Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 gru 2010, 00:36

Oj mania... nieciekawie :(
Powiem Ci, że ja nie jestj em z ojcem Wanesski i nie wiem czy ona rozumie o co kaman, ale niegdy o niego nie pyta. No fakt, jeździ do niego średnio co 2,5 -3 tygodnie, ale w domu nigdy o nim nie wspomina.. No tak.. ma wujka i chyba on jej wypełnia potrzebę posiadania męskiej osoby w domu czy jak tu się wyrazić... Współczuję Ci bardzo, ale masz rację jak on wali % to nie ma co by dziecko to widziało i czuło, jeszcze nie starczało żeby jej zapach z dzieciństwa się zapamiętał i źle się kojarzył. :( Bądź silna!

Buzok, to dobrze, że wstrzymali akcję. O ile jest możiwość w 35 tyg, dlaczego nie? Lepiej zajść czym dalej :) Kurcze szkoda, że akurat na święta, ale cóż.. mimo że możesz wyjść na żądanie to jednak stawka zbyt wysoka.. Chociaż.. gada ta, co podejmuje ryzyko :ico_puknij: Trzymammy za Ciebie kciuki Kochana &&&

Ja nic nie szykowałam na święta.
Choinkę wreszcie ubrałam po wielkich mękach z podejściami :-D mała dzielnie pomagała, najpeirw podawała, potem zawieszała, K. zawiesił lampki, bo ja nie dałam rady.

Na święta jedziemy do teściówki (przyszłej co prawda :D ) co będzie to będzie. Jedziemy pociągiem i mam nadzieję, że nie rozsypie się w przedziale, noo młody najwyżej będzie miał darmowe dożywotnie bilety :-D liczę jednak, że wrócę w dwupaku do domu i tu urodzę. Ale torbę zabieram. Tam nic nie będę robić, więc nie ma szans na przemęczenie się. A dziś kupiliśmy prezenty, zrobimy tylko śledzika i jutro upieczemy z małą pierniczki, bo do choinki jeszcze brakuje :)

Dziś 3 pralki ciuszków się wyprały matko jak na pożar teraz wszystko. Wózek też szybciutko wybrałam i byłam nawet w sklepie obmacać i podoba mi się i ponad 400 zł w kieszeni :D

Wesołych Świąt wszystkim życzę :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 gru 2010, 00:47

mania6891, oj przykra to sytuacja, zwłaszcza kiedy trzeba tłumaczyć dziecku... Moja jest bardzo przywiązana do męża i nie wyobrażam sobie jakby mogło być bez niego... Pisz do nas tak często jak masz ochotę, nawet jeśli będziesz chciała się pożalić, bo komu jak nie nam?
Buzok, trzymaj się dzielnie, pomyśl, że następne święta spędzisz z całą rodzinką w domku :-)
Blanka26, to rzeczywiście jakiś ten Twój lekarz do niczego... daj znać co Ci inny powiedział.

Ja zakończyłam gotowanie do wigilii, jutro będę sprzątać, a wieczorem na 17:0 do moich rodziców idziemy na wigilię.

A więc kochane i ja Wam życzę wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i szczęśliwego i szybkiego porodu....

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 gru 2010, 00:50

oj Blanka to nieciekawie.. w ogóle nie bierz żadnych jego obliczeń, diagnoz i słów na poważne. Idź do innego lekarza.. Co za amator :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2010-12-24, 01:24 ]
Oto choineczka.

Obrazek

Obrazek

kurde jakaś uboga na zdjęciach, na żywo o wiele ładniejsza. Jutro dojdą pierniki, bo dziś już nie było keidy upiec

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 gru 2010, 10:09

Dziewczynki życzę Wam Wesołych Świąt a w szczególności abyśmy wszystkie w spokoju wytrwały do momentu szczęśliwego rozpakowania :ico_sorki: ;*

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

24 gru 2010, 11:09

[shadow=darkred]W E S O Ł Y C H
Ś W I Ą T ! ! ! ! ! !
[/shadow]

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

24 gru 2010, 11:58

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia :))

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 gru 2010, 12:47

Witajcie w ten piekny Wigilijny dzionek. Gdy patrzę przez okno to widzę, że dzis piękny dzionek będzie, no w sumie już jest :ico_brawa_01: .
Dziękuję Wam wszystkim za slowa wsparcia, gdy jest mi źle to wchodze na forum, bo wiem, że tu zawsze mnie slowami pocieszycie :ico_sorki: .
Dziś o 5 rano odszedł mi czop, no i wygląda na to, że dobrze zrobilam, że zostałam, bo wszystko idzie ku porodowi, ale powiedziałam, ze krzyżuje nogi jeszcze tydzień, bo to straszny maluszek jeszcze :ico_szoking: , moja Oliwia miala 60cm i 3830, więc ja umiem pielęgnować duże dzieci, a nie takie pycie maluchy. . Miałam zapis KTG i skurczy brak więc jest ok. Doktorka na obchodzie powiedziała, że to że czop odszedł to może świadczyć o tym, że poród coraz bliżej, ale nie jest powiedziane, że aż tak blisko, i jeśli będę się oszczędzać to może przetrwam jeszcze z tydzień.

Dziewczyny sorki, że kopiuje to co piszę na innych wątkach, ale piszę na 3 i cóż ja mogę innego pisać siedząc w tym szpitalu. Alineczka śliczna choinka, taka naturalna z tymi pomarańczami. Jeju ja wogóle nie czuje tych świąt. Ale tak jak mówicie, że za rok będe cieszyć się podwójnie.

Jeszcze raz moje kochanie WESOŁYCH ŚWIĄT.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

24 gru 2010, 13:08

ja umiem pielęgnować duże dzieci, a nie takie pycie maluchy
buzok co Ty za głupoty opowiadasz, oczywiście życzę żeby Adrianek siedział w brzuszku i rósł tam jak najdłużej, ale napewno dasz sobie radę z pielęgnacją nawet takiego maluszka. Jestem o tym przekonana!!!

Alineczq, Choinka prześliczna :ico_brawa_01: moja też na zdjęciach nieciekawie wygląda, więc chyba choinki tak mają, że są niefotogeniczne :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-24, 12:25 ]
WESOŁYCH RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, DUŻO PREZENTÓW POD CHOINKĄ ORAZ SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ ŻYCZY WAM ANIA Z RODZINĄ

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 gru 2010, 15:06

Obrazek

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 gru 2010, 00:11

hej

ja się witam objedzona :ico_haha_02: i zadowolona bo fajnie było :-D
jedne dzieci na widok mikołaja się cieszyły inne płakały, Mike był z tych co płakał, ale już na koniec imprezy dał radę ze mną na rączkach podejść po prezent i spojrzeć prosto w oczy Mikołajowi :ico_haha_01:
dzieci z prezentów zadowolone ja też , bo mi wpadła prostownica i torebka :-D

buzok14, jak czop odchodzi to nie znaczy , że już masz rodzić :ico_nienie:
mówi się , że odchodzi na tydzień lub dwa przed porodem , mi zaczął odchodzić 4 tygodnie przed porodem , gdzie poród jeszcze musieli wywoływać :ico_haha_01:
a to , że już bliżej porodu niż dalej to logiczne co nie?????? :ico_oczko:
w każdym bądź razie życzę ci byś mogla jak najdłużej cieszyć się dzidzią w brzuszku :ico_sorki: :-)

Alineczq, piękna choineczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ślicznie wyglądają te ozdoby własnej roboty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a zwłaszcza te wiszące cytrynki czy pomarańcze :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość