anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

23 gru 2010, 13:55

moja tez milusia nie jest :ico_noniewiem:
do mnie do pracy z opłatami też jacyś ludzie poddenerwowani przychodzą, mało czasu do świąt a dużo roboty, ja jakaś spokojna jestem :-D wczoraj robilam orzeszki, śledzie 2 rodzaje robilam w niedziele, na dzisiaj mam ciasta i rybe w cebulce, jakis wynalazek nawet jak nie wyjdzie to Klara z Robertem zje :-D jutro biore sie za sałatki i dania miesne

mój mąż wyjeżdża zaraz po świętach we wtorek na prawie 2 tyg do siory chatkę im remontować, nie wiem jak ja dam sobie rade z dzieciakami :ico_olaboga: w sumie 3 dni sie przemęczę (wtorek, środa czwartek) bo później do jego przyjazdu aż biore urlop , jejku kto mi drzewo do kominka przyniesie :ico_olaboga: :ico_olaboga: i bede musiała wcześniej wstawać aby rozpalać :ico_olaboga: kto mi pozmywa :ico_olaboga: jakoś to bedzie, odpoczniemy od siebie :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

23 gru 2010, 14:45

kurcze napisałam posta i mi wcięło...

więc napiszę tylko że...

życzę Wam wszystkim i dzieciakom, zdrowia szczęścia i dużo radości...nie tylko ze świąt ale ogólnie z życia!
Niech nasze pociechy zawsze będą uśmiechnięte i w dobrych nastrojach (nawet w fotelikach samochodowych) :ico_oczko:

Wszystkim roczniakom życzę dodatkowo coraz to nowych umiejętności w odkrywaniu świata :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 gru 2010, 16:00

widze, ze robi sie swiatecznie :-)
to i ja skladam wszystkim mamuskom i ich pociechom najlepsze zyczenia, zdrowych, radosnych, cudownych w swiat spedzonych w gronie najblizszych!!!!

ja robie dzisiaj paszteciki i piernik, ubiore tez choinke, a barszczyk ugotuje chyba jutro rano, przed wyjazdem do szwagra. Od rana pada u nas snieg, ciekawe, jakie beda jutro warunki drogowe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-23, 15:01 ]
uśmiechnięte i w dobrych nastrojach (nawet w fotelikach samochodowych)
oby sie spelnilo :ico_haha_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 gru 2010, 17:51

to i ja wam życzę wesołych,spokojnych i uśmiechniętych świąt!
Obrazek

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

24 gru 2010, 13:13

witajcie,

Postanowiliśmy jednak pojechać i do teściów i do rodziców moich na wigilę...ciekawe jak będzie. Oby maluch przespał te 120 km :ico_sorki:

całą noc nie mogłam spać :ico_olaboga: tyle wrażeń, pierwsza gwiazdka synka no i boję się podróży bo wczoraj byliśmy chwilę w sklepie i mały dał w drodzę (krótkiej) taki koncert że hoohoo. Wrzeszczał jak dzikuś :ico_olaboga:

No ale dziś święta to może wyjątkowe będzie grzeczny.

Podziwiam Was jak zwykle za te pierniczki, serniki i inne...co robią Wasze dzieci kiedy Wy pichcicie? śpią? bawią się same?

Piotrek jest mega absorbującym dzieckiem, czasem coś mi się uda zrobić ale nie za dużo.

O 15 mamy pierwszą Wigilię :ico_brawa_01:
a ok 19 następną!

udanych świąt!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

25 gru 2010, 22:49

Witam,
Dziewczynki ja tylko na chwilkę tak trochę późno, ale nie miałam jak wejść wcześniej.
Więc życzę Wam Wesołych, rodzinnych i spokojnych świąt.
Odezwę się już po świętach :)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 gru 2010, 16:24

Święta mijają nam póki co bardzo miło, choć raczej niezbyt spokojnie, bo dzieciaki psocą, krzyczą, Wiki w gruncie rzeczy najgrzeczniejsza. Mój kochany aniołek :-D
co jak co ale przed świętami mogła by odpuścić :ico_noniewiem:
oj, mogła, jakoś namówiłam męża żebyśmy jechali do mamy, jak Wiki wstanie, to się zbieramy
mój mąż wyjeżdża zaraz po świętach we wtorek na prawie 2 tyg do siory chatkę im remontować
dasz radę, a mała rozłąka każdemu małżeństwu dobrze robi :ico_oczko:
co robią Wasze dzieci kiedy Wy pichcicie? śpią? bawią się same?
Wiki zwykle śpi jak ja coś robię, a jak nie zdążę ze wszystkim, to siedzi w łóżeczku i się bawi, albo biega przy mnie, ale wtedy wolniej mi to idzie. W foteliku już nie chce siedzieć, czasem w ruch idzie huśtawka, ale to też nie na długo

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 gru 2010, 09:56

Witam
Święta,Święta i po świętach...a moja Natuśke rozkłada przeziebienie powoli.Dzisiaj się obudziła z tak potwornym kaszlem,że na po 11 jedę z nią do lekarza.muszę wziąc taksówkę,bo mąż ma dyżur od rana w szpitalu.Mam nadzieję ze to choróbsko się nie rozwinie tak jak w pażdzierniku w zapalenie płuc.Na razie temperatury nie ma,ale na ten jej kaszel podaje jej od 3 dni syrop i nic,więc bez lekarza się nie obejdzie niestety.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

27 gru 2010, 10:12

anusiek napisał/a:
co robią Wasze dzieci kiedy Wy pichcicie? śpią? bawią się same?
Wiki zwykle śpi jak ja coś robię, a jak nie zdążę ze wszystkim, to siedzi w łóżeczku i się bawi, albo biega przy mnie,
moja koła nóg sie kreci ale zazwyczaj da coś zrobić
Na razie temperatury nie ma,ale na ten jej kaszel podaje jej od 3 dni syrop i nic,więc bez lekarza się nie obejdzie niestety.
aby szybciutko jej przeszło :ico_sorki:

moja zamienia sie w nocy w potwora, wcale nie daje nam spać :ico_olaboga: :ico_placzek: w 1 dzien swiat ja byłam nie do życia tak mnie głowa ze zmęczenia bolała, żadne leki nie pomagały :ico_olaboga: wiec w nocy wyjątkowo wzięłam ją do siebie i spałyśmy całą noc tylko z chwilowymi pobudkami, a dzisiaj znowu spała z sama i znowu koszmar, no już nie wiem co z nią robić :ico_olaboga:

jutro mąż wyjeżdża z synem, z córą zostajemy same, w dzień jakoś bedzie a w nocy nie wiem co jej zrobie :ico_zly:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 gru 2010, 10:45

geheimnis, oby nie rozwinęło się to choróbsko :ico_sorki:

Wiki też jest chora. Pewnie te przeciągi u teściów i latanie za dzieciakami z rozgrzanego mieszkania do korytarza zrobiły swoje :ico_noniewiem: Pilnowałam żeby nie wychodziła, ale nie zawsze się udało... Wczoraj wieczorem przebudziła się koło 21-ej z 40-stopniową gorączką, wymiotowała wszystko co zjadła, dałam jej czopek na gorączkę i było trochę lepiej, W nocy męczył ją katar i pociła się bidulka strasznie, rano miała 37,4, więc na razie nie idziemy do lekarza, zobaczę co będzie się działo. Widać, że jest chora, ma takie zmęczone oczka, ale bryka jakby nigdy nic :ico_oczko: A tak w ogóle mnie też bierze... A mieliśmy w środę odwiedzić miesięcznego kolegę Wikusi... musimy to odwołać :ico_noniewiem:

anetka607, współczuję nocek :ico_noniewiem:
w dzień jakoś bedzie a w nocy nie wiem co jej zrobie :ico_zly:
może nie będzie tak źle i Klara oszczędzi mamę

Życzę Piotrusiowi z okazji 1 urodzinek duuuuuużo zdrowia, pomysłowych zabaw, słodyczy i wszystkiego co najlepsze :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość