Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2010, 13:05

witam
ja z porządkami mam luz bo i tak ciągle sprzątam to po co mam się wysilać na jakieś większe porządki świąteczne :ico_noniewiem:

barbara123 dużo zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 gru 2010, 21:46

ja już tylko dywan i firanki juhu!!! zaraz fajrant

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2010, 21:48

kilolek jaki pracuś z ciebie :-D

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

20 gru 2010, 22:01

Kilolek o to się nazywa dobra organizacja. Ola juz zdrowa wiec dzis była w przedszkolu. Karol jeszcze strasznie kaszle, zresztą na zmianę ze mną. Myślałam,ze jak odwilż to ogarnę okna jednak odpuszczę bo nie mam zamiaru w swieta siedzieć pod pierzyną. Upiorę firanki powiesze czyściutkie to będzie milej
U mnie z tym sprzataniem to masakra bo mamy jeden pokój co posprzątam to dzieci nabałaganią i tak dookoła Wojtek.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

20 gru 2010, 23:35

kilolek, męża zagoń do dywanów i firanek bo sie zajedziesz kobieto. A jak już będą święta to nie zdążysz dopcząć.

Ja dziś zaliczyłam fryzjera, kupiłma z chłopcami choinkę, sprzątnęłam łazienkę i ustroiliśmy pierniczki. No i pomalowałam 2 pary drzwi jutro tylko poprawka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Basiu mam nadzieję ze się wykurujecie do świąt :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 gru 2010, 00:35

ja już tylko dywan i firanki juhu!!! zaraz fajrant

[ Dodano: 2010-12-20, 23:58 ]
Evik ale poszalałaś!!!

a ja koniec!!! same przyjemności zostaly - ubrać choinkę i zapakować prezenty :D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

21 gru 2010, 09:13

Dzień dobry i kawusia :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:


kilolek, zazdroszczę bo ja jeszcze w polu ze wszystkim. Dziś właśnie się obudziłam ciemnym świtem i dumam jak ja sama wszystko ogarnę tym bardziej że z chłopcami ciężko się teraz chodzi a wózkiem nie dam rady wyjechać. No i do tego trzeba dźwigać zakupy :ico_sorki: to najgorsze
No i juz mam stresa ze nie uda mi się zapiąć wszystkiego na ostatni guzik tak jak bym chciała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

21 gru 2010, 09:28

zazdroszczę wam.
ja jeszcze daleko w lesie w przygotowaniami.
dziś mam dopiero chwilę, żeby zrobić listę zakupów, żeby kolację wigilijną przygotować.
na szczęście rybki i mięsko już mam.
no i prezenty też kupione dla dzieci.
a dziś jechaliśmy do pracy i samochód się zepsuł :ico_olaboga:
dojechaliśmy do pracy, ale to taka usterka, że długo nie pojeździ :ico_olaboga:
moje chłopaki też przeziębieni.
nie puściłam ich do przedszkola, bo nosy zapchane i lekka temperatura.
ale już lepiej i na święta powinni być zdrowi.

barbara123, zdrówka dla ciebie i dzieciaczków

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 gru 2010, 09:37

Witam z poranną :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Agnieś mam nadzieję że wyzdrowiejecie do świąt. Ostatnio wszyscy chorują :ico_olaboga:

My ubraliśmy wczoraj choinkę. Już ładnie pachnie świętami.

No i wzielam się za kuchnię. Wczoraj ugotowałam mięsko na pasztet i na pierogi więc dziś będe kleić. No i ostatnie zakupy mi zostały :ico_sorki:

Kilolek a ty nie pisałaś czy odstawiłaś już Michasia od piersi :ico_noniewiem:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

22 gru 2010, 11:50

Witajcie !!!
Dawno mnie nie było, ale podczytywałam czasami, jednak czasu na pisanie nie miałam.

Alicje musiałam urlopować z przedszkola do lutego, potem mam nadzieję ze wróci, teraz co poszła na 2 dni to zaraz tydzień była chora. Już nie dało sie wytrzymać, dzieci tam z takimi katarami przychodza, a Panie na to się zgadzają, juz nie wspomnę o tym że po leżakowaniu-spaniu, dzieci idą do toalety a tam okno uchylone :ico_puknij: no i zaziebiała mi sie co chwile.

Zuzia dzielnie chodzi do pierwszej klasy, ma SUPER Panią, zarobiła juz 1 jedynki za brak zadania o którym nigdzie nie było napisane, bo oni teraz dopiero poznawają literki. Pani jest świetna, pyta ich czytania i stawia oceny, a to pierwsza klasa i liter będa uczyć sie do czerwca. Zuzia raz dostaje 3 raz 4 normalnie uczymy się tekstów na pamięć, a w tych tekstach jest już"SZ" "CZ" "RZ" 'CH", z tym mamy największy problem.

U nas Wigilie w tym roku robimy sami, wiec tylko na 4 osoby, pieke sernik i makowiec zawijany, ale to dopiero jutro, dzisiaj ogarniam dom, mam jeszcze jedną firankę do uprania i okno do umycia, no i na bieżąco, bo Alicja potrafi w godzinę zrobić taki bałagan że hej.
Pierniczki juz robiłam 2 razy i juz zjedzone, dzisiaj po południu znowu robimy więc zabawa będzie dla dziewczynek.

Pozdrawiam Was i uciekam do sprzątania.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość