Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

06 gru 2010, 20:34

moze chodzi nam o to samo ale inaczej to nazywamy? nie wiem;)
to jest jedno i to samo :-)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 gru 2010, 20:41

a co do bólu krocza to ja tego nie mam, mnie raczej boli nie wiem czy dobrze to nazwię- spojenie łonowe.Nie mogę leżeć, a jak chce sie na bok przewrócić to masakra :ico_noniewiem:
moze chodzi nam o to samo ale inaczej to nazywamy? nie wiem;)
byłam dziś pierwszy raz na ktg
zaczynają sie skurcze, ale ja ich w ogóle nie czuje
czuje sie dobrze :ico_sorki:
a silne skurcze? tzn na ile procent? bo w procentach sa oznaczane na ktg nie?
to dobrze ze czujesz sie dobrze;) oby tak do konca;)
sama nie wiem, ale mnie tak na odbyt nie boli...
chociaż zdarza sie, że zaboli mocno :ico_noniewiem:

a co do skurczy to nie są chyba zbyt silne bo ich nie czuję
było tam parę "górek" jak mi położna pokazała
ale jak to z tymi procentami to ja nie wiem.. :ico_noniewiem:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

07 gru 2010, 10:31

Witam się bardzo serdecznie,

Podejrzewam ze chodzi nam o to samo jeśli chodzi o bóle spojenia łonowego, czy krocza. Z opisu każdej wynika to samo. Ból przy chodzeniu, przekręcaniu się z boku na bok, przy wstawaniu z łóżka. Ja nie czuje bólu w okolicy odbytu tylko właśnie spojenia łonowego. Wczoraj nad tym myślałam i powiem Wam że ja takie bóle spojenia łonowego to mam już dosyć długo. Około 2-3 miesięcy. Za każdym razem zgłaszałam to lekarzowi na kontroli lub w szpitalu i nie widzieli w tym nic złego.
jak będę w czwartek na kontroli to porozmawiam na ten temat z Pania doktor. Powiem jej o tym, wcześniej myślałam ze jest to spowodowane tym że dziecko leży miednicowo i kopie mnie swoimi nóżkami ale teraz leży główką do dołu (tak mi się wydaje bo nie miałam już takiego mocnego odwracania) i tez mnie tak boli. Jak wstaję z łóżka to bez przytrzymywania się ścian albo mebli nie ma szans abym się rozchodziła.

aniaj84, dziś mamy 38 tydzień i 4 dzień to jakby nie liczyć zostało nam 3 dni jeszcze w 38 tygodniu i 7 w 39. Więc nasza końcówka powinna być za 10 dni. Więc mamy wielkie odliczanie. Bo 40 tygodni za 10 dni.

Stawiam za moja 10 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: (dziesięc tortów. i tak codziennie będzie o jeden mniej.

Moje wczorajsze kłucie sie nie rozkręciło. Dziś czuje się tak jakbym nie była w ciąży. Oj juz nie pamiętam kiedy tak dobrze rano się czułam. Zobaczymy czy uda się tak przez cały dzień.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 gru 2010, 11:07

witajcie :-D

magda7, ale leci ten czas
tylko 10 dni :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wczoraj mały mnie tak skopał, że myślałam już, że on tak na świat sie szykuje czy pozycji szuka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale skończyło sie tylko na fikołkach
ciekawe kiedy sie zacznie...?

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

07 gru 2010, 11:22

dzien dobry;)
magda7, aniaj84, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to juz tylko 10 dni!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: spadlamznieba, a u Ciebie3 dni!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Moje wczorajsze kłucie sie nie rozkręciło. Dziś czuje się tak jakbym nie była w ciąży. Oj juz nie pamiętam kiedy tak dobrze rano się czułam. Zobaczymy czy uda się tak przez cały dzień.
:-) moze to cisza przed burza;)??? :-)
wczoraj mały mnie tak skopał, że myślałam już, że on tak na świat sie szykuje czy pozycji szuka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale skończyło sie tylko na fikołkach
ciekawe kiedy sie zacznie...?
ciekawe jak Wasze maluszki beda sie spieszyc na swiat???;)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 gru 2010, 11:42

magda7, wiesz co liczyłam i mi zostało do końca 12 dni a nie 10
bo ja mam na 19 termin

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

07 gru 2010, 13:02

magda7, wiesz co liczyłam i mi zostało do końca 12 dni a nie 10
bo ja mam na 19 termin
to musisz zmienić sobie suwaczek. bo z suwaczka wynika że masz termin za 10 dni tak jak ja. Inaczej się nie da 3+7 daje 10.
Ja z miesiączki mam na 17 bo ostatnia miałam 12 marca, a z pierwszego usg mam na 20 grudnia. Więc jeśli patrzeć na usg to mam jeszcze 13 dni a jeśli miesiączka to 10. ale kilka razy jak obliczały mi położne tym kółkiem to tez wychodziło 19. natomiast dowiedziałam się od Pani doktor że to kółko może okłamywać. No i tak to wygląda.

Dziś troszkę napina mi się brzuch - więc może faktycznie to cisza przed burzą?

Samopoczucie troszkę się zmieniło ze względu na to napinanie. Więc czasami jest dobrze a czasami nie najlepiej. Szczególnie wtedy jak dziecko mi się wierci i napina. Zresztą w innym miejscu czuję dziś ruchy i jakoś tez tak inaczej jest ułożone. Może to już niedługo i wpasowało się w kanał rodny? Nie wiem sama. muszę czekać i tyle.
oczywiście jeśli by się coś działo to na pewno dam znać jeśli nie tutaj to kruszynce tel.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

07 gru 2010, 13:34

Dziś troszkę napina mi się brzuch - więc może faktycznie to cisza przed burzą?
czas pokaze;)
oczywiście jeśli by się coś działo to na pewno dam znać jeśli nie tutaj to kruszynce tel.
bedziemy czekac;) fajnie jakby juz cos sie zaczelo;)
mojej Myszce wlasnie sie odbilo i idziemy dalej jesc;)

[ Dodano: 2010-12-07, 12:43 ]
no to moja corenka wypila 90ml mleczka;)
Moje malenstwo kochane!!!

[ Dodano: 2010-12-07, 12:43 ]
ciekawe jak Paulina po wizycie;)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

07 gru 2010, 13:46

już mi znowu przeszło więc nie wiem jak to z tym jest. pani doktor powiedziała mi że jak będzie coś takiego to mam brać no spę jak pomoze to znaczy że to fałszywy alarm. na razie nie brałam ale idę wziąć kąpiel-zobaczymy

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

07 gru 2010, 14:15

magda7, sluchaj a jesli chodzi o laktator ten medela co kupilas to powiedz glosno chodzi?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość