lecieć. Normalnie jakas kara, lekarz mój przyszedl zlecil mi ktg, usg, ekg i różne inne badania, dobrze jak będę miala czarno na białym, że wszystko oki, to będę się czuła pewniej.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2010, 13:52

buzok napewno bedzie OK
a teraz mozesz sobie poleniuchowac i poklikac hihi

a Oliwia kto sie zajmuje?
pewnie bedzie tesknila za toba co?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

23 lis 2010, 20:37

buzok14 mam nadzieje ze wyniki beda dobre i ze szybciutko wrocisz do domku :-) goraco pozdrawiam

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 lis 2010, 20:57

Madziorka Oliwia jest u babci, ona jest tam w swoim zywiole.
Wypoczne sobie pewnie, że tak, no i pewniejsza będę jak wyjdę i powiedzą mi że wyniki są ok, bo wlaśnie taką mam nadzieje, że tak będzie. A zresztą co tu gadać , tak będzie i już!

Agnieszka Was wszystkie bardzo serdecznie pozdrawia, jednak czekają z rozwiązaniem ciąży jeszcze 3 tyg, ona sama dziś sie troszke lepiej czuje

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 lis 2010, 23:33

hejka,mam dużo do doczytania więc niestety nie teraz ,przepraszam bo nie wiem co u was.
U mnie tak,już mam neta od dzić uf ale czasu mało,dużo jeszcze do zrobienia,jestem z robotą w małym pokoiku więc najważniejsze dać radę go skończyć a później już powoli.już kupiłam trochę ubranek,jak za jakieś 2-3 tyg przyjdą mebelki to popiorę,poprasuję będe wiedziała ile czego i czy starczy.
kurde czuję się coraz gorzej,nogi mi puchną choć już nie tylę prawie wcale od półtora miesiąca.ale jednak praca ciężka te tynkowanie dziur,zacieranie,tapetowanie,malowanie eh...ciężko bardzo.w weekendy z m kładziemy podłogi i skręcamy meble,i kupujemy materiał na następne pomieszczenia a ja przez tydzień robię sama bo z kim...jeszcze do szkoły tyle latania eh mam co chciałam...czuję już presję czasu ,nie wiele gotowe a zaraz mogę urodzić.Prosze tylko Boga,żeby dał mi do terminu dotrwać.jak doczytam to i wam poodpisuję,pozdrawiam was wszystkie i ściskam i dobrego samopoczucia życzę zwłaszcza tym,które mają problemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 lis 2010, 13:05

Zubelek fajnie, że się odezwałaś. Macie pewno niezły zapieprz, nie przeholuj patrz. Chociaż dobrze Cię rozumiem - chce się zrobić jak najwięcej. To zycze Wam dobrego tempa :)

Buzok, dobrze będzie, nie ma co się martwić na zapas.

A ja dziś mam wolne i się obijam.. Wieczorem powinna wpaść właścicielka, to trzeba trochę sie przygotować mimo wszystko..
Przy okazji pokażę swój bębenek z Sorbecikiem :) miesiąc zdjęcia nie robiłam, a miałam co tydzień się pstrykać.. Czasu brak

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

24 lis 2010, 13:18

Jej Zubelku dawno Cię nie było u nas :) Wiem co czujesz ja miałam to samo przeprowadzka remont brrr...... :ico_olaboga: :ico_olaboga: tyle że my robiliśmy tylko salon tak że u nas było mniej roboty niż u was! Ale i tak grzebaliśmy się z tym prawie tydzień! Bo mój T robił wszystko sam ja mu tylko coś tam pomagałam przyniosłam, podałam, no a w tyg. to tylko po 2-3 godzinki wieczorem jak z pracy wróciliśmy! No ale już jest skończone i jest ładnie :) Dodaj jakiś zdjęcia z remontu jak znajdziesz chwilkę to będziemy miały obrazek tego co robisz!

Madziorka hihi a propo tych wózeczków co podałaś nazwy to nie obraź się ale jakoś żaden mi do gustu nie przypadł jakieś takie dziwne - te stelaże to jak z kosmosu no i ceny też! :ico_szoking: No ale każdemu się podoba co innego dlatego mamy tyle różnych modeli i wzorów aby każdy mógł wybrać to co jemu się najbardziej widzi!

Buzok14 przekaż Agnieszce :ico_pocieszyciel: i :589: od nas!

A u mnie lipa ogólnie :ico_placzek: źle się czuję! Wczoraj zwolniłam się z pracy bo już wytrzymać nie mogłam tak mnie brzuch bolał i w ogóle taka osłabiona jestem w nocy mała mi spać nie daje jak nie kopie to tak mi się pcha na żołądek że mam taką zgagę że mam wrażenie że zaraz mi wszystko gardłem wypłynie! W nocy śpię tylko godzin może 3-4 a resztę to przestękam bo mi tak źle jest, za to w dzień to bym spała cały czas! Biodra mnie bolą jak leże na boku a na plecach nie wolno z resztą jak leże na plecach to też mnie boli ale brzuch bo się wszystko naciąga i czuję jakby mi skóry brakowało! W bani mi się kręci, mam dość silną anemię :( norma jest 30 jednostek a ja mam 10 kazali mi brać 3 x dziennie tabl. ale po nich to się jeszcze gorzej czuje bo mam w ustach taki metaliczny smak i wszystko mi śmierdzi tak dziwnie! Jeju jeszcze 9 tyg. jak ja to wytrzymam :(

Ale stawiam sobie za wzór naszą Agę jak ona wytrzymuje to wszystko co ją spotkało to i mi się uda!

Sorki że się tak nad sobą użalam i wam to wszystko mówię Wy pewnie czujecie to samo ale dla mnie to jest coś nowego to jest moja pierwsza ciąża i nigdy prze nic mnie bolało a przynajmniej nie czułam takich dolegliwości ja to raczej okaz zdrowia byłam 2-3x w roku przeziębienie i nic więcej od kiedy pamiętam a teraz czuję się jak łamaga nic nie mogę zrobić ciężko mi się schylić po schodach wejść to masarka 2x przystanek robię a potem zadyszka! :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-11-24, 12:25 ]
Alineczq śliczny brzusio i jaki okrąglutki :) ja może dodam dziś jakieś moje fotki zobaczę !!

Buzok14 w poprzednim poście zapomniałam że ty bidulku w szpit. leżysz mam nadzieje że wszystko będzie dobrze z badaniami! Trzymaj się tam i wracaj do domku ja najszybciej!

Ps. Dziewczynki a nie porobiły wam się rozstępy? Bo mi tak na razie nie jest i dużo ani nie są duże jak widzę taką różową siateczkę po obu stronach brzucha na wysokości pępka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Tak się tego nałam w sumie najbardziej od 10 tyg. ciąży stosuję oliwkę za którą płacę prawie 20 fuli za 200ml (to jest ok 90 zł) Niby najlepsza na rozstępy a raczej przeciwko nim i co nic nie pomogło i tak dostałam i tak dostałam :(

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 lis 2010, 13:27

Ciekawa jestem jak tam Agnieszka...

Aga_86, nie przejmuj się, nie Ty jedna taka łamaga :)
Ja się czuję jak pociąg towarowy za zerdzewiałym poodwoziu. Tu boli tu ciągnie, tu piecze tu smali tu pali. Ja się pocieszam tym, że to niedługo minie... A też gdzie nie dotknę tam coś.. Zgaga to przekleństwo, ale nie tak jak w pierwszej ciąży. Nocami spać nie mogłam i w dzień nie umiałam funkcjonować, wiem co czujesz... mi pomaga jedynie MAALOX wypróbuj jak nie miałaś. Mnie tylko to ratowało, zwłaszcza w nocy.

Moje żylaki to chyba zostaną, takie brzydkie się zrobiły :(
Odebrałam badania niska hemoglobina i hematokryt za to kwinek białych ponad norme :( Dadzą pewno mi żelazo. Mater Dei ile ja tego mogę łykać feee
Może idź już na zwolnienie?

Ja jakoś daję radę odpracować jeszcze cały dzień, pod warunkiem ze brzuch mi nie twardnieje. Wtedy to cięzko, jak w okowach :(

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

24 lis 2010, 13:30

czesc dziewczyny:)
Ja rano u lekarza z Krzysiem bylismy, dalej mu z zatok spływa
dalej w domu drugi tydzien już, a młodemu już tęskno za przedszkolem.
No ale co zrobić, musimy siedzieć.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 lis 2010, 13:33

Aga dzieki za komplement, no pokaż nam swój brzunio też :)

Co do rozstępów, to po prostu widocznie masz tendencję do nich.. Może jakbyś nie smarowała niczym było by ich więcej? Ja w tej ciąży smaruje co drugi co trzeci dzień, bo to zapomnę, to zasnę przed kompem i wtedy mnie K. przebiera do snu i już nie chce mi się do łązienki iść się smarować, ale na razie nie mam. W poprzedniej ciąży miałąm 3 na piersi. Mam nadzoieję, ze po tej nie pozostanie mi takich pamiątek, wystarczą żaylaki i pajączki na całych łydkach

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość