Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 lis 2010, 10:24

aniu kochana wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
poszło ci szybciutko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 lis 2010, 10:37

czesc dziewczynki

Ania juz na pewno z malenstwem w domu :ico_noniewiem:
stracilam wczoraj lacznosc z netem bo wymioty sie nasilily, wymiotowalam od 19 do 2 non stop....juz nie mialam czym to mna rzucalo na pusto w lazience, a potem mezowi zaslablam :ico_placzek: bolala mnie caly brzuch. Myslalam, ze umieram. Przyjechali moi rodzice do spiace Matiego a My pojechalismy na IP.
Cokolwiek lapalam lyka herbaty czy wody hlustalo normalnie ze mnie :ico_placzek: :ico_placzek:
Na IP najpierw zrobili mi KTG potem usg, z malutka wszystko ok. Potem jak juz sprawdzili, ze z niunia ok, wzieli sie za mnie, najpierw badania z krwi potem, badanie ginekologiczne.
No i wszystko wyszlo dobrze, nie wiedza od czego te wymioty, podejrzewaja ze to po nowym mocnym zelazie jakie zaczelam ostatnio przyjmowac.
Dali zastrzyk chyba przeciw wymiotny i wio do domu.
Ale dziewczyny co ja sie nameczylam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Przypomnialam sobie porod i ja nie chce juz rodzic boje sie jak cholera, te badania ginekologiczne tak mnie bolaly :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ale dobrze, ze jestem z synkiem w domu bo gdybym zostala na patologii to ja nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 lis 2010, 10:58

o matuś monika to widzę, że przeszłaś :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale te wymioty to dziwna sprawa na końcu ciąży :ico_noniewiem:
a dzisiaj jak sie już czujesz..? lepiej...?

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 lis 2010, 11:02

aniaj84, dziekuje dzisiaj juz jest ok, nie wymiotuje poki co, jedynie co to brzuch mnie boli chyba od wczorajszego calodniowego napinania przy wymiotach i strasznie boli mnie krocze, bo najpierw mnie badali rano na tej wizycie a potem jeszcze w nocy dwa razy.
Ja nie wiem skad te wymioty i lekarze tez nie wiedza, ale podejrzewaja to cholerne zelazo. kazali odstawic w cholere.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 lis 2010, 11:06

no to jak kazali to wywal to dziadostwo

a ty ile dziś po terminie jesteś....?

[ Dodano: 2010-11-25, 10:08 ]
a już na odliczaniu widze, ze 5 dni :ico_olaboga: o matuś
igora urodziłam 4 dni po terminie, ciekawe co teraz bedzie

[ Dodano: 2010-11-25, 10:10 ]
kurde nie wiem co z tym moim swędzeniem
dzisiaj już troche lepiej, ale nie wiem nadal czy mam dzwonić i prosić o wizytę....
żadnych upławów nie mam, a swędzi tylko na wargach sromowych, żadnego zaczerwienienia.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-25, 10:22 ]
a co dzis na obiad :ico_olaboga:
nic nie zaszykowałam :ico_noniewiem:
ach te obiady...już mi wychodzą uszami, jak sobie pomyśle co tu zrobić to aż mnie strzyka ..

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 lis 2010, 11:28

ja mateusza zaczelam rodzic 4 dni po terminie a urodilam 5 dni po terminie.

[ Dodano: 2010-11-25, 10:30 ]
mnie sie wydaje, ze maja to posiedzi duzo dluzej i wreszcie wezma mnie na patologie poloza i beda wywolywac :ico_placzek: i jak tu wierzyc lekarzom, mowili, mi, ze jak mala ma pepowinke dwunaczyniowa to urodzi sie okol 3-2 tygodni przed terminem :ico_puknij:

ja na twoim miejscy poszlabym do gina, bo moze zaczynas sie stan zapalny a lepiej wczesniej go zaczac leczyc bo latwiej sie wtedy tego pozbyc

u mnie dzis na obiad jeszcze gulasz z wczoraj ale ja nawet o jedzeniu pki co nie mysle,po wczorajszych rewelacjach mam dosc

[ Dodano: 2010-11-25, 12:23 ]
jejciu, ale jestem oslabiona, nie mam wogole sily, jakbym tak miala dzis rodzic to chyba nie dalabym rady, brak sil.

Pisalam do Ani, leptop jej padl a nie ma ladowarki, juz sa po badaniach, ale jeszcze czekaja na ostatnie, badanie sluchu Mateuszka. A potem wio do domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 lis 2010, 13:32

Monia trzymaj sie kochana, pomysl ze juz niedlugo, a na porod zobaczysz ze napewno zbierzesz sily, jeszcze troszke i tez bedziesz tulic dzidziusia :ico_oczko:

Aniaj84 ja na koniec jakis tydzien przed porodem tez mialam straszne swedzenie i niby nie mialam zadnej infekcji, poprostu swedzialo i tyle :ico_oczko:

U nas byla polozna, wazyla malgo no i jednak zrzucil 200 g wtedy co go wazyli to chyba byl pelny po jedzieniu, ciesze sie bo to znaczy ze wszystko ok, a na butli wiadomo ze on mzoe szybciej przybierac, ale jest ok, zaczal ladnie w nocy jesc, wstawalismy 3 razy a potem nawet ladnie szedl spac wiec nocka udana, oby tak dalej :ico_oczko:
My w poniedzialek jedziemy znowu na warzenie i na badanie sluchu :ico_oczko: maz jutro idzie do pracy wiec ja bede sama z amelka, ona beidna taka chora, takie ma spiki, meczy sie i kaszel, lecze ja po swojemu i troche juz lepiej, ale szkoda mi jej strasznie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-11-25, 12:37 ]
my dostalismy dzisiaj paczuszke z polski od mojej tesciwoej, nawysylala mi pelno pomyslow na i jeszcze takie fajne rzeczy wiec dzisiaj robie pulpety w sosie borowkowym bo mam trzy paczuszki grzybkow, mnia mniam, dla amelki ksiazeczke z bajami, troche rzeczy na swieta takie tam... ale fajnie bo mam teraz pelno koncepcji na obiadki :ico_oczko:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

25 lis 2010, 13:46

hejka
MOnia biedaczko, ale sie wymęczyłaś, dużo zdrówka dla ciebie i sił i oby teraz to juz lepiej bylo,

Aniaj84 to może zadzwoń tylko do niego i sie zapytaj co mogłabys wziąć, a jak nie to sie umów na wizyte, nie ma co lekceważyć takich rzeczy tym bardziej pod koniec ciązy, zeby nie zarazic dzidzi jak sie pospieszy na świat, lepiej dmuchac na zimne

a ja mam ostatnio luz z obiadami, tesciowa w sumie robi wiekszosc, wczoraj tylko zrobilam ryz zapiekany z jablkami a dzisiaj W ma zrobic spaghetti wiec mam znowu luz
Krzysio teraz spi, W pojechal opony wymienic na zimowe a ja mam chwile dla siebie,
troche jestem padnieta bo bylismy z krzysiem w fantazji tzn plac zabaw pod dachem - zaraz jakas fotkę wstawie

[ Dodano: 2010-11-25, 13:01 ]
a oto i zdjęcia
na zjeżdżalni
Obrazek

w szaleństwie piłek
Obrazek

i tak na koniec ja - 1 dzień przed terminem :ico_wstydzioch:
Obrazek

[ Dodano: 2010-11-25, 13:18 ]
cos jeszcze wstawie, ale zleciało prawie rok temu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2010-11-25, 13:21 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to chyba najbardziej mi sie podoba
Obrazek

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 lis 2010, 14:44

malgoskab, swietne zdjecia.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piekna rodzine tworzycie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wszyscy na mnie najezdzaja ze jestem po terminie tyle i powinnam zostac na patologii :ico_placzek: no, ale przeciez ja nie zmusze lekarzy zeby mnie polozyli w szpitalu.
skoro twierdza, ze jest ok dzidzi nic nie grozi to co mam ich tam udusic zeby mnie polozyli. wiem, ze na patologii bylybysmy bezpieczniejsze, no, ale co ja mam zrobic :ico_noniewiem: Ja juz zglupialam.
Nie chce potem do konca zycia sobie wyrzucac, ze czegos nie dopilnowalam :ico_placzek:

karolina-ch, kuruj corcie i uwazaj by synka ci nie zarazila.

Moja chrzesnica ta co z moim synem do przedszkola lezy w szpitalu. ta bakteria ktora im wlazla w oczka i noski gdzies jej sie teraz ulokowala tak, ze nie potrafia nic zdiagnozowac. A od soboty do dzisiaj miala non stop tem powyzej 39,5. Wiec dzis ja polozyli w szpitalu i szukaja. no ciekawe co to za cholera. Bo Mateusz ma na bank te sama bakterie.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 lis 2010, 15:15

hejka:)
Monia to zes przeszla :ico_szoking: :ico_szoking:
ja tylko poczytac wpadlam bo majka dzis jakas niespokojna jest nie spi, pewnie znowu kupa :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość