Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 gru 2010, 02:22

CZESC MOJE KOCHANE!!!!!!

Po pierwsze bardzo dziekuje za ogrom gratulacji :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
po drugie przepraszam, ze tak nagle ucieklam z forum i nawet nie napisalam, ze cos sie dzieje :ico_wstydzioch: ale poniedzialek to byl najszybszy i najintensywniejszy dzien w moim zyciu :ico_szoking: :ico_szoking:

Raniutko pojechałam na kontrolne ktg i usg do swojego szpitala...
okazało sie, że mam malo wdo plodowych.....
Powinnam zostac na patologii ze wzgledu na 9 dni po terminie, na mala ilosc wod i na te nasza nieszczesna pepowinke.
Ale w moim szptalu wypieli na mnie nonono i kazali przyjsc we wtorek to moze znajdzie sie miejsce.
strasznie sie wkurzylam. Zadzwonilam do poloznej z ktora rodziałam Mateuszka w innym zupelnie szpitalu.
Opierdzielila mnie, ze dopiero teraz zadzwsonialm, ze z taka iloscia wod, z peowinka dwunaczyniowa to ja powinnam od dnia terminu lezec na patologii i co to wogole za szpital do ktorego chodzilam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wyblagalam ja bym mogla znow z nia rodzic i by znalazla dla mnie miejsce na patologii.
w najwieksza sniezyce pojechalam do niej na odzial zeby mnie wpisala na wtorek na 8 na przyjecie na patologie.. wpisala mnie i uzmyslowila wywolywanie oksytocyna Wytrzeslo nas w samochodzie po tych zaspach jak cholera. Zawizlismy Matiego na noc do moich rodzicow zeby nim sie zaopiekowali jak filip bedzie mnie odtransportowywal we wtorek raniutko na pato.
Wrocilismy do domu i znow na tych zaspach po tej sniezyce wracalismy 3 godziny do domu :ico_szoking: :ico_szoking: bo cale miasto stalo :ico_szoking: :ico_szoking:
Zdazylam wejsc do domu mowie do filipa mam skurcze :ico_szoking: :ico_szoking: byla 23, skurcze byly co 15 minut. Potem od 24 juz co 10. Zadzwonilam o drugiej do poloznej, ze skurcze sa juz co 5 :ico_szoking: :ico_szoking: kazala natychmiast przyjezdzac
na porodowce bylam o 4:30 z rozwarciem 6 cm :ico_szoking: :ico_szoking:
urodzilam o 7:20 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Rodzilam w tej samej sali co matiego, nawet na tym samym lozku i z ta sama polozna. Cudowna kobieta. Z ta roznica, ze wtedy 25 teraz niecale 3 godzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pozwolila mi rodzic jak chcialam czyli w pozycji kucznej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie naciela mnie nie peklam, wiec tam na dole juz po dwoch godzinach nie czulam wogole, ze rodzilam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-12-03, 01:27 ]
Maja jest cudowna, spi 3 godzina, budzi sie na przewijanko i karmionko, 30 minut przy cycach i znow idzie spac na 3 godzinki.
Pierwsza noc dala popalic bo nie spala od 24 do 6 rano, ale to chyba byla wina jeszcze malej ilosci pokarmu.
Teraz odpukac jest cudnie.

Mati sisostrzyczke przxyjal cudownie. Najpierw tak niepewnie jakby bal sie, ze teraz on bedzie be i tylko maja i maja i taki troche smutny w oczkach byl, niepewny swojej pozycji. Ale jak zobaczyl, ze ona usnela i potem 3 godziny bylismy tylko dla niego oboje i budowalismy wielka ciezarowke lego-prezent o siostrzyczki :ico_oczko: to smutki szybko mu przeszly.
Potem pieknie nam pomagal, przykrywal niunie kocykiem, wyrzuca, pieluszki chusteczki jest taki pomocny i kochany.
Dlugo dzis sie przytulalismy i plakalismy oboje, mowil, ze tak mnie kocha i tak tesknil i cieszy sie, ze znow jestem i ze mu przynioslam siostrzyczke.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kochany moj.

No i to chyba na razie na tyle :-D

[ Dodano: 2010-12-03, 01:39 ]
a to Majki troche i Matiego tez :-)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-12-03, 01:40 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 gru 2010, 02:44

Monia M, Fajnie Ci się złożyło i brawa za 3 godzinki porodu :-D
a Mati dzielny chłopak, w końcu starszy brat, będzie bronił siostrzyczki :)
cudowne te Twoje dzieciaczki :-D pzred ostatnia fotka najlepsza, jak się patrzy na nią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jesczze raz Gratuluję :)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

03 gru 2010, 09:44

hejka:)
monia super ze wszytsko poszlo gladko:) a fotki cudne:)

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

03 gru 2010, 12:00

witam

Monia super że poród poszedł ci błyskawicznie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie że Mati zaakceptował siostrzyczkę, a jaki w nią wpatrzony. Masz super dzieciaczki. :-)

Mój krzykacz zrobil dzisiaj sobie przerwę od 23 do 2. Od 9 też ostro marudzi. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 gru 2010, 12:00

Ale pieknie napisalas Monia az mi sie lezka zakrecila bo Amelka tez tak kocha braciszka i az sie chce plakac czasem ze takie dzieci tak potrafia przezywac :ico_oczko: Super ze wszystko poszlo latwiej, i ze juz jestescie w komplecie :ico_brawa_01:
A u nas zima na calego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W nocy w miare tylko rano nie chcial spac a ja jeszcze troche przysypialam a maz go zabawial a potem biedny do pracy szedl, najpier musial sie dostac do zasypanego auta :ico_oczko:
wczoraj mielismy znajomcyh, maly znowu dostal prezenty, w niedziele nastepna tura znajomych tym razem z dwojka dzieci :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-03, 11:01 ]
a to za dwa tygodnie mojego Wiktorka :ico_tort: nawet nie wiem kiedy to zlecialo :ico_tort:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 gru 2010, 13:13

Monia M, gratuluję cudnej córeczki i szybkiego porodu, chciałabym tak szybko urodzić :ico_sorki: piękne masz dzieci!!!

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 gru 2010, 14:53

dziekuje dziewczynki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas robi sie wesolo :ico_oczko: maja dzis od 3 rano do 7 nie spala tylko plakala.przy cycu spokoj no, ale ile mozna z tym cycem :ico_noniewiem: mam cale brodawki poranione.
zasnela o 7 wstala o 10 i od tamtej pory nie schodzi mi z rak :ico_olaboga: a w domu bajzel i zero obiadu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

03 gru 2010, 15:46

Monika cudownie to na opisałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajnie, ze Mati tak przyjął Maję
pozazdrościć :ico_brawa_01:

ja byłam dziś na wizycie
mam rozwarcie na 2 palce czyli chyba jak pisała kiedyś Małgosia to na 4 cm...?
teraz bede miała tylko ktg, zaczynamy w pt
i powiedział mi na koniec, ze trzyma za mnie kciuki

[ Dodano: 2010-12-03, 14:52 ]
Monika zdjęcia na nk śliczne :ico_brawa_01:
kurcze jak ja wam dziewczyny zazdroszczę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

03 gru 2010, 16:14

Monia M, super ze Mati tak cudnie zareagował! Majeczka jest prześliczna - nie moge sie na nią napatrzeć!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 gru 2010, 16:19

dlaczego ja was nie mam na naszej klasie!???znajdzcie mnie dziewczynki w wolnej chwili Karolina Ociepka (Chmielewska), :-D :-D :-D
u mnie wiktorek cos robi rzadkie kupki, nie wiem czy to po herbatce, daje mu po odrobince, zobacze potem, sa strasznie cuchnace i takie rzadkie, poza tym tez taki dzisiaj niespokojny od rana do 1 byl calkiem obudzony, siedzial sobie w bujaczki i :-D obserwowal nas, ale teraz go polozylam, nakarmiony i przebrany ale co chwile sie przebudza...czekam na meza zupka ugotowana ale w domu ogolny rozgardiasz, co tam, maz wroci to bedzie zmienial kola bo sobie nwoe felgi strzelil a my wyjdziemy przed domek z dziecmi, malego wezme w wozek to sie przewietrzy, mzoe nawet ulepimy balwana :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość