Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

30 lis 2010, 16:12

Kinga właśnie zrobiła 5 kroczków!!!! :)

[ Dodano: 2010-11-30, 15:12 ]
To jej pierwsze kroczki, dlatego się tak ciecham. :-D A jutro kończy roczek.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 lis 2010, 17:31

Kasia90, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Kini
Magda Ida za to próbuje mi dłubać w nosie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

30 lis 2010, 18:26

brawa dla Kini :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze trochę i się zacznie :-D

edulita z tego co widzę, to te nasze córcie to niezłe artystki i mają takei same pomysły...pewnie by się zaprzyjaźniły :ico_oczko:

Zosia dziś trochę gorzej w żłobku niż wczoraj, tzn. marudziła do południa tradycyjnie tak samo, ale nie bardzo chciała jeść :ico_olaboga: za to w domu nadrobiła :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 lis 2010, 22:29

Kasia90 brawa dla Kingusi :ico_haha_01:

Ja właśnie miałam się dziś pochwalić, że Milenka już cały dzionek prawie dziś chodzi. Może wreszcie zacznie na dobre :ico_haha_01:

Kasia90 TY się słuchaj starszych koleżanek :ico_nienie: Twoja dietka nie dostarcza Ci wielu potrzebnych rzeczy. Możesz osłabić organizm takimi skokami. Raz głodówka, raz normalnie. Weź no tu wklej nam całe swoje zdjęcie w całości i my Cię to podbudujemy :ico_haha_01: wcześniej sama dałaś taki pomysł i tylko ja wkleiłam :ico_haha_01:
Poza tym zmniejszony żołądek zawsze można zwów powiększyć jak się wróci do normalnego jedzenia.
No Kasiu także się nie denerwuj tylko nas się posłuchaj. Na pewno świetnie wyglądasz. No co to jest 51 kg żywej wagi :ico_haha_02:
No a po tych wszystkich moich wywodach po części Cię Kasiu rozumiem. Mi też gadają co TY od siebie chcesz. Nosisz rozmiar 38, ale nikt nie widzi tego odstającego, obwisłego brzucha. Dlatego ja też się wzięłam za siebie. My się tylko o Ciebie martwimy. Nawet jak nie będziesz stosować tego ciągle, to jest to bardzo płytka dieta, po której waga się nie utrzyma.

A ja dziś już mieszkanko przystroiłam. Od razu się świątecznie zrobiło. W oknach lampeczki :ico_haha_02:

Dzionek zalatany, ale udany. Teraz poprasowałam i oglądam M jak M, a zaraz chyba lulu.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 gru 2010, 00:03

Witam sie i ja lecz niestety chorobowo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

prawie cala rodzinka chora oprócz Wiki :ico_szoking: :ico_szoking: i niech tak zostanie wkoncu musi do szkoły chodzic :-D :-D
Zulka zasmarkana i troche kaszle
marudna jak diabli :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

pochwale sie ze moja Zulka juz chodzi na całego :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jejku tak sie ciesze tylko trzeba jej pilnowac bo widac ze chcialaby juz biegac i na wszystko wchodzi co sie da :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wiki miala sprawdzian w szkole z matematyki i dostala 6 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zreszta ona sie bardzo dobrze uczy ma same 5 i 6 :ico_oczko: :ico_oczko:
jestem z niej bardzoooo dumna :-D :-D

ja chora
robilam wczoraj Rtg dłoni bo lekarka podejrzewa reumatyzm :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bola mnie rece jak cholera,niemoge otwierac słoiczkow i soczkow dla Zulki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jak u starej babci
to juz w ciazy z Zulka mialam a teraz jest jeszcze gorzej niemoge za dlugo czegos dłonmi robic nawet ciasta drozdzowego czy np ucierac cos na tarce tak mnie bola dlonie

jutro ide na badania krwi,czynnik reumatoidalny czy jakos tak i mocz
a 21,12 mam wizyte u reumatologa
zobaczymy co powie

dzis bylam jeszcze u dentysty poprawiala mi 2 bo mialam plombe swiatloutwardzalna i troche sie pokruszyla i zrobila kanalowe 4
i za dwa tygodnie plomba

moja maz tez cos chory ma zdretwiale udo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i tez mial Rtg klatki piersiowej bo moze jakis nerw na kregoslup uciska i wizyta go czeka u neurologa
masakra jakas
jak nie dzieci chore to jeszcze my :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dobra to tyle co unas
Kinga właśnie zrobiła 5 kroczków!!!! :
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moje gratulacje dla Kini :-D :-D
teraz to juz z gorki

i super wage masz wow 51kg :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ile ja bym dala zeby wazyc chociaz te 60 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ja właśnie miałam się dziś pochwalić, że Milenka już cały dzionek prawie dziś chodzi
no i dla MIlenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne kroczki
to sie zacznie teraz bieganina za naszymi pociechami hehe


ja tez sie powoli przymierzam hehe :-D choc bedzie tak kolorowo w domku :ico_oczko:

Magda33, trzymam kciuki za Zosienke napewno kazdy dzien bedzie lepszy dla Zosienki w żłobku zobaczysz teraz bedzie jzu tylko lepiej

a co do sukienki to obie śliczne choc ta druga bardziej mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edulita, witaj kochana dawno cie niebylo
widze ze tez chorujecie na okraglo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

zycze duzo zdrowka dla dziewczynek :ico_oczko: :ico_oczko:
a sukienusie sliczne na allegro :-D :-D

ty tez masz piekna wage 50kg przy takim wzroscie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda Ida za to próbuje mi dłubać w nosie
moja Zulka tez dlubie :ico_olaboga: :ico_olaboga:w swoim nosie a potem paluszki daje mamusi hehe
i smarcze sobie w rece hehe :ico_oczko:

chociaz nosek oczyszczony :-D :-D


kurka cos jeszcze mialam napisac hmmm
niewiem

przepraszam ale uciekam juz lulku
bo rano trzeba wstac na badania
buziaczki
dobranoc

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 gru 2010, 01:38

mikusia nieciekawie z tymi rękoma, kurcze

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 gru 2010, 03:49

Witam nocnie :)
mikusia1, - zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia wam życze u nas też jak już komuś coś to i reszta coś ma :ico_zly: tak jak opisujesz to ja tez mam ale tylko z jedną dłonią i to tak napadowo ale u mnie to chyba na tle nerwowym bo zaczeło mi się po porodzie Idy
My jutro idziemy do lekarza na kontrole czy Niki już lepiej z tymi płucami a Idce z oczkami :ico_noniewiem:
pochwale sie ze moja Zulka juz chodzi na całego
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Milenka już cały dzionek prawie dziś chodzi. Może wreszcie zacznie na dobre
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj zobaczycie dziewczyny zacznie się ja juz dwa razy Idę z komody ściągałam ona wchodzi wszędzie tam gdzie wzrok nie sięga :ico_olaboga:
A ja dziś już mieszkanko przystroiłam. Od razu się świątecznie zrobiło. W oknach lampeczki
ja już też chciałam bo ostatnio tata przywiózł mi taki piękny stroik ale jakoś nie bardzo mi się ostatnio cokolwiek chce może w wekend wyśle M do piwnicy po karton z ozdobami i skarpetami bo na mikołajki będa potrzebne :ico_haha_02:
Magda33, - może poprostu Zosia miała gorszy dzionek zobaczysz jutro będzie fajnie :-) a co do przyjaźni to myślę że by się świetnie dogadały - szkoda że tak daleko mamy do siebie :-)
Nic uciekam do łóżka bo nie zdąże się położyć a już trzeba będzie wstawać :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-12-01, 02:52 ]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: sto lat dla Kini :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 gru 2010, 07:52

Witam z pracy :-)

Sto lat dla naszej Kingusi, dużo zdróweczka, szczęścia, radości i miłości!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

mikusia Wy juz nie chorujcie :ico_nienie: Dużo zdrówka dla Was wszystkich.
:ico_brawa_01: dla Zuzi za bieganie :ico_oczko:

matikasia dla Milci też :ico_brawa_01: za kroczki. Kurcze, ja też muszę przystroić w domu na mikołaja :-D

edulita szkoda, szkoda, że dzieli nas taka odległość :-)

Dziś rano Zosia zaczęła płakać jak tylko weszłam do budynku żłobka, ale potem na sali zobaczyła swoją "koleżankę" Gabrysię i się uspokoiła. Pewnie tradycyjnie pomarudzi do południa, ale jakos to będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 gru 2010, 10:41

Witam sie z :ico_kawa: :ico_kawa:

Kasia90, dla twojej ksiezniczki sto letek na pierwsze urodzinki!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
mikusia nieciekawie z tymi rękoma, kurcze
no nieciekawie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
oby to nic powaznego bo jak robilam przed ciaza te badania krwi to nic niewykazalo a w ciazy zaczelo mocniej bolec a teraz to juz wogle
ja nawet czasem niemoge klikac za dlugo na klawiaturze bo palce bola :ico_placzek: :ico_placzek:
tak jak opisujesz to ja tez mam ale tylko z jedną dłonią i to tak napadowo ale u mnie to chyba na tle nerwowym bo zaczeło mi się po porodzie Idy
widze ze nie tylko ja tak mam bo juz myslalam ze sobie wymyslam czy cos :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
mnie to sie w ciazy zrobilo z Zulka :ico_placzek:
My jutro idziemy do lekarza na kontrole czy Niki już lepiej z tymi płucami a Idce z oczkami
zdrowk dla dziewczynek :ico_oczko:
mikusia Wy juz nie chorujcie :ico_nienie: Dużo zdrówka dla Was wszystkich.
:ico_brawa_01: dla Zuzi za bieganie
dziekujemy bardzo przyda sie :ico_oczko:
Dziś rano Zosia zaczęła płakać jak tylko weszłam do budynku żłobka, ale potem na sali zobaczyła swoją "koleżankę" Gabrysię i się uspokoiła.
jejku jak fajnie ma juz kolezanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie to brzmi hehe niedlugo to i koledzy beda :-D :-D

z kazdym dniem bedzie coraz lepiej
jestem ciekawa jak to unas bedzie jak Zulka dostanie sie do żłobka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

bylam rano juz na badaniach krwi i moczu fajnie ze niebylo ludzi,zreszta taka pogoda to moze ludzie niewychodza :ico_noniewiem:

dzis odbieram wyniki z Rtg zobaczymy co tam wyszlo :ico_noniewiem:

ide troche polezec bo cos zle sie czuje
miłego dnia życze :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 gru 2010, 11:16

:ico_tort: :ico_tort: za roczek mojej córeczki Kochanej Kingulki!!! :)

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Kini
brawa dla Kini :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze trochę i się zacznie :-D
brawa dla Kingusi :ico_haha_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

I brawa dla biegających już dzieciaczków!!! :)
My się tylko o Ciebie martwimy.
Ja wiem, dziękuję Wam bardzo, ale nie ma o co. :) wszystko w porządku, a zdjęcie może wkleje, chociaż to i tak nic nie zmieni, bo ja się ze sobą źle czuje. I w sumie to mi najbardziej przeszkadza.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moje gratulacje dla Kini :-D :-D
teraz to juz z gorki

i super wage masz wow 51kg :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki:
I zdrówka dużo dla Was!!!
:ico_buziaczki_big: sto lat dla Kini
Sto lat dla naszej Kingusi, dużo zdróweczka, szczęścia, radości i miłości!!!! :ico_prezent:
dla twojej ksiezniczki sto letek na pierwsze urodzinki!!!! :ico_tort:
Dziękuję Wam bardzo kochane za życzonka. :) Kinia już ostatnia, najmłodsza, więc już wszystkie roczkujemy. :)
Impreze mamy 11 grudnia. :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość