Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 gru 2010, 22:47

ja też miałam 3,5 mies jak miałam pierwsze DWA zęby, a tu co? Tobiś dopiero pierwszego nam pokazał :ico_haha_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 gru 2010, 15:01

Dziewczyny stawiam dzis wszystkim mega :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: bo obchodzimy z mężulkiem 11.rocznicę ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 gru 2010, 20:48

karmelka, gratulacje ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 gru 2010, 20:51

karmelka, to kolejnych lat miłości i szczęścia życzę :ico_prezent:

A ja dziś jestem po wielkich zakupach :ico_szoking: Przez tę Jolki chorobę wszystko na ostatnią chwilę zostawiliśmy. W markecie pełno ludzi, towaru... oczopląsu można dostać :ico_zly:
W sumie spożywkę całą załatwiłam ale jeszcze kilka prezentów muszę dokupić. Jutro niedziela handlowa to mam nadzieje, że uda mi się zamknąć wreszcie listę zakupów :ico_sorki:

A jak u Was przygotowania do świąt? Prezenty kupione?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 gru 2010, 21:37

Qanchita, u mnie zamiast Almy przez internet był Real :ico_zly: mężulek dostał bona na 100zł to chciałam go wykupić ni i musiałam jechać do Reala.Tłumy straszne :ico_zly: ale mamy wszystkie prezenty kupione,jedzenie praktycznie też.Została ryba,ale ja mam rybny sklep niedaleko to kupię na ostatnią chwilę.Ciasto kupuję gotowe,bo mi się dla nas 2 nie chce piec,a ja i niewiele zjem słodkiego.Siostra mi da makówek trochę.Nie robię zbyt wiele,bo jedynie moja mama przyjdzie do nas na obiad,a tak to sami będziemy.
Za życzonka dziękuję bardzo :-) :-) :-) :-) :-) :-) Już tyle lat razem jesteśmy...
A wieci,ze ja shudłam 2 kg przez 1,5 miesiąca tylko dlatego że nie jem słodyczy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 gru 2010, 22:36

hej kochane!
ale mam zaległości... :ico_wstydzioch:

Qanchita no klacz fajna! a Jolanta cudowna!!! słodzinka
ale ja pikolę...laski, obniżcie te łóżeczka!!! :ico_olaboga:
ja już dawno to zrobiłam, zanim młody wstał...bo na bank by fiknął...kaskader....
cud, że Wasze maluszki jeszcze tego nie zrobiły!

idę czytać

[ Dodano: 2010-12-19, 21:38 ]
tibby, gratulujemy zębów!!!
Jagódka ale słodkości z Majki!

a...sory za strofowanie, łóżeczka widzę obniżone hehehe

[ Dodano: 2010-12-19, 21:52 ]
karmelka, a Ty podajesz małemu tran? niby takim maluszkom jeszcze nie można... :ico_noniewiem: ale wszystko ok toleruje?

[ Dodano: 2010-12-19, 21:55 ]
ogólnie widzę chorobowo mamy
biedne dzieciaczki i Wy!!! rozumiem ten ból, to siedzenie w domu, nieprzespane noce i wizja świąt w takim chaosie..
pocieszę Was teraz bardzo!
u nas od poniedziałku w domu...ospa!!!!!!!!!!!! :ico_chory: Hania ma...Tom jeszcze nie, za to wychodzą mu dwójki na dole, jedna już jest, idzie druga i drze papę non stop! jest cholernie ciężko...a ja siedzę z nimi w domu już cały tydzień i wariuję!!! jak ja posprzątam? upiekę i przygotuję??? muszę dać radę...

[ Dodano: 2010-12-19, 21:59 ]
karmelka, no to zdrówka i szczęścia w rocznicę!!!
Qanchita, dałaś radę? to i tak super!
ja prezenty mam już dawno dzięki Bogu! :ico_sorki: staram się od kilku lat załatwiać to wcześniej i dobrze, bo bym teraz miała dramat!
spożywkę mam prawie całą, zostały duperele już tylko...uffff
karmelka, no to super , że schudnąć się udało! :ico_brawa_01:
i masz rację, jak sami będzieci eto nie ma co wariować...
u nas w tym roku z racji choroby mamy Wigilię...nasza 4, plus rodzice, ciocia, kuzynka, kuzyn, wujek z kuzynką i może jeszcze jedna ciocia z wujem....
ja obskakuję pieczenie i część jedzneia, ale więszość moja mama robi
no ale dekoracje, choinka, sprzątanie...jest co robić'

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 gru 2010, 10:32

ale ja pikolę...laski, obniżcie te łóżeczka!!!
Już obniżone:)
Moja kaskarderka łazi po czterech, wstaje przy krzesłach, fotelach i czym się da i robi krok bez trzymanki :ico_szoking: A potem bach na tyłek i brawo sobie bije...cudny widok :ico_brawa_01: Jak tak dalej pójdzie to od nowego roku może będę miała dwunogie dziecko :ico_szoking:
Qanchita, dałaś radę?
Eche... nawet prezenty już wczoraj popakowałam żeby mieć teraz już czas na inne rzeczy :ico_sorki:
Bo u mnie Wigilia podobnie jak u Ciebie... full luda będzie bo brat z rodzinką przyjdzie i tata :ico_brawa_01:

I współczuję ospy :ico_olaboga:
A wieci,ze ja shudłam 2 kg przez 1,5 miesiąca tylko dlatego że nie jem słodyczy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 gru 2010, 11:05

ja juz tez mam choinke i prezenty popakowane
teraz troszke trzeba posprzątać :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 gru 2010, 11:28

karmelka, a Ty podajesz małemu tran? niby takim maluszkom jeszcze nie można... ale wszystko ok toleruje?
tran Moolers jest id 6 miesiąca życia,lekarka powiedziałą,ze można :-)
zborra, współczuje ospy.Mój Marcin miał chyba 4 kropki przy ospie i zaraził wtedy mnie.Miałąm 22 lata i strasznie to przeszłam :ico_placzek: Wierzcie mi albo nie ,ale ja myślałam,że umieram :ico_placzek: wygladałam strasznie,bąble miałam wszędzie.Dosłowinie wszędzie,nawet na języku.Tylko podeszwy stóp i wewnętrzne strony dłonie były beż tego paskudztwa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 gru 2010, 15:13

hej dziewczyny. widzę, że u was pełną parą idą przygotowania do świąt. ja nie wiem jak u mnie z tymi świętami będzie. :ico_noniewiem: Tobiś w szpitalu od soboty leży na zapalenie oskrzeli :ico_noniewiem: dziś jest już niby lepiej osłuchowo. mamy wielką nadzieję, że na Wigilię nas wypuszczą do domku :ico_sorki: lekarka mówiła, że robi wszystko by tak było.

zborra, współczuję ospy :ico_olaboga: trzymaj się dzielnie.

brawa dla stojąco-kroczącej Jolki! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość