Helga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30

26 lis 2010, 22:24

Stokrotka84, to e-papieros nie dawał ci żadnej przyjemności? Ja jeszcze nie testowałam, dopiero mam zamiar kupić ale słyszałam, że pali się trochę jak fajkę wodną. Znaczy się dym (para) jest zupełnie niewyczuwany?

Stokrotka84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:00

26 lis 2010, 22:42

Hm, pachniał ładnie, ale przyjemności nie bardzo... No i ciężki jest też, nie jak zwykły papieros, więc średnio wygodny. Dokładnie, to świetne porównanie, jak fajka wodna. A dym nie pachnie, no jak para wodna:) Zupełnie nieporównywalne z tym, co daje zwykły papieros, mnie nie podeszło...

Helga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30

26 lis 2010, 23:39

Nie brzmi to optymistycznie :(. Spróbuję co prawda ale jestem pełna wątpliwości. Może każdy model ma inaczej. To oczywiście myślenie życzeniowe :).

Stokrotka84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:00

27 lis 2010, 12:25

Wiesz, spróbować zawsze warto, może akurat Tobie przypadnie do gustu:) Inna sprawa, że ja np. nigdy nie potrafiłam wyciągnąć e-papierosa w galerii handlowej czy bibliotece, czy w pracy, gdy mi się zachciało palić, a na zewnątrz z e-papierosem wychodzić to jakoś tak dziwnie... Więc paliłam go tylko w domu.

Helga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30

27 lis 2010, 20:25

Inna sprawa, że ja np. nigdy nie potrafiłam wyciągnąć e-papierosa w galerii handlowej czy bibliotece, czy w pracy
Tego tez trochę się obawiam. Jak się wykażę odwagą cywilną, nie omieszkam się pochwalić :ico_haha_01:

Stokrotka84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:00

27 lis 2010, 20:52

Napisz napisz, koniecznie:)

Helga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30

09 gru 2010, 15:48


A normalne papierosy palisz w bibliotece albo galerii handlowej? :ico_szoking:
Normalnie nikt tego nie robi ale urok e-papierosów polega na tym, że dymu nie ma (i co za tym idzie substancji smolistych też), więc palić można je wszędzie :-)

[ Dodano: 2011-01-19, 17:52 ]
No i kupiłam. Nie jest źle. Ostatnio chciałam go zapalić w pociągu ale, nie wiedzieć czemu, było mi głupio :). Muszę nad tym popracować. Pali się nieźle, choć daleko mu do oryginału. Jest to jednak jakaś alternatywa - biorąc pod uwagę bolesną prohibicję - na wypady do knajpek. Rzeczywiście pali się jak fajkę wodną, a smak można dobrać wg własnych upodobań. Nie łudzę się, że dzięki e-fajce przestanę tęsknić za nałogiem. Jedyne co sprawi całkowite odstawienie to ciąża. A o tym marzę :).

[ Dodano: 2011-01-30, 22:17 ]
Chciałabym się pochwalić :). Udał mi się przerzucić. Palę normalne tylko podczas rzadkich spotkań towarzyskich. Na początku nie wydawało mi się to możliwe, a tu proszę...:)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Papierosy elektroniczne. Pytania.

04 lut 2015, 12:16

A jakiego papieroska możecie polecic na dzień dzisiejszy?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Papierosy elektroniczne. Pytania.

04 lut 2015, 12:49

Ja palę Senstation. Takie też zamawiam liquidy ( możesz znaleźć spory wybór na stronie internetowej : http://www.wapershop.pl/ ). Palę już od 3 lat tak więc zdążyłam jak do tej pory wypróbować kilka te jednak najbardziej przypadły mi do gustu.
Pali sie nieźle. Oczywiście na początku było trochę problemów z przestawieniem się szczególnie,że tradycyjne papierosy paliłam prawie od 8 lat. Na szczęście udało mi się rzucić.
Przynajmniej nie truję teraz otoczenia oraz i siebie. Pachnę perfumami a nie dymem papierosowym.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość