Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 gru 2010, 15:19

Pinko ja się staram naprawdę oszczędzam się jak na siebie wiele, biorę nospę i angażuję wszystkich dookoła, żeby coś mi podali czy zrobili, choć mi głupio jest, ale wolę wstawać z fotela mniej razy i mniej się ruszać.
Choć kurde.. pojechałam do Yusk oglądać te promocyjne komody, no niby jest fajna jedna 5 szuflad za 150 zł. ale jeszzce polazłam na Carrefour bo oni czasem mają niedrogie meble. W sumie mogła bym zainwestować w "normalne" meble, ale na wynajętym to nie ma sensu, bo nigdy niewiadomo jak to będzie na własnym i kiedy, no nie? No.. to polazłam do Carrefoura .. a tam.. przeceny ciuszków chłopięcych z Kubusiem, Tygryskie, Myszką Miki, i to stałam chyba z godzinę, jakie spodenki jakie bluzeczki :ico_puknij: no.. i kupiłam tego pełny kosz... Ja już dawno powiedziałąm, że mnie z kasą z domu nie można puszczać.

Pinko, a masz upatrzoną komodę w Ikei?
Podrzuć nazwę jak cos fajnego i my obejrzymy

[ Dodano: 2010-12-28, 14:52 ]
Tynusz jednocześnie pisałyśmy.

Fajnie, że będziesz miała bony :ico_brawa_01: zawsze to zastrzyk gotówki, choć niewielki, ale każdy grosz się liczy gromadząc wyprawkę.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 gru 2010, 17:32

każdy grosz się liczy gromadząc wyprawkę.
wyprawkę kupuje moja mama bo już dawno się uparła że Ona kupuje dla wnuczki, :-)

[ Dodano: 2010-12-28, 16:35 ]
połowę bonów jutro poświece na zakupy takie tzn na życie :-) a 100 zł zostawie awaryjnie

[ Dodano: 2010-12-28, 16:38 ]
choć niewielki,
niby tak ale przy wypłacie 540 na rękę to jest dużo :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 gru 2010, 17:43

no tak przy takiej wypłacie to dużo :)

Super, że mama kupuje wyprawkę :)
Ale to wszytsko kupuje? Wszystkie rzeczy dla dzieciaczka??

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 gru 2010, 17:55

Ale to wszytsko kupuje? Wszystkie rzeczy dla dzieciaczka??
śpioszki na wyjście ze szpitala, kocyk gruby, czapeczke itp, spiworek, i mówiła coś o pampersach i pieluchach tetrowych :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 gru 2010, 17:56

witam po świętach!!!!!!!!!!!!!!!
my z Mikołajem nie możemy dojśc do siebie po świętach bo spimy do 10 :ico_olaboga: a to przy moim dziecku nie do pomyslenia zawsze wstawał o 6..więc zrobiliśmy sobie wagary z przedszkolem i pójdziemy od 3 stycznia.
a święta jak to święta krótkie io już..w wigilię poszliśmy do mojej cioci w I dzień świąt u mojej mamy a w II u T siostry tam była jeszcze druga siostra z męzem i kuzynką Mikołaja Marysią.a moja teściowa jak w zeszłym roku spądzała sama święta z męzem pantoflarzem bez jaj... :ico_puknij: :ico_puknij: nie miała ochoty widzieć dzieci,jak stwierdziłą nie zasłużyliśmy na jej towarzystwo--piep..ona(sory za słowa ale inaczej się nie da)gwiazda :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i jeszcze obrażoną udaje że nikt jej nie rozumie normalnie nóż się otwiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly:
buziok witamy wśród nas,ale to już niedługo ci zostało,mi czop też u Mikołaj wyszedł wcześniej a poród miałam wywoływany 2 tyg po terminie..


ja też powinnam się ruszyć na zakupy ale teraz mi się już nie chce... :ico_noniewiem: tak to byłam pełna energii a teraz jak sobie pomyśle że muszę tyle się ubierać i w te zaspy śmigać to mi się odechciewa....

gratuluje prezentów!!!!!!!my sobie nie robiliśmy w tym roku :ico_noniewiem: Mikołaj dostał wymarzone lego i hero factory i jakiś czołg ale widzę że już się przejadło bo leży wkoncie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 gru 2010, 18:07

[q
śpioszki na wyjście ze szpitala, kocyk gruby, czapeczke itp, spiworek, i mówiła coś o pampersach i pieluchach tetrowych :ico_sorki:
myslałam, że inne rzeczy dla dziecka też :) toteż się zdiwiłam, bo ja wyprawką nazywam wszystkie przedmioty kupione dla maluszka w tym wózek, łóżeczko aż po łapki niedrapki :ico_oczko:

Anijka pocieszyłaś mnie. Mi czop odszedł 2 tygodnie temu. No ale ja mam dodatkowo 2 cm rozwarcia dlatego siedze przestraszona :ico_olaboga:

No, przygotowałam mięsko na udka nadziewane, zaraz doprawić i czekać na kochanie, zasłużył sobie chyba,. co ? ;)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 gru 2010, 18:26

Alineczq, mi chodzi o wyprawkę do szpitala, wózek i łóżeczko już mamy dawno, tak jak kosmetyki i inne rzeczy, zostało kupić tylko to co potrzebne dla dzieck do szpitala na wyjscie:-)
nie obarczałabym mamy aż takim wydatkiem jak łóżeczka wózki itp :-)

[ Dodano: 2010-12-28, 17:30 ]
tak sobie wyczytałam na necie że u kobiet z cukrzycą ciążową poród jest wywoływany jeśli nie rodzi w terminie ciekawe ile jest w tym prawdy

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 gru 2010, 19:58

Mi czop odszedł 2 tygodnie temu. No ale ja mam dodatkowo 2 cm rozwarcia dlatego siedze przestraszona
w zasadzie to mamy tą samą sytuację, tylko ja mam 3 cm, i czop odszedł mi 4 dni temu

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 gru 2010, 20:07

czop odszedł mi 4 dni temu
kurde ja się boję ze nawet nie będę wiedziała jak ten czop wygląda :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 gru 2010, 20:10

kurde ja się boję ze nawet nie będę wiedziała jak ten czop wygląda
napewno będziesz wiedziała, bo to śluz zabarwiony krwią i nie da się go nie zauważyć,

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość