Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 gru 2010, 00:12

dziewczyny te co będą miały pierwszego dzidziusia. Nie odcinajcie się tak na całego od teściowych i swoich mam. Bo po porodzie często łapie przerażenie, strach, wreszcie dociera myśl, jestem mamą, w zasadzie nie wie się nic, ile razy przewijać, jak kąpać, by nie zrobić krzywdy itd. pomoc mamy wtedy się przydaje, a jak już dochodzą poranione sutki, wiszące na cycu przez cały dzień dziecko,dopóki laktacja się nie unormuje, obiad nie ugotowany, bałągan, że idzie się zabić o przedmioty, sterta prania, brak czasu na szybkie opłukanie pod prysznicem, to wtedy wpada się w przygnębienie i płacz. I wówczas może z pomocą przyjść teściowa lub mama. Przynajmniej ugotuje ciepły posiłek, polula dzidziusia żeby młoda mama mogła zjeść śniadanie lub się wykąpać. pomyślcie o tym :ico_oczko: a dobre rady da się przełknąć, czasem są pomocne i nie każda ich udziela :ico_oczko: najważniejsze by babcia za bardzo się w rolę nie wczuła i nie odsuwała mamy na plan dalszy.
Pamiętam,że przyszła znajoma chyba jak Karolka miała tydzień,a ja w majtkach siatkowych i koszulce męża, ledwo po drzemce z córcią,a ta mówi,że zapomniała zadzwonić
do nas na szczęscie nikt długo nie przychodził, mam nadzieję, że i tym razem tak będzie :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

11 gru 2010, 11:11

Witajcie weekendowo :-)

Blanka26, no masz rację :ico_sorki: Jak już mężusiowi się wolne skończyło i musiał wracać do pracy to czasem prosiłam moją mamę albo brata,żeby zostali z Karolką,a ja wezmę prysznic albo posprzątam i bardzo im za to dziękowałam :-) :-) :-)
Moja mama właśnie za bardzo chciała się wczuć w rolę babci ale szybko jej to wybiłam z głowy :-D jednak "dobre rady" dostaję po dziś dzień :ico_haha_01:

Miłego weekendu :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 gru 2010, 12:17

Moja mama właśnie za bardzo chciała się wczuć w rolę babci ale szybko jej to wybiłam z głowy :-D jednak "dobre rady" dostaję po dziś dzień :ico_haha_01:
oj, ja tez.. tylko juz teraz nie sa mi az tak przydatne, bo sama wiem co i jak :-D

no a jesli chodzi o czas po porodzie blizniaczek to w nocy musialam sobie radzic sama, bo "noc jest do spania" - slowa innych domownikow, wiec nikt nie wstawal...
a za dnia az tak zle nie bylo, no i mieszkajac z mama i babcia sprzatac i gotowac nie musialam, ale wkurzaly mnie teksty, ze za lekko dziewczynki ubralam czy cos...
raz jechalam z miasta i babcia wyszykowala dziewczyny i przyjechaly mnie odebrac na przystanek...
maj... chyba ze 25 stopni, a male w polarach, cieplych czapkach i przykryte takim grubym kocem :ico_szoking: jak to zobaczylam to myslalam, ze ze skory wyjde
a one biedne cale spocone, glowki przegrzane, no masakra... odrazu je porozbieralam, bo pamietam, ze ja sama szlam w japonkach i krotkim rekawku...

[ Dodano: 2010-12-11, 11:22 ]
a jesli chodzi o kopniaczki to u nas dzidzia jest bardzo aktywna i za dnia, jak i w nocy...
i dostaje naprawde w rozne miejsca... raz z prawej, raz z lewej, albo wlasnie tak calkiem niziutko...

no i dzisiaj znowu mi sie snilo, ze urodzilam synka :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 gru 2010, 12:32

Dzien dobry!!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 gru 2010, 12:44

Z okazji moich 30 urodzinek częstujcie sie dziewczyny
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

11 gru 2010, 13:07

Witam w weekendzik!!!



aga216 W Dniu Tak Pięknym I Wspaniałym
Życzę Tobie Sercem Całym
Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności,
Sto Lat Życia i Radości,
Być Może Masz i Inne Życzenia,
Więc Też Życzę Ich Spełnienia !
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

11 gru 2010, 13:21

:ico_brawa_01: dziewczyny za nowe tygodnie.
aga216 Wszystkiego Najlepszego!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

Też czuję kopniaczki bardzo nisko,nie raz mam wrażenie,że zaraz mi dzidziuś wyskoczy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Życzę wszystkim miłego dnia. :ico_kawa:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 gru 2010, 13:23

a ja czuje kopniaczki czesto w dzien a najwiecej wieczorami,i mała okpie cazsem bardzo nisko że wydaje mi sie że przy sipsi majstruje a czasami kopie w sam pępęk :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-11, 12:24 ]
dzięki dziewczyny :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 gru 2010, 13:40

aga216, 100 lat kochana!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

11 gru 2010, 14:06

aga wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdrowka i uśmiechu na twarzy ;))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość