buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 lis 2010, 11:32

witajcie kuchareczki! Lekarz mój był i powiedział, ze jak narazie wykluczają mi to zatrucie ciążowe, mam infekcje dróg moczowych, i zobaczymy , jutro mój lekarz ma dyżur i może mnie jutro wypuści do domu, bo jak narazie czekam jeszcze na wyniki posiewu i stężenia tego dobowego moczu .
jeju żebyście wiedziały co ja przeżylam dzis w nocy, smałam 2h. Dziewczyna ode mnie z sali w 24 tygodniu miała okropne krwawienie z łożyska , pielęgniarka dyżurująca dzwoniła do lekarki dyżurującej, zeby do niej zeszła, a ona tylko przez tel zlecala kroplówki, zastrzyki itp, i nie raczyła do niej zejść . W końcu odwieźli ją na porodowkę, i jeszcze nie zeszła, podobno pół na pół ustabilizowana sytuacja, ale , ale kolorowo tego nie widzą. No i od rana afera o tą doktorkę, co tu się dzieje, to normalnie nie chciałybyście tego widzieć.

Sorki, ze ja tak tylko o sobie, ale normalnie nie doczytałam Was jeszcze, bo ta nieprzespana noc mnie bardzo oslabiła

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 lis 2010, 16:09

pinko wiesz co nie mam pojęcia czy to przez cukier.. :ico_noniewiem:

aha ja to też pójdę jak 100% płatne to co mi tam :-D bo czytałam że kobeity w ciąży właśnie otrzymują 100% pensji :ico_sorki:
mam infekcje dróg moczowych,
nie miało co sie uczepić.. kurcze aby szybko cholerstwo odeszło


szkoda tej dziewczyny oby wszystko było dobrze :ico_sorki:
ta nieprzespana noc mnie bardzo oslabiła
wybaczone :-D

a ja też miałąm koszmarną noc.. strasznie mnie kręgosłup bolał aż płakałam i M usłyszał że płaczę - a byłam w pół śnie, i wziął mnie do drugiego pokoju i mi masował kręgosłup aż sie uspałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lis 2010, 16:27

buzok14, rany,. co to za szpital, ale niestety coraz częściej takie przypadki, że lekarze mają gdzieś pacjentów.. niestety :ico_puknij:
wziął mnie do drugiego pokoju i mi masował kręgosłup aż sie uspałam :ico_placzek:
kochany mężuś :-)

Ja zaraz do domciu się zbieram...

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

25 lis 2010, 18:16

buzok14, dobrze że u Ciebie lepsze rokowania. Współczuję tej dziewczynie.. takich lekarzy to powinno się od razu zwolnić i odebrać prawo do wykonywania zawodu :ico_zly:
bo czytałam że kobeity w ciąży właśnie otrzymują 100% pensji
tak, L4 w ciąży jest 100% płatne.
wziął mnie do drugiego pokoju i mi masował kręgosłup
mężuś ma u nas medal za wzorowe zachowanie :-D :ico_brawa_01:

a ja dzisiaj zostałam "okablowana" - dostałam holtera - takie urządzenie monitorujące pracę serca. Założyli mi to rano i jutro mam jechać do szpitala żeby mi to ściągneli. Wiszą mi kable wszędzie i ten holter w takiej saszetce noszę.. ciekawe jak będę spała :ico_noniewiem: dobrze że to tylko 24 godziny

[ Dodano: 2010-11-25, 17:17 ]
Blanka, a jakby założyli Ci pesar to możesz chodzić czy będziesz musiała leżeć??

[ Dodano: 2010-11-25, 17:30 ]
Tynusz, a dla Ciebie :ico_brawa_01: za wyniki

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 lis 2010, 20:05

witam
ja na chwilkę znowusz może przyszły tydz bedzie lużniejszy Mikołąj chory w domu więc więcej roboty...jutro do kontroli idziemy zobaczymy co dalej bo gardło niestety zawalone bez zmian :ico_placzek:
wszystkim szybkiego powrotu do formy!!!
mi odpókać nic nie jest oprócz tego że cieżko mi się chodzi..wczoraj poszłam po zakupki wieczorem bo siostra i mama przyszły do mnie na noc to ledwo doszłam tak mi mała się napina w brzuchu że hej!!!!! :ico_olaboga:
a jeszcze w weekend czeka mnie szkoła :ico_olaboga: i to od rana do 20.15 i to samo w przyszły weekend... :ico_placzek: normalnie umrę.... :ico_olaboga:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

25 lis 2010, 22:32

A ja mam okropny humor nie chcę Was zarazić więc zbytnio się nie rozpisuję ,Byłam dziś u ginki i wszystko w jak najlepszym porządku!!! :ico_brawa_01: Nawet szyjka macicy już nie jest miękka .Teraz powiedziała mi ,że jest jak beton!! :-D SUPER zmniejszyłam sobie godziny pracy staram się nie przemęczać więc chyba temu jest ok.

Od razu wysłała mnie na badanie krwi na cukrzycę bo byłam na czczo i zdziwienie?Tutaj badanie wygląda tak jak w Polsce a ja myślałam ,że go nie ma tutaj bo przy pierwszej ciązy tego mi nie robili ,ale może dlatego ,że nie miałam ubezpieczenia i ograniczali się z badaniami bym nie płaciła za dużo .
Tę glukozę piłam nie była taka zła bo to jest o smaku cytrynowym więc nie czuć zbytnio tej słodkości potem tylko strasznie w głowie mi się kręciło nie wiem czemu wyniki w kolejny czwartek mam nadzieję ,że będą ok .

Na badaniu krwi dostałam dwa piękne śliniaczki dla dzidziusia :-D Super niespodzianka !Fajny gest ze strony szpitala!!

Miałam się nie rozpisywać a tu masz opowiadanie!
Jestem choler...... zmęczona padam na pysk idę się położyć bo jutro pracuję cały dzień!
Tynusz1 brawo!!za wyniki
buzokoch mam nadzieję ,że ci przejdzie -dobrze ,że to nie zatrucie
anijkazdrówka synusiowi życzę no i pomasuj brzusio od cioci agi może się córka uspokoi :-)
Aniazabato ty robokopem na 24 godz zostałaś hehe (żart) życzę zdrówka

DOBRANOC dziewuszki!! :ico_spanko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 lis 2010, 22:33

mężuś ma u nas medal za wzorowe zachowanie :-D :ico_brawa_01:
aż mnie zszokował :-)
Tynusz, a dla Ciebie :ico_brawa_01: za wyniki
dziękuję :ico_sorki:
Wiszą mi kable wszędzie i ten holter w takiej saszetce noszę.. ciekawe jak będę spała :ico_noniewiem:
dobrze że to jedna noc :ico_sorki: no ale dla zdrowia wszystko :ico_sorki:
normalnie umrę.... :ico_olaboga:
to masz latania ze wszystkim :ico_sorki: współczuję, i zdrowia dla synka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 lis 2010, 23:50

hej :ico_haha_02: ja to chyba się wykończę do końca ciąży. okazuje się, że mam za niski cukier :ico_szoking: lekarz mi mówi, żebym się nie głodziła ale ja przecież się nie głodzę :ico_szoking: widać chyba mam złe nawyki żywieniowe. od dziś jadłam częściej, ale mniejsze porcje.
wynik z morfologii wreszcie jest :ico_olaboga: w miarę dobry :ico_haha_02:

pinko, fajnie, że już lepiej się czujesz, katar jeszcze jakoś da się wytrzymać, oby tylko kaszlu nie było :ico_sorki:

buzok14, ja tak przypuszczałam, że masz w infekcję moczową, niepotrzebnie cię nastraszyli tym zatruciem.
ale straszna obojętność ze strony niektórych lekarzy, kurcze, leży się w szpitalu, niby opieka pod nosem, a jej nie ma :ico_olaboga:
i co z tą dziewczyną????


Tynusz1, ale masz kochanego męża :ico_haha_02:
Blanka, a jakby założyli Ci pesar to możesz chodzić czy będziesz musiała leżeć??
no właśnie nie wiem, czytałam wypowiedzi w internecie, no i wszyscy zalecają leżeć. no ale ten pessar ma za zadanie blokować szyjkę, by nie doszło do przedwczesnego rozwarcia. a ja nie mam możliwości leżeć cały dzień, bo mam Olę. mąż w pracy, zresztą chyba nie bardzo zdaje sobie sprawę z tego, ze grozi mi przedwczesny poród, zresztą jak i pozostali domownicy :ico_noniewiem: ostatnio usłyszałam od teścia, że ciąża to nie choroba :ico_noniewiem:
a ja dzisiaj zostałam "okablowana" - dostałam holtera - takie urządzenie monitorujące pracę serca
moja mama to kiedyś miała. mam nadzieję, ze zapis będzie w porządku
Nawet szyjka macicy już nie jest miękka .Teraz powiedziała mi ,że jest jak beton!!
oooo to tak może stwardnieć???żeby i moja stwardniała :ico_sorki:

anijka, zdrowia dla synka!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 lis 2010, 23:55

od dziś jadłam częściej, ale mniejsze porcje.
ja tak samo :-) i powiem Ci że jestem najedzona bardziej niż przedtem :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lis 2010, 00:07

ja tak samo :-) i powiem Ci że jestem najedzona bardziej niż przedtem
no właśnie ja też :ico_szoking: :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość