Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

28 gru 2010, 17:01

ja juz po pracy
Magda33, niby sie ciesze ze testy negatywne ale w takim razie gdzie okres?? umowiłam sie do lekarza nq 11 stycznia ale powiedziałam ze chyba jestem w ciązy bo inaczej chciały mnie zapisac na luty :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-28, 16:01 ]
dziekujemy za komplementy :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 gru 2010, 08:11

Witam,
jestem dziś mega niewyspana, bo najpierw wstawałam w nocy żeby zmienić Zosi pampka, a zaraz potem Zosia dwa razy tak porządnie zwróciła, że musieliśmy zmieniać pościel i piżamy :ico_placzek: Chyba jej zupka musiała zaszkodzić, moze się coś do żołądeczka przykleiło, bo zwróciła całą zupkę (sorki za szczegóły) poza tym płakała, bo dokuczają jej ząbki (trójka i czwórka), cały czas rączka w buźce i szoruje po dziąsełkach :ico_olaboga: Około 2-giej Zosia usnęła przy kołysankach taty. Rano był problem żeby ją obudzić i płakała, w żłobku też płacz :ico_noniewiem: Pewnie będzie ciężki dzień, choć mam nadzieję, że jak się wyśpi, zje śniadanko, to będzie choć trochę lepiej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-29, 11:29 ]
umieram dzisiaj...wczoraj przylazła @ i niedość, że leje się ze mnie masakrycznie, to jeszcze mnie brzuch boli :ico_placzek: przed ciążą tak nie miałam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-29, 12:42 ]
dziś też cisza...gdzie jesteście w taki mróz? :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 gru 2010, 15:14

witam

wczoraj u nas był paskudny dzinek ,
Loluś miał gorączkę jak zwykle na ząbki , dziś już brak
w nocy też niebardzo mógł spać, bo miał zapchany nos (tak też zawsze jest przy ząbkach ), i najpierw się bawił a potem spał na mnie

teraz kilka fotek świątecznych
pierwsze moje ( to jest jedyne moje zdjęcie , tak to jest jak tylko ja latam z aparatem )
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
pierwsze prezenty
Obrazek
dalszy szał prezentów
Obrazek
reszta bęzie póżniej ,bo teraz musze uciekac do salonu , klientka dzwoniła :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 gru 2010, 16:54

Jestem i ja.

U nas minus 9. Z Milenką nie wyszłam. Z Matim na sanki nad Odrę mój dziadek poszedł czyli pradziadek :ico_haha_01: ponoć po lodzie chodzili. Mam nadzieję, że go sperawdzili. Trochę się spękałam jak mi powiedzieli.

Isia ale Oli ma włoski, a myślałam, że Milenka ma długie :ico_haha_02: w ogóle strasznie się zmieniła od tego momentu na okładce.

Wiola
fajniusie fotki :ico_haha_01:
Au Was o co poszło??

Mnie T wkurzył w 1 dzień świąt niby taką pierdołą, że masakra, ale jednak się wkurzyłam. Przyszliśmy z kościoła i mówię, że na 14 zbieramy się do babci, a on że mu palce u nóg zmarzły, że się ogrzać musi i w ogóle co to za święta, dziś tam jutro znowu gdzieś i takie latanie.A to wszystko przy moich rodzicach. Tak mi głupio było. potem mu powiedziałam, że jak się pytam na początku grudnia co robimy na święta to on nigdy nie ma nic do powiedzenia a potem stęka.
Na Sylwestra idziemy, ale zapał minimalnie mi opadł, bo nie wiem jak to będzie u nas ogólnie po nowym roku.

Magda33 ok to niedobrze że Zosiulka tak Ci wymiotowała. Oby nic jej nie było.
U nas jakby już lepiej,ale jeszcze wirusek panuje.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 gru 2010, 17:28

Au Was o co poszło??
u nas wogóle od pewnego czsu jest chlód , ja już się nie staram , bo to i tak nie warto , nikt tego nie docenia :ico_zly:
iwogóle interesuje sie tylko swoją osobą i karzdy powienien żyć pod niego ,ja , dzieci , wogóle cała rodzina a on od siebie i tak nic nie da , aj szkoda gadać :ico_wstydzioch:

Magda33, oj zaszkodziła zupka Zosieńce,ale dobrze ze już dobrze

[ Dodano: 2010-12-29, 17:16 ]
fotki cd

Loluś bawi się swoimi nowymi zabawkami
Obrazek

Loluś szaleje z odkurzaczem
Obrazek

poranne zabawy nowymi skarbami
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 gru 2010, 23:40

u nas też mróz. Niby tylko -10 ale jakby co najmniej ze 20 było. Przez ten wiatr. Niestety śniegu ani grama więc sanki odpadają, a szkoda, bo zaraz koniec laby i do pracy trzeba będzie wrócić. Póki co lenię sie na maksa. Ograniczam się do wkładnaia brudów do pralki. Kiedyś w końcu trzeba będzie to poprasować :D cała reszta tez lezy odlogiem. Jesczze zdążę się natyrać :) na razie leżakujemy i bawimy się całe dnie :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

30 gru 2010, 08:09

Hej,
dziś Zosia przespała po raz pierwszy od bardzo dawna calutką noc, aż mi dziwnie, bo budziłam się co chwilę i sprawdzałam czy wszystko w porządku :ico_noniewiem: A wczoraj wieczorem przebiła nam się prawa dolna trójeczka i mamy już 10 ząbków. Za jakieś dwa dni myślę, będzie dolna lewa czwóreczka, bo już widać bialutki ząbeczek pod dziąsełkiem :ico_brawa_01:

wiolaw super zdjęcia, a Loluś jaki duży już. Wygląda jakby miał 2 latka :ico_olaboga: Ty też super wyglądasz.
oj zaszkodziła zupka Zosieńce
raczej przekarmienie :ico_oczko: Tatuś się przyznał, że dał Zosi zupkę, trochę rybki z ryżem i jak ja się kąpałam, to jeszcze 180 ml mleka :ico_olaboga: Trochę za dużo na taki żołądeczek i na noc.
Wczoraj zjadła na kolację danonka, kawałek buleczki maślanej i 60 ml mleka, wypiła 150 ml herbatki i spała do rana :-D
ponoć po lodzie chodzili
o rany, to trochę nieodpowiedzialne, przynajmniej ja tak uważam. Różnie z tym lodem bywa...ale dobrze, że u Was nie skończyło się źle.
Jesczze zdążę się natyrać :)
:ico_brawa_01: co racja to racja, a jak nie macie śniegu, to przyjeżdżajcie do Wrocławia, u nas jest go pełno, aż za dużo :ico_olaboga:

kilolek a jak z apetytem Michasia, poprawiło się coś?

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 gru 2010, 08:56

witam z raneczka

wpadłąm na chwilkę ,bo musiałam odebrać wiadomośc więc przy okazji i do was :ico_oczko:
zaraz ruszam do w-wy z P, ostatnia szansza na znalzienie kiecki na sylwka :ico_noniewiem:
chociaż jak sobiępomyślę to nie chce mi się jechać, ale P dziś ma byćw pracy krócej to się zabieram

Loluś już wczoraj lepiej bez gorączki i dziś w nocy już spał i nadal śpi :ico_haha_02:

kilolek, pewnie odpoczywaj jak masz okazję ,sprzątanie nie zając nie ucieknie :ico_oczko:
przebiła nam się prawa dolna trójeczka i mamy już 10 ząbków
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

30 gru 2010, 11:40

Loluś już wczoraj lepiej bez gorączki i dziś w nocy już spał i nadal śpi
to dbrze, że dziś Loluś czuje się lepiej i gorączka nie dokucza :ico_brawa_01:

wiolaw udanych zakupów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

30 gru 2010, 16:31

to znow ja :)
rano zrobiłam test - negatywny ale jak dolazłam do pracy to dostałam @
i po krzyku i stresie :ico_brawa_01:
i skonczyłam juz pracke, bede teraz czesciej :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość