wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 gru 2010, 16:03

powiem wam tak te kremy moze i troche pomoga ja uzywalam je regularnie i wydawalam kupe kasy i niestety i tak nic nie pomogla. teraz juz wiem ze jest to sprawa genetyczna

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

03 gru 2010, 21:28

powiem wam tak te kremy moze i troche pomoga ja uzywalam je regularnie i wydawalam kupe kasy i niestety i tak nic nie pomogla. teraz juz wiem ze jest to sprawa genetyczna
Jetem tego samego zdania :ico_brawa_01:
jedynie co mozna tylko opalac te miejsca gdzie sa rostepy wtedy one wyblakną i są mniej widoczne :-D Ja tez po ciazy mam pajeczyne ale nie uzywam zadnych preparatow bo szkoda na to kasy. Jedynie co robie to oliwkuje brzuch i cwicze brzuszki. Jak bede miec troche wiecej czasu wolnego to wybiore sie na solarium :-D

czeseska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2010, 11:49

06 gru 2010, 14:11

Helgo widziałam się z siostrą. Skład miała wypisany na recepcie, na opakowaniu tego specyfiku nie ma składników. Używa go ale bez przekonania, bo lekarz powiedział jej, że pierwsze efekty zobaczy za parę tygodni a ona by chciała już. Tak jak wspominałam, szuka gdzie można zrobić laseroterapię, bo uważa, że to będzie najskuteczniejsze. Oczytała się, że takie lasery redukują praktycznie do minimum nawet największe rozstępy. Nie wiem, co Wy o tym sądzicie?

Helga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30

07 gru 2010, 00:12

Czeseska, dzięki. Natychmiastowych efektów nic nie daje. Niestety :(. O laseroterapii słyszałam, nie znam jednak szczegółów, ani nikogo, kto sam przetestował tę metodę. Zaproponuj siostrze wit. E. Ja załatwiałam nią łagodne rozstępy, próbuję im też wcieraniem witaminy zapobiegać. Jeżeli blizny (tak je chyba możemy traktować) są głębsze, pewnie to niewiele pomoże. Nic jednak nie szkodzi spróbować.

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

10 gru 2010, 00:40

Hej.
Rozstępów już nic nie zlikwiduje, można je tylko szybciej wygoić. Po pierwszej ciąży miałam ich sporo. Dopiero po paru latach zbladły i są mało widoczne. Szkoda tylko na te wszystkie zabiegi kasy.

Po drugiej ciąży nie mam rozstępów. Tylko tyle, że w pierwszej 30 kg przytyłam, a w drugiej 12 kg.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

11 gru 2010, 17:41

ja nigdy nie mialam sklonnosci do rozstepow, nawet jak szybko tylam (10 kg w miesiac) albo szybko chudlam to nic mi nie bylo, a teraz od tyg mniej wiecej swedzi mnie biust! Myslalam, ze to moze od proszku do prania, a tu co? dwie czerwone krechy na dwoch piersiach!! :ico_olaboga: tylko dlaczego skoro biust mi sie powiekszyl gora o pol rozmiaru? Jak nosilam D tak nosze do tej pory....To rozstepy? sama juz nie wiem...na brzuchu, ani nogach nie mam nic...

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 gru 2010, 17:48

askra, mnie piersi też bardzo swędzą, ale rozstępów na szczęście nie ma, a piersi powiększyły mi się o dobry rozmiar. A smarujesz czymś? Ja smaruję od dwóch tygodni pharmacerisem.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

11 gru 2010, 20:37

niczym w ogole sie nie smaruje...podobno jedyny skuteczny srodek to oliwka dla dzieci...chyba ja bede musiala polubic...
Mi sie naprawde prawie piersi nie powiekszyly...za cholere nie wiem skad te kreski dwie!!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość