Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 gru 2010, 21:45

Cześć kbietki. Przepraszam,z e znów mnie nie było kilka dni.
wykońcozna jestem krótko mówiąć i ciężki mialam te tydzień. Nerwowy bardzo. Jedna wściekla mamusia dała mi popalić.
Kubunia wypisałam z Klubu Malucha, bo już nie mam siły do tej baby iw cale mu nie służy tam pobyt. Z resztą ostatnio narzekał, ze wcale nie chce iść.
Byliśmy u fryzjera.Chlopcy grzywy obcięte, wyglądaja jak ludzie ale zupełnie do siebie samych nie podobni :D nie do poznania, zwłaszcza Michaś.
A Michaś znów nie je i marudzi. Dziś przez cąły dzień zjadł 70 ml zupki, 100 g jogurtu i 150 ml mleka (3xpo 50) a i jeszcze 2 świderki i 1 biszkopta. Nie wiem co z nim robic. Burczy mu w brzuchu, płacze - zje 3 łyzki i już najedzony

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 gru 2010, 22:24

Kilolek może mały ma jakiś zły dzień. W sumie coś tam w ogóle zjadł. Każdy czasem tak ma. A może jedzie razem ze mną na diecie :ico_haha_01:

A u nas dziś miła sobota. Rano urodzinki w sali zabaw, a potem byliśmy u znajomych na osiedlu i wszyscy piekliśmy świąteczne pierniczki. Super było :ico_haha_01:
tu ja z Milenką. Ta to się pali do każdej pomocy :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

I jeszcze niespodzianka. Spontanicznie kupiliśmy dziś małą, żywą choineczkę, także na razie bez lampek, ale już jest :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 gru 2010, 22:43

matikasia chyba faktycznie razem z Tobą na diecie jest. U niego to nie jeden dzień, jakieś 2 tygodnie już, z dnia na dzień coraz gorzej, Wcześniej tez tak miewał, właściwie to on jest niejadkiem, a czasem bywało, ze np najadał się jednym biszkoptem na 3-4 godziny. Lekarka nie wie ocb. Miał robione trochę badan ale nic z tego nie wyszło. Mnie martwi, ze zwykle jast tak, ze mało je przez dłuższy czas, potem zachoruje, dostaje antybiotyk a potym antybiotyku przez tydzień, dwa je jak szalony a potem znów coraz mniej i coraz mniej. Zastanawiam się czy nie ma jakiegoś ukrytego choróbska i dlatego po antybiotyku mu się poprawia ale widac nie wyleczone i znów nawraca. ALe nie wiem co to mogłoby być. Byłam już u 3 lekarzy i wszyscy nie widza w tym nic złego.

My dziś tez pierniczki pieklismy

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 gru 2010, 22:49

Kilolek faktycznie ciekawa historia, ale może za bardzo się martwisz?
Poza tym może to właśnie te antybiotyki tak powodują, skoro tak często je dostaje?? a na co właściwie?

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 gru 2010, 23:14

witam nocniakowo

ja dziś nie miałam czasu na kompa ,bo zawzięcie sprzatałam , prałam itd

a teraz oglądamy z Alą Miss Polonia i obaidamy się lodami orzechowymi :ico_oczko:

kilolek, wiesz ale on chyba wcale takmało nie zjadł ,moj też mało zjada, no popija jeszcze cycusia , ale to też raczej jako przytulaki
jak lekarze nie widzą w tym nic złego i badania wychodzą dobrze to morze taki jego urok :ico_haha_02:
a właśnie na co on dostaje te antybiotyki ?

matikasia, to fajnie spędziliście dzionek i pierniczki pewnie pyszne , a pomiagierka pierwsza klasa :ico_oczko:
zdjęcia wszystkie fajne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 gru 2010, 00:39

Michas mial jak do tej pory 4 razy zapalenie oskrzeli i raz zapalenie płuc. I na to dostawął antybiotyki.
Mi się wydaje, ze to bardzo malo, bo to łącznie jest 300ml na cała dobę

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 gru 2010, 21:32

Kilolek na razie się nie martw naprawdę. Sama piszesz, że to nie zawsze tak.
Oby już więcej nie łapał tych chorób, bo antybiotyki są paskudne.

Mój Mati od wczoraj coś trochę sucho pokasłuje, a Milence dziś na wieczór ze dwa razy woda z noska poleciała. Oby i u nas znów przeziębień nie było, bo tu święta za pasem.

Wiolaw nie wiem czy dobre pierniczki, bo ja na dietce, ale wyglądają smakowicie. Takie fajne grube urosły. Już na choince wiszą.
Oj a wy tu lody orzechowe zajadacie.

Co do tej miss, to po prostu tragedia. Typowałam ją, że w ogóle do 6 się nie załapie. Może i trochę ładna jest, ale dopóki się nie uśmiechnie.
Ja nie wiem gdzie ci ludzie mają oczy.
Ta pierwsza i ta blondynka przy końcu były ładne. Takie subtelne.

Dziś pojechaliśmy odwiedzić T babcię, ciocię i wujka.
Choineczka ma już anielskie włosie i światełka. Dzieci zachwycone.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

13 gru 2010, 00:53

witanko

matikasia, to u Was ju fajnie świątecznie :ico_haha_02:
Co do tej miss, to po prostu tragedia
ja podobne typy miałam , ata co została to taki koński uśmiech miała , ja też się zastanawiam jak oni wybierają , rozumiem że nie tylko wyglądsięliczy , ale pierwsze wrażenie to musi robić wizualnie :ico_noniewiem:

ja dziś byłam w w-wie na zakupkach , pojechaliśmy z siostrą i jej mężem, ana miejscu dołączyła do nas druga siostra i mimo marnych zakupów było fajnie , potrzebowałam takiej odskoczni ,pośmiałysmy się zsiebie ,bo te ciuchy teraz szyją na anorektyczki , bezcyckowe a my niestety mamy co nieco :ico_oczko:
więc ja nic nie zaupiła ,bo co mi siępodobało to nie było rozmiaru i tyle
kupiłam jedynie kolejny prezent dla mężasiostry dzieciaka i tyle , a i grę dlaAli ale wkońcu siostra ją wzieła bo nic nie kupiła , więc ja dalej szukam prezentu dla swojego dziecka , ale chyba zamówię na allegro bo już wynalazłam i tyle :ico_haha_02:

najlepiej to moja teściowa dziś przypaliła ,zadzwoniłąm do niej bo niby mamy wspólnie kupić prezenty dla P siostry i jej męża, więc ona ze swoją córką bliżej jest związana i pytam co tam można im kupić , a ona mi na to że może jakąś patelnię albo garnki :ico_szoking:
a dodam jeszcze że to są ludzie którzy nie kupują zwykłych rzeczy tylko takie lipsze i droższe , więc mnie ścieło z nóg i powiedziałam jej trochę , że to się kupuje drobne podarki i żeby zeszła na ziemię :ico_puknij:

a jak przyjechałam po dzieci i zaczełam na ten temat rozmwę to udała głupią, że ona tak palneła :ico_noniewiem:
apotem Ala mi powiedziała ,że była córcia i rozmawiały na ten temat i córcia też sie popukała wgłowę, bo przecież oni też muszą nam coś kupić i nie będą wydawać fortuny , a ja to jestem za tym żeby tylkok dzieciakom kupować i tyle

dobra trochęsie wyżaliłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 gru 2010, 09:36

Wiolaw na miss to akurat liczy się głównie wygląd. Nie da rady w tym szumie poznać koto jaki jest. Zresztą nawet nikt nie wiedział, że ona prawka nie ma :ico_haha_01:
No z tymi prezentami to faktycznie lepiej skromnie, bo tyle tego jest. My co roku robiliśmy tylko dzieciom, ale jakoś tak przykro nam było, więc od tego roku każdy przeznacza po 30 zł, ale to tylko my dla rodziców, brata i bratowej, a oni dla nas, więc dużo nie wyjdzie.
Dla dzieci już kupione.

Muszę się pochwalić wagą z rana. Pobiłam nowy rekord 56,9 kg :ico_brawa_01: marzyłam o drugiej siódemce, a tu już szóstka :ico_haha_01:

Matek w nocy pokasływał, teraz nadal. Milci też coś tam z noska poleci. Trzeba mu jakiś syrop zaraz dać.

U mnie już 5 garnków na kuchence. Dla mnie na dziś, na kolację, dla nich pizza i na jutro, bo do pracy, ale zaraz posprzątam i super będzie spokój.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

13 gru 2010, 10:03

matikasia, ty to pracowita kobitka jesteś :ico_haha_02:
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zgubione kolejne kg

każdy przeznacza po 30 zł
no tak ale u nas teściowa odrazu chciałaby umeblować córci kuchnie , bo jest okazja :ico_noniewiem:

oj Loluś coś marudkuje , chce mu się spać ale nie może usnąć i wisi na cycusiu
nadrabia wczorajsze zaległości całodzienne :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości