Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

29 gru 2010, 12:15

agusia22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny brzuszek :-D :ico_ciezarowka: :-D

magda1614, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za studniówkę :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-29, 11:20 ]
Co do zgagi to zaczęła mi się odzywać :ico_noniewiem: Wczoraj wypiłam mleczko i takiej zgagi dostałam,że myślałam,że zwrócę wszystko :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A tak to piecze mnie tylko wtedy jak się schylam i mam nadzieję,że tak zostanie i najwyżej nie będę się schylać :ico_sorki: a nie ograniczać jedzonko :ico_oczko:
Jak się położę to też dzidziuś tak się kopie i układa,że aż mnie boli i jak już się poukłada na jednej stronie to mi zaraz noga cierpnie albo mi nie wygodnie i się odwracam na drugi bok i znów to samo :ico_haha_01: :ico_haha_01: Czasem żal mi dzidziusia,że tak się kręcę i wiercę i nie może się dzidziol ułożyć,że leże jak najdłużej mogę na jednej stronie :ico_haha_02: :ico_haha_01:

Stawiam dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :-D :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

29 gru 2010, 16:24

agusia22, śliczny, taki malutki ten brzuszek ;-)

mnie właśnie jak śpię na lewym boku, a tak mi najwygodniej to po jakimś czasie mi drętwieje noga i muszę się przewrócić na chwilę...
I strasznie mnie suszy szczególnie wieczorami, więc pije dużo i potem dwa razy w nocy wstaje :ico_zly:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

29 gru 2010, 17:16

potem dwa razy w nocy wstaje :ico_zly:
dobre ale ja też tak mam ostatnio to nawet 3 razy wstawalam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 gru 2010, 19:07

czesc dziewuszki :ico_oczko:
ja w domku z małym nadal,zimno u nas cholernie wiec grzejemy sie w domku :ico_brawa_01:
zgaga tez mnie meczy chociaz ostatnio troche odpusciła :ico_sorki:
co do ruchów maluszka to nie wiem jak jest u was,ale moja ma taki dzien np ze cały potrafi szalec,a potem z 2 nastepne dni jest leniwa ze tylko leciutko sie rusza :ico_oczko:
a jakie plany na sylwka?my do teraz nie wiemy :ico_olaboga:
a jak zakupki kupujecie cos juz?dla dzidzi?

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

29 gru 2010, 20:42

tabogucka moj K skonczył fizjoterapie tez mialam poslizg i mnie stopa bolała ale pomógł mi naszczescie ;) pytałam sie go ale mowi ze na odległosc to ciezko stwierdzic jaka to dokładnie przypadłosc a to ile to potrwa to zalezy na jakiego fizjoterapeute trafisz ;/ a wiec za wiele nie moge ci pomóc wiem tylko ze samo raczej nie przejdzie jak dobry fizjoterapeuta to jeden 2 zabiegi i powinno przejsc i tego Ci zycze ;))
nie martwcie sie waga ja tez przez te swieta dokoptowałam ale ostatnio tak mi idzie na slodkie co chwila bym podjadała musze uwazac ;p

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

29 gru 2010, 21:52

a jakie plany na sylwka?my do teraz nie wiemy :ico_olaboga:
a jak zakupki kupujecie cos juz?dla dzidzi?
My jesteśmy na Sylwka w domu co mnie bardzo cieszy, bo będę mogła w każdej chwili się zawinąć do łóżeczka :-D :ico_haha_01:

A co do zakupów to ja jakoś nie kupuje nic... Ciuszków mam jak na razie full, a o innych bibelotkach nie myślę jeszcze. Pewnie dlatego, że teraz się martwię o mebelki do mieszkania :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 gru 2010, 23:24

Czesc dziewczyny!!!
Patrycjaaa dziekuje -tez mam taka nadzieje!!!

[ Dodano: 2010-12-29, 22:25 ]
A ten kod nie wiem skad sie tam wzial!!!

[ Dodano: 2010-12-29, 22:32 ]
Ja dzis pierwszy dzien po nieobecnosci do pracy wrocilam !!! I sie zaczelo...Rano sprawdzilam czy wyplata wplynela -powinna byc na koncie 24 grudnia!!! a tu dopiero dzis wplynela i to jescze o dobry tydzien mniejsza!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nie maja prawa mi nie placic za chorobowe wogole a zwlaszcza bez uprzedzenia-wiec mnie szlag trafil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a ze mialam rano przed praca wizyte u poloznej to cisnienie mialam... 151/76 :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga:
Ale mam swoje ziolowe kropelki uspokajajce i dobrze bo niestety musze poczekac do poniedzialku az niby menagerka bedzie w pracy zeby to wyjasnic !!!
Poza tym dalam mojemu bossowi podanie o urlop macierzynski -nawet nie otworzyl -powiedzial zeby odlozyc dla Cheryl!!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-29, 22:43 ]
Ale ja swoje odwalilam - dalam mu na pismie i to w terminie to ze nie przeczytal to jego sprawa!!!
Nawet moja mama dzis dzwonila zeby mnie uspokoic bo z takim cisnieniem to juz latwo o jakies nieszczescie!!!tfu !tfu ! mam nadzieje ze nie !!! I od tej pory sobie odpusczam ...chociaz niby menagerka znow -zrobila mi na zlosc wiedzac ze mam szkole rodzenia we wtorek o 6:30 tzn ze o 5pm muszwe wyjsc z pracy specjalnie postawila mnie na late shift -czyli do 6:30 lub dluzej!!! Takiego wala!!! i tak wyjde o 5pm -tylko jutro lub w piatek wysle jej smsa ze zrobila pomylke planujac nowa rote bo ja wychodze o 5pm -tak jak wczesniej ja poinformowalam.

[ Dodano: 2010-12-29, 22:44 ]
magda1614 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za studniowke :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: !!!

[ Dodano: 2010-12-29, 22:47 ]
Juz zmykam spac tylko napisze ze synus kopie mocno -az brzuch skacze!!! a jak sie wierci to takie dziwne uczucie jakby mi ktos flaczki w srodku wykrecal :ico_wstydzioch: W sumie to nie boli ale takie dziwne uczucie... tak czy inaczej ciesze sie ze sobie bryka i sluchalismy dzis serduszka i wszystko jest okey!!!

Dobranoc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

30 gru 2010, 02:19

czesc babeczki:)

ja cos spac nie moge...dzieci za Gratki za wizyte;)

a wy macie juz jakies imionka dla dzieci wymyslone??

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

30 gru 2010, 09:35

Witam.

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udana wizyte

Ja mam wizyte 3 stycznia i juz siedoczekac nie moge.
a wy macie juz jakies imionka dla dzieci wymyslone??
my bedziemy mieli Nikodema :-)
A Wy juz macie imiona?

Na sylwestra idziemy do znajomych.

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

30 gru 2010, 11:30

Witam!

magda :ico_prezent: za studnióweczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


tabogucka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wizyte

serniczka u nas bedzie OKSANA :-) :-) :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość