tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 gru 2010, 09:41

a piersi całe w plamy i liczne chrostki (wyglądają jak "ropniaczki" które przy dojrzewaniu występują) i dzisiaj zaczęło mi to też na brzuchu wyskakiwać.
Wiesz co mi do tej pory tez wyskakiwaly takie niby krostki z bialym czubem (ale nie do wycisniecia bo jak tylko przy nich majstrowalam to bylo gorzej) -takie wulkany glebokie ale czuc bylo dopiero jak dotknelas palcem -glownie na brodzie i nigdzie wiecej na twarzy i wlasnie na dekolcie i kilka na brzusiu -ale ja myslalam ze to zwiazane z hormonami w ciazy i nic z tym nie robilam a teraz nagle zniknely SAME!!! :ico_szoking: A takie plamki przesuszone robia mi sie na przedramionach-ale ja dalej mysle ze to ciaza i hormony -a poza tym to ja wogole bardzo mam delikatna skore i byle co moze miec taki efekt na mnie.
Moze staraj sie tego nie dotykac(oprocz tej masci co lekarz dal) bo u mnie zawsze po dotykaniu nylo gorzej -jakbym je roznosila czy cos...
I lec do lekarza w poniedzialek bo to nigdy nie wiadomo!!! Trzymam kciuki!!!

[ Dodano: 2010-12-12, 08:45 ]
Blanka 26 chyba wlasnie pekniecie a zlamanie to 2 rozne rzeczy !A mnie ta noga daje popalic -zwlaszcza wieczorem!!! A wczoraj to myslalam ze sie porycze z bolu bo nawet do lazienki musialam skakac na jednej nozce :ico_placzek: zobacze dzis i jak dalej tak bedzie to chyba pojde do lekarza!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2010, 13:47

Gwona a nie miałaś nigdy żadnych alergii???

tabogucka, no coś Ty w ciąży chcesz skakać na jednej nodze???? :ico_nienie: nie czekaj tylko idź do lekarza, może ścięgno naciągnęłaś lub zerwałaś i nawet o tym nie wiesz, a takie skakanie wiesz, że niebezpieczne dla dzidzi

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 gru 2010, 14:17

tabogucka Właściwie ja nie mam żadnej maści przepisanej od lekarza tylko ten puder w płynie po którym skóra jest jeszcze gorsza więc natychmiast go odstawiałam i piję tylko wapno :ico_olaboga: A wspominając o tych chrostkach które Ty miałaś to ja też mam je na brodzie ale myślałam,że to jest normalne... więc jakoś specjalnie się nimi nie przejmuje.

Blanka26 Nigdy nie miałam żadnych uczuleń ani alergii w życiu. A teraz to tragedia,skóra jak u trędowatej :ico_placzek:

A słyszałyście o takiej chorobie jak cholestaza w ciąży?? czytałam o tym trochę :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2010, 14:20

Gwona, bo mnie to wygląda na uczulenie

[ Dodano: 2010-12-12, 13:22 ]
A słyszałyście o takiej chorobie jak cholestaza w ciąży??
słyszałam, ale jak lekarz nie potwierdził, to chyba raczej nie to

Ja Ci proponuję odstaw ten puder w płynie, bo to dodatkowo Ci wysusza te suche plamki a kup coś tłustego jakiś emolient np, byleby nie oliwkę!!!ma być tłusty krem lub balsam.nawilżaj to tak często jak potzrebujesz, nie zaszkodzi a może pomoże :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-12, 13:35 ]
Gwona, podobno jest też coś takiego jak pokrzywka ciężarnych, może jak będziesz nawilżać to aż tak dokuczliwe nie będzie i z czasem zniknie

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 gru 2010, 15:10

Blanka26 No a ja właśnie oliwkę używam :ico_szoking: ale skóra mnie tylko po niej szczypie...Zobaczymy co jutro lekarz mi powie :ico_sorki: :ico_olaboga: Bo ja już mam dość tych objawów :ico_zly:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 gru 2010, 15:13

hej dziewczyny
dziekuje bsrdzo ża życzonka,urodzinki mineły bardzo miło i skromnie,dostałam piękny bukiet kwiatków od piotruni a id męza laptop wiec bede mogl z wami czesciej poklikac bo tak przy kompie to mogłam tylko chwile posiedziec
mały sie pochorował ma wysoką goraczke i brzuszek mówił że go wczoraj bolał no i dziś wstał z czerwonymi oczkami wiec myśle że to jakiś wirus ale męczy to bidulka
nawet dziś z k zspali razem a ja w pokoiku żeby k nie musiał do niego wstawac
dzis jeszcze nas odwiedzi szwagier z szwagierka
Gwona, a nie miałas czsem stycznosci z ospą?bo takie pęcherzyki są też przy ospie,ale mam nadzieje że to jednak alergia
życze miłej niedzieli :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-12, 14:15 ]
albo może byc jeszcze egzema poczytaj sobie w necie ja to własnie też mam i teraz w ciąży mi sie nasiliło z tym że ja to mam na rękach :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

12 gru 2010, 15:17

cześć dziewczyny

Aga wszystkiego naj naj!!! :ico_tort:

Gwona, oj nie wiem jak CI pomóc... najlepiej idź do lekarza... Mnie wysypało na dekolcie takie krostki małe, ale na szczęście nie swędzą...

Ja coraz częściej czuje takie ciągnięcie/kłucie w dole jak wstaje, strasznie to uciążliwe...
A jak dzidzia ma czkawkę, to może mieć w częstotliwości co sekundę?? Bo ja właśnie czuje teraz takie pukania w dole regularne co sekundę

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 gru 2010, 15:21

Dobrusia, ja ci powiem że to moja 3 ciąz ale nie wiem jak sie czuje czkawke i dzieki za życzonka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 gru 2010, 15:25

aga216 Ospę przechodziłam jak byłam mała więc na pewno nie jest to ospa bo prędzej bym poznała,że to ona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 gru 2010, 15:33

aha no to dobrze,ja przechodziłam dopiero w ostatniej ciązy :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość