wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 gru 2010, 21:38

Qanchita, wspolczuje z tymi chorobami

u nas raczkowanie na calego zuzka caly czas za mna chodzi a jak ide do lazienki to stoi przy niej kolo drzwi

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

13 gru 2010, 21:50

U nas też chorobowo :ico_placzek: Marcin już praktycznie zdrowy,ale Filip ma taki potworny katar i kaszel :ico_szoking: spać nie moze bo mu ten katar spływa po gardle,a odciagnać aspiratorem nie pozwala.Nocki mamy koszmarne :ico_placzek: ja już ledwo na nogach się trzymam...padam na pysk!!!!!!!! ucho odpuściło to katar przylazł :ico_zly: Na dodatek Piotrek ma zastrzyki na rwę kulszową :ico_placzek: no i L4.Koszmar!!!! Nic nie mam zrobione w domu na święta....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 gru 2010, 22:12

Nic nie mam zrobione w domu na święta....
Witam w klubie... nic nie zrobione, nic nie kupione..
No ale Ty masz tę świetna opcję z zakupami internetowymi w alma24 nie? To juz COŚ!
Ja nie wiem kiedy kupię spożywkę i prezenty. Żeby tylko w sobotę pogoda dopisała to może mąż z małą zostanie a ja będę się tułać sama po markecie... wrrr jak ja tego nie lubię :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
No i biedny Filipek :ico_olaboga: Co jest z tymi naszymi aniołkami? :ico_placzek:
Moja chociaż już pozwoli sobie katarek wyciągać. Ten miesiąc chorowania sprawił że nawet syropki łyka, bo wcześniej to wielki płacz i zazwyczaj kończyło się wymiotami :ico_puknij:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

14 gru 2010, 09:01

Moja chociaż już pozwoli sobie katarek wyciągać. Ten miesiąc chorowania sprawił że nawet syropki łyka, bo wcześniej to wielki płacz i zazwyczaj kończyło się wymiotami
mój jak dostaje ten Bactrim to wygina sie na wszystkie strony,żebym tylko mu tego do buźki nie dała :ico_noniewiem: Ale jak mnie widzi z tranem Mollers to smoczek mu sam z buzi wypada i pije chętnie :ico_oczko:
Dziś dużo lepsza nocka.Może ze 3 razy sie obudził,chwilkę popłakał i dalej spanko :ico_sorki: mamy kontrolę u pediatry i nie chce mi sie iść,bo wszystko zasypało.Chyba autobusem podjadę.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 gru 2010, 13:43

mamy kontrolę u pediatry i nie chce mi sie iść,bo wszystko zasypało.Chyba autobusem podjadę.
Wiesz co, to mnie wkurza najbardziej. Przez cały okres choroby chronisz dziecko przed zimnem, żeby nie przewiało na dwór nie wychodzisz a na kontrolę musisz jechać czy mróz czy nie mróz :ico_zly: Jak dziecko jest chore to lekarze powinni sami dojechać, nawet jak gorączki nie mają! Na dworze zimno, w przychodni tysiące różnych zarazków, jeszcze coś nowego można złapać. No ale co zrobić... nasza służba zdrowia :ico_puknij:
Ostatnio zmieniony 14 gru 2010, 19:14 przez Qanchita, łącznie zmieniany 1 raz.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

14 gru 2010, 16:39

Qanchita, masz rację!!!!!! Na szczęście nasza przychodnia była praktycznie pusta przynajmniej nikt na niego nie nakaszlał.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 gru 2010, 19:15

karmelka, i jak Filipek? Jakaś poprawa?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

14 gru 2010, 23:00

Ma brać Bactrin do piątku,a na katar mamy Mucofluid i w zasadzoe nic więcej,bo przy tym Bactrimie nawet Calcium czy Cebionu nie wolno podawać :ico_noniewiem: Ale jest lepiej.Dzisiejsza nocka była całkiem niezła :ico_brawa_01: Do lekarza podjechałąm autobusem,a droge powrotną spacerkiem bo chodniki całkiem niezłe były.Śnieg taki ubity,a Filip smacznie spał :-)
W czwartek mamy wizytę u ortopedy i zadecyduje czy konczymy rehabilitację.Na moje oko to już będzie koniec :ico_brawa_01: I jeszcze musimy pojechać z Marcinem do ortodonty odebrać aparat.Ale to już chyba Piotrek załatwi,bo ja się nie rozdwoję.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 gru 2010, 23:33

karmelka, a to mnie zaskoczyłas bo ja zawsze miałam przy bactrimie kazane podawanie calcium i wit c

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 gru 2010, 10:39

No widzisz,a mi powiedziałą,ze nie wolno :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość