Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 lis 2010, 21:50

Miałam robione echo serca i wszystko jest ok.
to super, oby tak dalej :-)
prostu cos a la album :) )
fajna sprawa :-D za rok też o czymś takim pomyślę :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 lis 2010, 21:52

Witajcie kobietki. Sorki, że się nie odzywam ostatnio, ale wczoraj wróciłam strasznie zmęczona ze szpitala, i poszlam spać, a potem to już nie miałam siły kompa włączyć. Dziś mama mi Oliwkę przywiozła, i nareszcie z córcią spędziłam cały dzionek :ico_brawa_01: , o 17 mąz dzwoni, ,ze przyjedzie troszke później do domu, bo wylądował w szpitalu bo dostał krwotoku z nosa :ico_placzek: , nie mogli go zatamować, włożyli mu jakiś tampon i maść do dziurki, i przyjechał taki napuchnięty, że szok, za 3 dni ma jechać na wyciągnięcie tego :ico_placzek: , mówi, że strasznie bolało jak mu to wkładali :ico_placzek: . U mnie ok mocz czyściutki, ale szyjka zaczęła się skracać :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 lis 2010, 21:58

nie mogli go zatamować,
widziałam takie tampony ehh.. no ale jak mus to mus
szyjka zaczęła się skracać :ico_olaboga:
kurde to nie dobrze, u mnie wczoraj badała jest Ok :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 lis 2010, 22:00

A wogóle to wszystko wskazuje jak narazie u mnie na cesarkę, bo dzidzia jest o cały tydzień za duży jak na wiek ciąży, no i to miednicowe ułożenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 lis 2010, 22:04

hej

Basia ja też taki kalendarz robię, ale tylko dla nas i przez neta, wszytko sama wstawia jak mają wygladac zdjecia na każdy miesiąc, jakie mają być daty, oszdoby itp itd, bardzo duzo zabawy , ale pamiątka super, w tamtym roku robiłam to styczen ja w ciazy , luty Mike na świecie, marzec pierwszy miesiać i tak po kolei a teraz widze na ścianie jak Mike wygladał rok temu :-D

Blanka to dobrze, że nie ma potrzeby zakładania :ico_sorki: :ico_sorki:

Agniecha no to jak zsumujesz wszystko to tak jakbyś 4kg przytyła :ico_oczko: , bo ja na początku ani grama nie schudłam :-)

Tynusz gratuluję 30tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ten piec to nie miał kiedy się popsuć :ico_olaboga: , ale dobrze , że szybko nowy załatwiliście :ico_sorki:

Pinko a wiesz , że mi sie wcale ciąża i końcówka nie dłużyła fakt tylko tydzień po terminie urodziłam, ale tak się bałam tego porodu, więc może dlatego :ico_oczko:

buzok14, to super , że już w domku, i możesz czas z córcią spędzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i mocz czysty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko jeszcze ta szyjka niech się nie skraca to już będzie super :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-30, 21:04 ]
buzok14, własnie , a dlaczego mąz krwotoku dostał ??

[ Dodano: 2010-11-30, 21:05 ]
Ania żaba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dobre wyniki echa :-)

[ Dodano: 2010-11-30, 21:07 ]
buzok14, :ico_olaboga: a pierwszy poród miałaś normalny czy przez cc??
ja teeraz jak byłam na badaniach to dzidzia była główką do dołu skierowana, ale jeszcze pewnie będzie się krecic bo duzo miejsca ma
a wiecie ze w NO jak dziecko jest źle ułożone to je masażamy ginekolog przekręca i w 70-80% udaje im sie to i przez to jest mniej cesarek

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 lis 2010, 22:12

a ten piec to nie miał kiedy się popsuć :ico_olaboga: , ale dobrze , że szybko nowy załatwiliście :ico_sorki:
teraz M z kolegami go wsadzają do piwnicy- bo akurat piec mamy w piwnicy :| nawet nie chce mi się wychodzić pytać czy już włożony.. a dopiero jutro wujek M przyjdzie i podłączy "chyba".. :ico_olaboga: nie miało kiedy tylko wtedy jak mróz zaczął brać i śniegu po kolana :ico_zly:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 lis 2010, 22:23

nie miało kiedy tylko wtedy jak mróz zaczął brać i śniegu po kolana :ico_zly:
:ico_olaboga: na prawdę współczuje :ico_chory:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 lis 2010, 22:25

a pierwszy poród miałaś normalny czy przez cc??
przez CC, bo mała się zakleszczyła. A co do układu to położna mi mówiła, że dziecko od 31-34 tyg ma najwięcej wód i największe pole do popisu, zeby się obrócić, i jeśli do 24 tyg się nie obróci to marne szanse, tymbardziej że dzidzia jest duża.
własnie , a dlaczego mąz krwotoku dostał ??
On takie krwawienia z nosa miał dość często, ma krzywą przegrodę nosową, i jakieś oslabienie, czy gorsze, nerwowe dni to tak właśnie odbijają się krwotokami, ale ten dzisiejszy to był :ico_szoking: , takiego jeszcze nie było. Wydaje mi się, że on tak odreagował ten mój pobyt w szpitalu. On taki jest, że nigdy nie przyzna się do tego że jest przemęczony, a potem się odbija to na jego zdrowiu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 lis 2010, 22:38

buzok14, a w PL nie przekrecaja w brzuchu dzidzi??
pytam bo nie wiem jakie tam metody mają

Moja położna też mówiła, że do 34 powinna sie już ładnie ułożyć, a jak będzie źle ułożona to bedą mi ją przekrecać, ale Mike był dobrze ułożony to i teraz pewnie też ładnie dzidzia się ułóży :)
mojej koleżance 2 razy musieli przekręcać urodzila niby 4kg córkę wiec taka normlaną , ale raz jej przekręcili to sie spowrotem źle ulożyła potem drugi raz przekrecili i na szczęscie już się nie odkręciła :ico_sorki:
Wydaje mi się, że on tak odreagował ten mój pobyt w szpitalu. On taki jest, że nigdy nie przyzna się do tego że jest przemęczony, a potem się odbija to na jego zdrowiu :ico_placzek:
oj biedny

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

01 gru 2010, 08:55

A ja dzisiaj miałam mieć wolne a wysyłają mnie na zastępstwo buuu ,dobrze,że nie na cały dzień !Uciekam do potem papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość