dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 gru 2010, 17:37

MamaMaciaiJulii, znam to,mam synka 4 letniego i corke teraz prawie roczna,roznia sie jak ogien i woda :ico_oczko: na prawde polecam te masaze i koperek. i ukladanie dziecka na brzuszku jak najczesciej,czesto poamaga tez kapiel w ciepleja le nie za gorazcej wodzie :ico_oczko:

MamaMaciaiJulii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2010, 16:26

20 gru 2010, 23:13

Dzieki Kochane
Co do herbatek to ja pije taka herbatke z koperkiem na laktacje a malej nic nie daje bo nie kazala, a co do kolek to mam jeszcze pytanie ile razy ma sie ta kolke w tygodniu zeby stwierdzic ze to kolka???? i czy jak zaczne jesc tak delikatnie chociaz niewiem czy sie juz da bardziej delikatniej to kolki przestana byc????
co do tego sprzetu to nazywa sei to baby dream machine kosztuje kolo 300zl zalezy gdzie i samo buja wozek polecam rewelacja w szczegolnosci przy drugim dziecku tak samo jak baby bjorn nosidelko masz dwie wolne rece i mozesz wszytsko zrobic z drugim dzieckiem :)
wiecie co moj maz powiedzial co do siusiania ze przesadzam to tylk ozostaly mi te kupki ze ona nie robi :( no ale moze jutro zadzownie do mojej pani doktor chociaz ja to niewiem
milego wieczorku zycze buziaki

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 gru 2010, 23:18

MamaMaciaiJulii, kolki sa zwykle codziennie o tej samej porze dnia,najczesciej wieczorem. niestety sa one spowodowane niedojrzaloscia ukladu pokarmowego dziecka wiec dieta moze nie pomoc. po prostu trzeba to przeczekac :ico_sorki: a kupki jak pislam wyzej moze i 3 dni nie byc i to naprawde nie jest tragedia :ico_oczko:

MamaMaciaiJulii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2010, 16:26

21 gru 2010, 00:14

Dzieki dorotaczekolada za Twoje rady zdrowka i najlepszego zycze

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 gru 2010, 00:43

MamaMaciaiJulii, dzieki i wzajemnie,daj znac czy cos pomoglo :ico_sorki:

zuzzka3
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 284
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:48

21 gru 2010, 10:48

Bio Gaia - jest to ponoc bardzo dobry lek na kolki, sama tego nie stwierdzilam, bo nie wiem czy u mojej małej są to te wstrętne kolki czy może coś innego. Przyniosła mi to teściowa i mówiła, że jej koleżanka (pani doktor) powiedziała, że jej dziecko to brało i kolki przeszły i nie wróciły :)
A czy twoje maleństwo na noc śpi również w wózku? Bo moja tylko i jej sen na noc zaczyna sie między 12 a 2, jak ją tego oduczyc??

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

21 gru 2010, 11:27

Hej
Ja też miałam straszny problem z kolkami. Nawet jak była na piersi. Po 3 tyg. butla bo pokarm mi zanikł. Najpierw Nan nie pasowało, potem Bebilon też nie za bardzo, cały czas proiblemy z kupką i wrzask. W końcu wylądowaliśmy na Bebilonie Pepti. Ostatnio byłam na szczepieniu no i mówię jej że nadal kłopoty z brzuszkiem. Pediatra się zdziwiła i przepisała nam kropelki Delikol. Mała buteleczka 15 ml 46 zł kosztowała i miałam jej to wkraplać do każdego posiłku i tak robiłam, powiem że one są super. Mała się uspokoiła, normalnie spała. Teraz mi się skończyły i od nowa się zaczyna. Muszę znów iśc po nie. Nie wiem czy one są na receptę czy nie.

[ Dodano: 2010-12-21, 10:28 ]
Dodam, że nic jej nie pomagało, Espumisan jeszcze gorzej się darła, herbatki też nie. Ani koper włoski, ani ułatwiająca trawienie, ani rumianek.

zuzzka3
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 284
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:48

21 gru 2010, 14:21

Mi też lekarka przepisała Delicol, ale niestety nic nie pomagało, później kazała mi to odstawic, pewnie na każde dziecko działa inaczej. I niestety z tego co wiem delicol jest na recepte, ja mam jeszcze ponad pół buteleczki, ale chyba jak tak długo stoi to trzeba już wyrzucic..

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

21 gru 2010, 22:47

Dziś byłam u lekarza i już wiem, że jest on na receptę :-) Tylko tyle, że strasznie drogi jest :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość