Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 gru 2010, 16:41

witajcie

jakoś nie mogę sie zorganizować żeby zasiąść do kompa
a jak już mam chwile to mi sie nie chce :ico_wstydzioch:
Szymek własnie zasnął wiec korzystam

nocki ogólnie - jak na razie :ico_sorki: :ico_sorki: - super, ja to chyba zasypiam predzej od małego, on sie napije i zasypia :ico_sorki:
a w dzień różnie
zdarza sie, że wisi mi na piersi 2-3 godz, musze go lelać, troszke ponosić i zasypia, zasypia mi tak na 2-3 godz
często mi sie przesikuje :ico_noniewiem: kurde prawie co pampersa muszę go przebrać. Nie wiem jak tam ten siusiak jest ustawiony :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
cycuchy dochodza do siebie
nonono :ico_haha_01: też
mąż codziennie mi sie pyta kiedy bede gotowa żeby poszaleć :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a święta mineły szybko
jakoś nie czułąm atmosfery
w sumie codziennie mieliśmy gości, ale mimo to jakoś inaczej
ale szczęśliwa, ze młody z nami :ico_sorki:
cieszę sie że Krzysiu w domu przez ten tydz bo sama bym nie dała chyba rady
a najgorsze że 10 stycznia wyjeżdza mi na cały tydz na narty z firmy :ico_noniewiem: i zostaje sama. Co prawda tescie na przeciwko ale mimo to nie uśmiecha mi sie to w ogóle :ico_noniewiem:
no nic jakoś damy rade

i tyle co u nas...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 gru 2010, 18:45

witajcie
u nas swieta minely bardzo milo, malutki powoli zaczyna spac w nocy, wstajemy do niego o podobnych porach zazwyczaj 2-3 razy ale nawet ladnie zasypia i to czasem sam w lozeczku przy melodyjce, juz go nie nosze pol nocy na rekach :ico_oczko:
u mnie niby pokazuje 2-3 kg na plusie ale najbardziej mi brzuch przeszkadza, w spodnie wchodze i nogi moga zostac ale ten brzuhol, postanowlam ze po nowym roku sie biore za siebie a teraz troche pofolguje :ico_oczko:

kupilismy bardzo spontanicznie sobie prezent z mezem xboxa z zestawem kinetic, kupil mi do tego gre co sie tanczy i bedziemy sobie razem tnaczyc, ale poki co to nie ma kiedy bo zawsze cos do zrobienia :ico_oczko:

ja nie wiem czy mialam okres czy nie, bo chyba nawet go nei zauwazylam, jak maly skonczyl meisiac to mi sie wszystko skonczylo i teraz juz czuje ze wrocilo wszystko do normy, nasze zycie intymne tez wrocilo do normy, nie czujemy zadncyh zmian i jest bardzo fajnie, wogole spimy juz w sypialni, wstajemy do malego bo go slyszymy a salon jest znowu salonem...ogolnie wszystko sie powoluktu uklada, amelke roznosi energia a dopiero 5 do przedszkola...

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 gru 2010, 19:00

mi tylko 1 kg został :ico_brawa_01:
ale za to brzuch mam straszny, skóra wisi :ico_olaboga: okropnosc :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 gru 2010, 19:50

hejka laski :-)
u nas po swietach tak jak i przed tyle, ze zabawek doszlo tyle, ze :ico_olaboga: gdzie to upychac przy dwojce :ico_oczko:
My cale swieta w rozjazdach miedzy moimi a filipa rodzicami, na szczescie Maja u dziadkow ladnie sie sprawowala, za to w samochodzie :ico_olaboga: jezus maria tragedia, plakala non stop podczas jazdy, ale wole juz jak placze niz tak jak wtedy nie chciala sie dobudzic.
Ja mam zapalenie prawej piersi, boli strasznie, piers twarda nabrzmiala, bolaca, goraca okropnie i zaogniona.
Wczoraj az mialam temperature. i mleko z niej kiepsko leci.

Maja w dzien spi ladnie, ale jak obudzi sie z ostatniej drzemki w dzien okolo 19-20 to nie spi nam mniej wiecej do drugiej w nocy :ico_olaboga: wczoraj to wogole jej odbilo i nie spala od 19 do 3 nad ranem, juz nam rece mdlaly od noszenia jej i bylismy z mezem nieprzytomni ja to od drugiej to sie juz na nogach slanialam.
teraz zaba caly dzien odsypia a w nocy pewnie znow bedzie to samo
:ico_olaboga:
Co do kg to mnie zostalo jeszcze 8 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale ja przytylam az 24 kg.
wiec 16 juz i tak za mna.
mam nadzieje, ze do wakacji sie tego pozbede.
często mi sie przesikuje kurde prawie co pampersa muszę go przebrać. Nie wiem jak tam ten siusiak jest ustawiony
u nas jeste to samo :ico_noniewiem: juz sama nie wiem czy po chlopaku ja dziewczynki nie umiem przewijac :ico_noniewiem: czy te pieluchy do nonono. Uzywamy tych bialych pampersow premium care i hagisow tych tez z bawelna. W pampkach to jak cie moge, ale w hugisach to co pielucha przewijanie, jakies luzne sa na ta moja glizde chyba.
cycuchy dochodza do siebie
nonono też
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mąż codziennie mi sie pyta kiedy bede gotowa żeby poszaleć
moj to sie juz na mnie obraza, ze ja jeszcze nie moge :ico_puknij:
kuzwa nawet tydzien po porodzie juz mnie meczyl, no co za swiat :ico_oczko: kurde ja nawet jeszcze brudzic do konca nie przestalam. Musi jeszcze poczekac :-D
kupilismy bardzo spontanicznie sobie prezent z mezem xboxa z zestawem kinetic, kupil mi do tego gre co sie tanczy
bardzo fajowa rzecz :ico_brawa_01: my mamy x boxa i tez chcemy dokupic to cosik do tanczenia :-)
mi tylko 1 kg został
ale ci dobrze!!!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 gru 2010, 22:07

u nas co zmiana pieluchy to bylo zmienianie wszystkeigo bo siusiak lal wszedzie nawet bo sobie, ale juz sie uspokoilo, a o do pieluch tez kupilam huggiesy i dostalam dwie paki, jestesmy juz od tygodnia na dwojkach ale jestem zdania ze pampersy sa neizawodne i sto razy lepsze niz cala reszta :ico_oczko:

mojemu mezowi to brak seksu walil w glowe, wariowal, latal jak dziki...oczywiscie pozytywnie, nie moglam sie opedzic, poki co jest ok, a ostatnio sobie mysle ze nawet jak nieprzespie nocy albo padam na twaz przypominam sobie ostatnie tygodnie ciazy jak ledwo lazilam i nawet butow nie moglam zalozyc i odrazu mi lepiej ze to juz za mna i jestem troche lzejsza, dzis kupilam sobie spodnie pare tunik, czuje sie w nich fajnie, trzy pary podszylam spodni wiec juz na dobre hce wejsc w normalne spodnie a nie ciazowki, wprawdzie rozmiar wiekszy ale trudno...troche czasu i bedzie oki :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 gru 2010, 22:53

moje dziewczyny juz spia:) zaraz ja sie kalde...matko jak mnie gardlo boli...dziewczyny jakie my mozemy brac leki na przeziebienie jak sie piersia karmi????

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 gru 2010, 23:20

OOOOO widze ze ruszylo sie na forum!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a najgorsze że 10 stycznia wyjeżdza mi na cały tydz na narty z firmy i zostaje sama
dasz rade Aniu :ico_sorki: choc wiem jak sie czujessz - zwlaszcza po takim okresie jak jest sie razem w domu we 2 to ciezko potem przywyknac do bycia samej z dzieciaczkami :ico_noniewiem:
kupilismy bardzo spontanicznie sobie prezent z mezem xboxa z zestawem kinetic
polecasz??? My sie ostatnio zastanawialismy nad tym wlasnie :) Ponoc ZUMBA tez jest fajna na niego :-)
Moze sobie sprawimy taki 'prezent po swiaeczny' :ico_noniewiem: bo w sumie tylko dzieci dostaly prezenty pod choinke... :ico_noniewiem:
Super ze juz ulozyliscie sobie wszystko (cala organizacje w domu :ico_oczko: ) :ico_brawa_01:
mi tylko 1 kg został
ale za to brzuch mam straszny, skóra wisi okropnosc
Malgosiu - super!!!!! :ico_brawa_01: Zazdroszcze!!! :ico_sorki: :ico_wstydzioch: Ja brzucha jako takiego nie mam za specjalnie duzego, ale za to jeszcze 10kg na plusie!!! :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Wogóle to taka mam ochote na slodkie ze nie wiem!! :ico_olaboga: Normalne jedzenie jem tylko dlatego ze wiem ze musze, bo nie mam apetytu :ico_noniewiem: za to slodkie moglabym non-stop :ico_wstydzioch:
Ciesze sie ze Mati odpukac nie ma kolek (tak jak dziewwczynki mialy) i moge jesc wszystko :ico_sorki: Jedyne co wyeliminowalam to grzyby wiec na swieta zrobilam sobie krokiety z kapusta i warzywami zamiast grzybow, a od 2 dni mam straszne cisnienie na sledzie w oleju z duza iloscia cebulki - mniammm :-D

Monia M, a bylas u lekarza z tym zapaleniem??? Jak domowe sposoby nie pomogly to moze byc konieczny nawet antybiotyk by przeszlo :ico_sorki: Mam nadzieje ze to szybko minie :ico_sorki:
Co do kg to mnie zostalo jeszcze 8
a mi jak juz pisalam 10 :ico_olaboga: :ico_placzek:
jakies luzne sa na ta moja glizde chyba
bo Majeczka chudzinka! :-) A ja dzis mialam to o czym mi kiedys pamietam mowilas - by pamietac jak siusiaka ukladac :ico_oczko: no i do tej pory nie zwracalam na to uwagi a dzis Mati sie caly zasiusial i juz bede pamietac!!! :ico_oczko: albo to pora przejsc na wieksze pampki... :ico_noniewiem:
dziewczyny jakie my mozemy brac leki na przeziebienie jak sie piersia karmi????
chyba musisz pytac w aptece i na kazdym leku w ulotce powinno byc napisane :ico_sorki: Zdrowka!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 gru 2010, 23:42

co do xboxa to nie wiem czy polecac czy nie, bylismy dzien wczesniej u znajomych i oni kupili, moj maz gral z kolega w boks a potemw biegi i takie sportowe, ja siedzac na kanapie myslalam ze sie posikam z nich, to tak smiesznie wyglada, poza tym czego to nie wymysla, technika taka ze szok, no ale moj maz na drugi dzien sie ruszyc nie mogl, wiec ja mam ten taniec a w zandrzu chce sobie kupic fitness ale narazie malo co razem gramy bo nie ma kiedy, niech juz sie te swieta calkiem skoncza, czyli sylwester nowy rok i amelka pojdzie do przedszkola, ja odpoczne i wtedy bede wiecej z tego korzystac, ogolnie maz ma frajde poki co ale to faceci lubia takie bajery :ico_oczko:

u nas wiktorek zaczal zasypiac przy karuzelce w swoim lozeczku, ma troche kaszel ale ka :ico_oczko: arek mu szybciej pzeszedl niz amelce :ico_oczko:
wprawwdzie podnioslam mu materac wyze :ico_oczko: , wsadzilam pod spod poduche i lepiej spi, a wciagu dnia to i w bujaku i na lozku i na rekach, a noc to tylko lozko i poki co jest nawet ok :ico_oczko:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 gru 2010, 23:55

czesc kobietki,
Kasia jeszcze nie spi, dopiero kolo północ y zasypia ale za to budzi sie dopiero ok5 godziny wiec mozna troche pospac
Ja mam zapalenie prawej piersi, boli strasznie, piers twarda nabrzmiala, bolaca, goraca okropnie i zaogniona.
Wczoraj az mialam temperature. i mleko z niej kiepsko leci.
Monia tłuczone liscie kapusy przykladaj, ja z Krzysiem to non stop je nosilam tylko na karmienei zdejmowalam,
a jak nie chce leciec to gorącą kąpiel im zrób i pod prysznicem spróbuj rozmasowac i sciągac
no i z tego co pamietam z poprzedniego forum to dziewczyny mówily ze mąż tez dobrze sciaga ale ja nie testowałam
moj to sie juz na mnie obraza, ze ja jeszcze nie moge :ico_puknij:
kuzwa nawet tydzien po porodzie juz mnie meczyl, no co za swiat :ico_oczko: kurde ja nawet jeszcze brudzic do konca nie przestalam. Musi jeszcze poczekac :-D
to u mnie luz, ja cos podpytuje ale ostatnio W stwierdził ze jak tylko chce to do konca połogu spokojnie mozemy czekac (czyli do 6tygodnia p porodzie) wiec luz
a ja jakos wiekszej ochoty nie mam wiec mi to na rękę
zaraz ja sie kalde...matko jak mnie gardlo boli...dziewczyny jakie my mozemy brac leki na przeziebienie jak sie piersia karmi????
różnie piszą, ale paracetamol np apap bo jest przeciwbolowy i przeciwgorączkowy, a na gardło tantum verde (ja stosowalam w aerozolu i super działa) a do ssania to trachisept a jak masz katar to zostaje ci tylko woda morska
Wogóle to taka mam ochote na slodkie ze nie wiem!! :ico_olaboga: Normalne jedzenie jem tylko dlatego ze wiem ze musze, bo nie mam apetytu :ico_noniewiem: za to slodkie moglabym non-stop :ico_wstydzioch:
ale ja mam to samo, ob jadam sie krówkami i herbatnikami aż wstyd

dziewczyny a mam takie pytanie co wyeliminowałyscie z diety?
Bo z Krzysiem to go sypalo po wszystkim co zjadlam a Kasia odpukac jest troche mniej wrazliwa i jak narazie jest ok chociaz i tak deiete mam małourozmaiconą
Ania_R, a co ty słodkiego jesz i Matiemu nie szkodzi??

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 gru 2010, 12:27

Ania_R, a co ty słodkiego jesz i Matiemu nie szkodzi??
wszystko co słodkie i mi pod reke podejdzie :-D Generalnie czekoladowe rzeczy, MMsy z orzechami, ferrero, czekolada na goraco, paluszki, ciastka :ico_wstydzioch:

Ja dzis znow cały dzień sama z dzieciaczkami :ico_placzek: K juz poszedł do pracy a wróci około 21:30 :ico_placzek: No ale wtedy ja sie odpreże troche i pojade na zakupy :) Dobrze że tesco koło nas 24h :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość