Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 gru 2010, 15:36

aga216 Ehh..z tymi dolegliwościami :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 gru 2010, 15:42

Gwona, no ja mam tą cholerną egzeme,jestem uczulona na chrom,kobalt i fenylodwuamine,i wszystkie te składniki wszedzie występują i nie da sie ich unikac i teraz znowu mnie to zaatakowało może ciąza ma jakiś wpływ na to :ico_oczko:
ja staram sie też dziennie wypijas sok z buraczków świeżych z sokowirówki ponoc dobry na krew zobaczymy teraz w środe jakie wyniki będą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 gru 2010, 16:28

aga216 No to też nie ciekawie :ico_szoking: no soczek z buraczków jest bardzo zdrowy i zalecają go w ciąży. Dobry jest jeśli ktoś ma problemy z czerwonymi krwinkami. Ja przez pewien okres czasu piłam bo zawsze miałam za mało czerwonych krwinek. Teraz mam lenia nie chce mi się się go robić,szczerze powiedziawszy.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 gru 2010, 16:38

mi też sie nie chce ale anemia mi sie już robi to sie zaparłam i robie dziennie nie powiem żeby smaczny był ale co tam dla dzidzi wszysko
jestem w szoku że dzidzia mnie tak wysoko kopie czuje to na wysokosci pępka a czasem i wyżej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 gru 2010, 17:18

Mnie też butuje :-D ale w nocy najbardziej i najczęściej...teraz to nic w późniejszych miesiącach to dopiero będzie to odczuwalne. :ico_haha_01: Do porodu jeszcze daleko a mnie już to wszystko przeraża...no i sny zaczynają mnie męczyć o porodzie...Ale dzisiaj u nas pustki na naszym forum. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

12 gru 2010, 18:46

Kochane ja dzisiaj bardzo senna jestem, czyli zarazem nic mi się nie chce, jutro moze cos sensownego napisze!!! :ico_spanko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 gru 2010, 22:03

Zawsze tu pusto w niedziele!!!!

[ Dodano: 2010-12-12, 21:04 ]
Kurcze a ja jutro zamiast do pracy to do lekarza bede kustykac!!!bo wcale ta stopka nie lepiej!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-12-12, 21:06 ]
Ale i tak jakos wole lekarza od mojego szefa...

[ Dodano: 2010-12-12, 21:22 ]
a ostatnio taki komplement mi przywalil ze mial duze szczescie ze ja mu nie przywalilam :ico_puknij: Leciala sobie muzyczka ...a on sie pyta z jakiego to filmu? jakby oczywiste bylo ze jest to ojciec chrzestny!!!wiec mowie!!! a ten zadowolony!!! i do mnie ze bravo!!! i co 2mozgi to nie jeden!!! :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-12-13, 08:07 ]
Dzien dobry :ico_ciezarowka:

A ja od dzis moge w koncu zaczac odliczac 120!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 gru 2010, 09:12

witajcie :ico_ciezarowka:
u mojej babci bez zmian i nadal tez nie mam neta w domu, normalnie szlag czlowieka trafia :ico_zly:
do tego wszystkiego dziewczynki chore i mialam nocke z glowy :ico_olaboga:
dzisiaj musimy sie jeszcze wybrac do miasta do banku, wplacic czesc pieniedzy za czynsz, bo calosci nie mamy :ico_zly: no ale coz.. dostaniemy upomnienie i reszte wplacimy pod koniec mies. I tylko ja sie tym przejmuje, bo P. jak to facet ma to gdzies, ze rachunki nie poplacone, wazne, ze wogole jakas kase przyniosl do domu, a Ty sie babo martw na co to przeznaczysz... ale mniejsza z tym, bo ogolnie narzekac nie moge.. wczoraj moglam polezec po poludniu, a on zajal sie malymi, pozmywal po obiadku :ico_oczko:
jedyne wady to jest spoznialskim i zeby cos zrobil to trzeba sie dlugo prosic... :ico_olaboga:
a malenstwo szaleje o wszystkich porach dnia i nocy :ico_olaboga:
no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: za skonczone 24...
oj, jak ja bym chciala juz marzec...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2010, 09:17

NowaSejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 24 tydzien!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2010-12-13, 08:20 ]
Eeeh... ci faceci !!! Ja na razie pracuje to nie narzekam ale jak sobie pomysle ze od kwietnia to M.nas bedzie utrzymywal ( ja bede dostawac dokladnie tyle ze by zaplacic za mieszkanie ale bez rachunkow) to mi sie juz slabo robi!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 gru 2010, 09:27

tabogucka, my jak mieszkalysmy same to zawsze bylo wszytsko na czas poplacone, a teraz jestem poki co zalezna od P. i gadac sobie moge, bo gadanie zadnych rezultatow za bardzo nie przynosi... Ostatnio jak mu powiedzialam, ze z czego mam czynsz zapl. to mi powiedzial: przeciez dalem Ci pieniadze... Ale HALLOOOO dostalam 250, a czynsz w sumie to 570 i wtedy chyba do niego co nieco dotarlo.. Facetom poprostu trzeba bardzo prosto tlumaczyc, jak malym dziaciakom...
Dzisiaj zadzwonie do urzedu i mam nadzieje, ze w poniedz. dostaniemy juz z malymi nasze pieniadze i nadplace ten czynsz, bo mi glupio przed tymi ze spoldzielni, ze 2 mies. mieszkamy a juz zalegamy z platnosciami :ico_zly:
ale dla faceta najwazniejsze, ze ma fajki, piwo i jedzenie a garnku... a reszta ma byc poprostu zaplacona i nie interesuje ich jak my to zrobimy... zauwazylam, ze znajomi mi faceci tez tak maja :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość