Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

05 gru 2010, 11:39

No to torcik urodzinowy stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

milego dzionka

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 gru 2010, 15:19

Slonko u mnie tez wczoraj byla imprezka barburkowa, tesciu jest emerytowanym gornikiem i szwagier, wiec poszlismy na ciacho i golonko do gory do tesciow :-D

sarenka, Wszystkiego najlepszego dla synusia w urodzinki :ico_tort:

:ico_tort: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 gru 2010, 20:29

No to torcik urodzinowy stawiamy
sto lat sto lat a tort pyszny :-D
u mnie tez wczoraj byla imprezka barburkowa, tesciu jest emerytowanym gornikiem i szwagier, wiec poszlismy na ciacho i golonko do gory do tesciow
no widze ze tradycja na sląsku nie zginie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 gru 2010, 12:05

o to torcik urodzinowy stawiamy :ico_tort:
STO LAT!!!! I NAJWAZNIEJSZE ZDRÓWECZKA JESZCZE RAZ ZDRÓWECZKA

No u nas wiwi radocha na calego mikolaj dal prezenty a raczej miala je przy lozeczku a wczoraj u babci wiec wrazen co nie miara Wpadla rano do mnie do pokoju i krzyczy "mama kojaja dal inne " A ja co inne ? prezenty a ona "tak inne inne dal wiwi "I przytachala je do pokoju po czym powiedzialz ze kojaja siu siankami przyjechal i dal jej wszystko i ona sie cieszy i kocha kojaja :ico_oczko: :ico_oczko:

Dziecieca radosc bezcenna :ico_placzek: :ico_oczko:

Dobra lece bo jeszze dzis dzien sie nie skonczyl wiec czeka ja jeszcze troche frajdy A do mikolaja pojedzie w przyszla niedziele bo tak bedzie impra z pracy A

To wszytkim malusim i nie tylko mnustwo cudnych prezentow :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 gru 2010, 11:56

Hej dziewczyny

ja rozstaje sie z forum, rzadko zagladam, jakos niemoge zebrac na pisanie po tak dlugiej przerwie, pisze, zebyscie sie nie zastanawialy co sie ze mna dzieje.

U nas wszystko ok, troche chorowalismy ostatnio,maly jest juz zdrowy, ale za to ja teraz sie rozlozylam.

Spoznione zyczonka urodzinowe wszystkim solenizantom :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Trzymajcie sie dziewczyny

Dziewczyny fajnie, ze sie spotkalyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoanna, gratulacje Pani Magister :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

08 gru 2010, 02:19

jeju ale maskra kochane!!Ja mam wyrzuty sumienia ze zaglądam tu rzadko ale wy kobitki odpuszczacie sobie na dobre ja rozumie bark czasu ja tez na to cierpie niestety ale napiszcie przynajmniej dwa slowa ja zyje cdn i juz weimy ze kontakt jest Nie pozwolmy umrzec naszemu forum Wiecie dzis ogladalm w tv ze laski mowia zeby nie poswiecac czas forom bo nie zawsze dobrze radza i zabolalo mnie to bo od kad ja jestem na naszym forum to tylko mi na dobre wyszlo wiem ze zawsze trzeba porady tak zwanych ekspertow ale mojej wiw pomogly dziewczyny z forum bo one walczac ze swoimi dolegliwosciami a raczej swoich pociech bardziej wiedzialy co dac malenstwu zeby pomoc :ico_placzek:
:ico_placzek:

kochanw dziewczynki ja wiem ze macie rozne wazniejsze sprawy bo niestety nasze brzdace sa wazniejsze ale postarajmy sie zebysmy nie straily naszego watku zebysmy czuly nadal ten obowiazek przyjemny obowiazek zdac sobie relacje jak zyjemy jak nasze maluchy i przyszle maluchy wiolustak jak twoje kolejne szczescie ja wiem ze teraz jestes na tym profilu gdzie spodziewacie sie znow swoich nowych pociech To takie naturalne i wspaniale i nie ma sie co dzieic ze sie znilka bo bycie w tym cudnym stanie ciazy i oczekieaniu na tago maluszka w brzuszku jest prze cundne i nie samowite Ale teskno mi za tym jak my pisalysmy prawie o wszystkim co nas spotyka w zyciu naszym i naszych milusinskich i teskno mi a tym i
ze coraz zadziej mozna czytaz o tym co z naszymi sloneczekami co zrobil nowego dobra wzielo mnie na sentymenty :ico_puknij: sory ale ma tak i brakuje mi was babki zeby mi powiedziec ze mam sie wziasc w garsc itp :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: I czulam ze sa osoby ktorym zalezy nawet namoim dobrym nastroju a teraz czuje sie zagubiona bo nie widze moich silnych babeczek :ico_placzek: Dobranoc dosc tych smutow

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 gru 2010, 12:36

Hello babeczki,,

U nas mikolaj w 100% udany.Bylo bardzo wesolo.No ale prezenty najbardziej ucieszyly dzieciaczki hehe.
Dana--Nei smutaj sie kochana.My ciebie tu napewno nei zostawimy.Wydaje mi sie ze wiekszosc z dziewczyn wiecej udziela sie na innych watkach stad ich braki tutaj.JA na takim ogolnym nie potarfie sie calkowicie otworzyc bo zdaje sobie sprawe ze wszyscy nas czytaja.FAjnie byloby miec taki zamkniety wateczek i wtedy moznaby bylo wiecej sie otworzyc.Pisze to z autiopsji:-))
Co do PAti,to pamietam ze miala spore problemy rodzinne,stad pewnie i ta rezygnacja.Podjerzewam ze cos sie u nich wydarzylo i woli sie nie udzielac.Nie wiem ale tak gdybam....

Wiwka jest taka slodziaka.Jej teksty mnie poprostu rozwalaja na atomy..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

JA chetnie czytam wasze posty ale faktycznie ich coraz mniej.
Dziewczynki choc po slowku..... :-D

milego dzionka ,,bye

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 gru 2010, 16:32

Pati a ja mysle ze czasami zatęsknisz za nami i troche poczytasz jak będzie co :ico_noniewiem:
Dana Wiwa jest juz super słodka w tym co mówi kochana pociecha mamusi :) a napisz nam jak starsza córka się dogaduje z młodsza ???
kochane moje babeczki ja tez musze się przyznać ze po tak długiej nie obecności na forum cięzko mi sie zabrać za pisanie bo jakoś odzwycziłam się od codzienego meldowania co u nas jednak jak nasze maluchy były mniejsze to jakoś łatwiej się pisało a teraz ja pisze a Antek stoi koło mnie i zagląda co robie a najchetniej to by pisał zamiast mnie :ico_oczko: ja napisze co u mnie ja chce do pracy do ludzi a nie tylko dyskusje z 2 latkiem same wiecie ze to jest czasem męczace i człowiek che robic coś innego no ale narazie nic z tego miejsc w przedszkolu brak :ico_olaboga: a pozatym na wiosne mamy juz sie przeprowadzic do teściów :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiec jestem załamana z jednej strony fajnie bo wiecej miejsca ale z drugiej jak lubie maieszkać z moimi rodzicami jest wesoło i w dodatku piekna okolica cisza a tam będe mieszkała w centrum wsi z 2 stron ulica podwórko takie ze wszystko widac jak któś idzie ulicą ja tego nie widze chyba sie nie przyzwyczaje a dotego teściowa :ico_olaboga:
teraz coś o Antku :) mały ostatnio zaczoł chodzxic do dziadka na dół czytaja bajki i się bawią no i sie tez nauczył mówić kurw.. mać :ico_zly: :ico_zly: no i co mu zrobić :ico_olaboga: dziadek dostał reprymende musimy sie strasznie pilnowac bo ten mały łobuz wszystko powtarza :ico_olaboga:
Wiola jak tam kochana się czujesz wszystko dobrze ???
mmarta pati yoanna kochana ja cwas często widze na facebooku ale jakoś cięzko mi was dziewczyny zaczepić :ico_noniewiem:
moze sie kiedyś odwarze :-D
dobra koniec ee idziemy już to widze po mikołaju i słodyczach :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 gru 2010, 23:04

Oj jeju Danus jak ty sie o nas martwisz :-)
Wiem ze kiedys było fajnie i wiecej nas pisało, ale jakos sie ukruszyło.

Wiecie co musimy zamknac ten watek i wtedy kazda bedzie mogla sie wygadac bez obaw, ale nie wiem jak to zrobic.

Ja czuje sie swietnie jutro ide do lekarza i moze bede juz wiedziec kogo tam mam :-)
A jak nie to 15 na 4d jade wiec wtedy juz na pewno :-D

slonko2008, tez mam problem z przeklinaniem, na szczescie Filip jeszcze nie ale moj M jakos nie moze sie pochamowac i w nerwach mu wyskakuje, kurde ciagle go upominam, ale boje sie ze mały predzej czy pozniej to chwyci.

sarenka, ciesze sie ze imprezka byla udana :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 gru 2010, 23:40

czesc laski nie mam czasu doczytac ale poprawie sie :-D w piatek lece do PL :-D to nadrobie bede miala wiecej czasu...mam troche problemow z Igusia :ico_noniewiem: ona chyba teraz bardzo przezywa to wszysstko...znaczy zazdrosna o Amy jest ale w taki inny sposob...placze wiaczorami wola ja...ech no mam nadzizje ze minie :ico_sorki:
dobra :ico_tort: sarenka, wszystkiego co najlepsze duzo radosci i samych slodyczy :-D wiola85, kochana no no no 20 tydzien za toba :ico_brawa_01: wklej brzuszka :ico_sorki:


PATInie odchodz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zagladaj jak znajdziesz czas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
bedzie nam Ciebie brakowac :ico_sorki: to Ty jako druga urodzilas :-D i sledzilysmy z zapartym tcham twoja akcje porodowa :-D ech nie pozbawiaj nas Eriska i swojej osoby na tym forum :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości