kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

01 gru 2010, 14:47

Czesc;)
My dzis po wizycie w poradnie patologii noworodka;)
Julka przybrala na wadze, zoltaczka spadla;) takze ogolnie super;)
no oczywiscie mam obserwowac czy zoltaczka nie wzrasta( zastanawiam sie jak bo dla mnie ona majac nawet poziom bilirubiny 16,6 nie byla mocno zolta heh) no a najwazniejsze ze na wadzie przybiera!!!
W gabinecie byla juz glodna i dala taki koncert ze az milo sie sluchalo;) bynajmniej mi;)
Moja Myszka kochana;)

no a co do tematu rozstepow to ja tez mam i to sporo na brzuchu... chociaz smarowalam sie od poczatku ciazy i nic nie dalo no ale coz... nie wazne;)

Paulina Śliczny brzuszek!!! i wydaje mi sie ze jest nizej niz poprzednio...
wiesz ja bym na Twoim miejscu nie brala nospy na ten bol brzucha ani magnezu... boo to juz taki etap ze moze tak byc a jakby co przynajmiej bedziesz wiedziala ze cos sie dzieje... ale nie wiem... wiesz mnie bolal brzuch jak na okres brzuch sie napinal do tego to uczucie takiego naciskania na krocze... i widzisz kilka dni i urodzilam;)

Malutka spi;) ja chyba tez sie poloze chociaz na godzinke;) bo jakas taka niewyspana dzis jestem...

A dzis okazalo sie ze tesciowa ma zapalenie pluc a codziennie przychodzila do malej nawet w szpitalu i pierwsze co to sie przerazilam ze moze ja zarazi albo cos... ale chyba zapaleniem pluc sie nie zaraza co? jutro miala przyjsc do malej bo my musimy troche pozalatwiac... i teraz juz sama nie wiem... dzis Pani doktor osluchiwala mala i jest ok...

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 gru 2010, 14:48

kurcze czemu tak mnie boli jak siadam?

[ Dodano: 2010-12-01, 13:48 ]
Moja Myszka kochana;)
widzisz :) zdrowieje bo mamusia dba dobrze o Niunie :)

[ Dodano: 2010-12-01, 13:48 ]
no a co do tematu rozstepow to ja tez mam i to sporo na brzuchu... chociaz smarowalam sie od poczatku ciazy i nic nie dalo no ale coz... nie wazne;)
a masz juz plaski brzuch w miare zcy jeszcze nie?

[ Dodano: 2010-12-01, 13:49 ]
ale chyba zapaleniem pluc sie nie zaraza co?
Adam mial zapalenie pluc i tak przez niego we wrzesniu zachorowalam... ale nie wiem, moze zbieg okolicznosci

[ Dodano: 2010-12-01, 13:50 ]
dzis Pani doktor osluchiwala mala i jest ok...
to najwazniejsze!

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

01 gru 2010, 14:50

taka chuda sie sobie wydaje;) brzuszek troche odstaje ale jest naprawde coraz mniejszy;)
taki wiszacy teraz sie zrobil;) smieszny;)
a ja w ciazy na plusie 12,5;) po porodzie sie nie wazylam wiec nie wiem ile ubylo;)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 gru 2010, 14:51

taka chuda sie sobie wydaje;)
no ja to nie moge sie w sumie doczekac az wroce do swojej formy. ostatnio ogladalam zdjecia sprzed ciazy to bylam w szoku :ico_szoking:

normalnie za kazdym razem jak siadam to mnie boli... chyba odbyt, nie wiem co, ale boli.

no i jakos jestem niespokojna.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

01 gru 2010, 14:52

no i w zasadzie przez to ze brzuch coraz mniejszy to te rozstepy takie brzdkie sa... wczesniej mnie tak nie denerwowaly... no ale mam nadzieje ze z czasem beda mniej widoczne i ze sie przyzwyczaje...

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

01 gru 2010, 14:55

spadlamznieba, odnośnie chodzenia do kosmetyczki i fryzjera to słyszałam różne opinie. Jedne że farbować mozna od 16 tyg inne że lepiej nie farbować, kosmetyczka i manikiurzystka to raz tak słyszałam a raz inaczej.
Podobno nie powinno się tez depilować nóg tylko golić, nawet jak depilowało się przed ciążą.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

01 gru 2010, 14:55

normalnie za kazdym razem jak siadam to mnie boli... chyba odbyt, nie wiem co, ale boli.

no i jakos jestem niespokojna.
wiesz moze cos zaczyna sie dziac...
no ja to nie moge sie w sumie doczekac az wroce do swojej formy. ostatnio ogladalam zdjecia sprzed ciazy to bylam w szoku :ico_szoking:
wiesz no tak calkiem to on nie zniknal ale ogolnie nie jest zle;) troche odstaje no ale nadmiar skory... i wiadomo jakis tluszczyk pewnie tez sie tam zebral.. ale poradzimy sobie z tym;)

[ Dodano: 2010-12-01, 13:57 ]
spadlamznieba, odnośnie chodzenia do kosmetyczki i fryzjera to słyszałam różne opinie. Jedne że farbować mozna od 16 tyg inne że lepiej nie farbować, kosmetyczka i manikiurzystka to raz tak słyszałam a raz inaczej.
Podobno nie powinno się tez depilować nóg tylko golić, nawet jak depilowało się przed ciążą.
ja pytalam lekarza i nawet jak mialam zagrozenie to nie mial nic przeciwko zebym pofarbowala wlosy;)tylko do 12 tygodnia chyba nie moglam... nie pamietam juz dokladnie.
a jesli chodzi o depilacje to tez slyszalam... ze nie wolno... ze tylko golic maszynka

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 gru 2010, 14:59

i w zasadzie przez to ze brzuch coraz mniejszy to te rozstepy takie brzdkie sa
jestem tak zla ze mam rozstepy ze szok...

bede musiala kupic sobie bielizne jakas typu gorset jak dojde do 'wprawy' zeby zaspokoic rzadze :) zeby maz nie wizal... ale itak ostatnio je zauwazyl. :( buuu
Podobno nie powinno się tez depilować nóg tylko golić, nawet jak depilowało się przed ciążą.
ja wlasnie tylko raz depilowalam na poczatku ciazy a teraz gole. wczoraj sie golilam i chyba sie zacielam o Matko :)
wiesz moze cos zaczyna sie dziac...
chyba bym juz bardzo chciala miec to za soba. moze przyciagne porod myslami
ale poradzimy sobie z tym;)
ja zamierzam po porodzie ostro cwiczyc. myslalam o silowni ale jeszcze nie wiem, jest tu w poblizu silownia wiec mialabym blisko. jakbym wyskocyla na 2 godziny nic by sie nie stalo, Adam by posiedzial z małą

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

01 gru 2010, 15:01

Podobno nie powinno się tez depilować nóg tylko golić, nawet jak depilowało się przed ciążą.
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... c&start=20 tutaj macie odnośnie depilacji :-)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

01 gru 2010, 15:04

pani doktor powiedziała mi że jak będzie bardzo napinal sie brzuch i będę czuła skurcze to mogę wziąć no spę a nawet powinnam. A jak zaczną sie juz porodowe to wtedy no spa nie pomoże.
magnez też mi kazali brać. Zresztą to podobno tez obniża ciśnienie. Dlatego biorę to co mi teraz zapisali. pozostałe leki już od tygodnia odstawione.
Julka przybrala na wadze,
ile już mała waży?

kruszynko mam do Ciebie pyt. czy miałaś problem z puchnięciem nóg w ciąży? Bo u mnie to jakaś masakra. Kostek od dawna już nie widzę i zastanawiam się czy jak urodzę i tak będę już leżała z dzidzią to zobaczę te upragnione kostki :-) :-) I jak u Ciebie z laktacją? dajesz radę? Miałaś nawał pokarmu? Potrzebujesz laktatora? Ja kupiłam laktator ten który poleciła herbaciana i zastanawiam sie na ile mi się przyda?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość