Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

30 gru 2010, 12:18

Witajcie

U mnie kiepska noc, Justynka zasnęła dopiero ok 23, a od 1 robiła mi pobudki średnio co 30 minut. Nie mam pojęcia co jej sie stało, chyba to ta ostatnia 4 tak źle na nią wpływa, bo paluszek cały czas w buzi :ico_noniewiem: Poza tym wczoraj miałam zalatany dzień. Przed południem byłam podpisać umowę o pracę, oraz złożyć wypowiedzenie w poprzedniej. A po południu pojechałam z mężem na zakupy, kupiłam sobie spodnie i 2 bluzeczki. Kurcze, ale ja dawno nic sobie nie kupowałam :ico_szoking:

Sama nie wiem co u nas będzie z Sylwestrem. Mieli przyjść do nas znajomi z 4 miesięcznym synkiem, potem miało być tak, ze my pójdziemy
do nich. A teraz okazuje się że z kameralnego przyjęcia zrobiło się wielkie na 14 osób, Nie wiem jak to Justysia zniesie, poza tym boje się ja położyć tam spać, bo po wypadku w święta, gdy spadła mi z łózka podczas drzemki nie zostawię jej samej w pokoju :ico_noniewiem: Ostatecznie chyba spędzimy go w domu...

anusiek, biedny Piotruś, oczywiście pomodlimy się za jego zdrowie, mam nadzieję że operacja nie będzie konieczna :ico_sorki: Trzymaj się dzielnie, życzę Ci dużo siły i wytrwałości :ico_sorki:

inia1985, ojej, czyli jednak nie obyło sie bez antybiotyku :ico_olaboga: Oby Wikunia szybko doszła do zdrowia :ico_sorki: A zdjęcie w podpisie rzeczywiście piękne

anetka607, szybkiego powrotu do zdrowia dla wujka :ico_sorki:
No i gratuluję przespanej nocki :ico_brawa_01:
Mam pytanie do dziewczyn, ktore robily torta z bita smietana - na ile godzin przed podaniem go przekladalyscie?
ja skończyłam robić ok 14, wstawiłam do lodówki a o 18 jedliśmy i był super, oczywiście następnego dnia też jest dobry

A muszę sie jeszcze pochwalić. Justynka nauczyła się sama wstawać, bez podtrzymywania :ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 gru 2010, 12:22

chyba to ta ostatnia 4 tak źle na nią wpływa, bo paluszek cały czas w buzi
oby juz zabek wyszedl i nie meczyl malej :ico_sorki:
Kurcze, ale ja dawno nic sobie nie kupowałam :ico_szoking:
to tak jak ja :ico_noniewiem:
Justynka nauczyła się sama wstawać, bez podtrzymywania :ico_brawa_01:
_________________
gratulacje :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

30 gru 2010, 12:32

Shiva napisał/a:
Kurcze, ale ja dawno nic sobie nie kupowałam :ico_szoking:
to tak jak ja :ico_noniewiem:
ja na świeta sobie sukienke kupiłam ostatnio, ale ogólnie wole dla Klary cos kupic
Cytat:
Justynka nauczyła się sama wstawać, bez podtrzymywania :ico_brawa_01:
_________________
gratulacje :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: , myślałam że to przychodzi z chodzeniem, bo moja w podobnym czasie zaczęła, ale dużo jej dała jazda na pubie :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

30 gru 2010, 13:07

witajcie,

anetka oby wujek doszedł szybko do zdrowia, czasem lekarze się mylą choroba Piotrka jest tego najlepszym przykładem.
Shiva, współczuje nocy. Jak jesteśmy w gościach to kładę grubą kołdrę na podłodze i Piotruś na niej śpi - tak jest bezpieczniej.,
A czy Ty idziesz do pracy? jakiej kiedy bo nie jestem w temacie.


dziękuję Wam za modlitwę, kciuki i myśli chyba pomagają.
Sama wczoraj spać nie mogłam i ucięłam sobie pogawędkę z wszystkimi w niebie.
Wierzę że nasze prośby zostaną wysłuchane. Wydaje mi się że jest ciut lepiej, tzn mniejszy ten guzek ale sama nie wiem czy tylko mi się wydaje czy jest tak naprawdę.

Jutro do 11 mamy być w szpitalu i zobaczymy.
Mały bardzo marudny zasnął przed 24 wstał po 2...ogólnie budził się często i przeszkadzały mu okłady na buzi ale ważne obyśmy zostali w domu...

przed to wszystko boję się mieć drugie dziecko :ico_placzek: chcę ale się boję.

ja chyba straciłam pracę dodatkową w szkole. Byłam w szpitalu z małym i odwołałam zajęcia ...pani dyr powiedziała że się zastanowi jeszcze nad zatrudnieniem mnie...trudno nie tu to gdzie indziej poszukam, oby tylko Piotrek był zdrowy to wszystkiemu podołam.
jeszcze raz dziękuje Wam.

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

30 gru 2010, 13:19

anusiek, , oby Was ta operacja ominela jak najszerszym lukiem i nigdy juz nie byla potrzebna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dołaczam się to tych życzeń

Szybkiego powrotu do zdrowia.. już prawie wszystkich naszych dzieciaczków... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

30 gru 2010, 13:28

oby juz zabek wyszedl i nie meczyl malej :ico_sorki:
dzięki :ico_sorki:
super :ico_brawa_01: , myślałam że to przychodzi z chodzeniem, bo moja w podobnym czasie zaczęła, ale dużo jej dała jazda na pubie :-D
niekoniecznie przychodzi toz chodzeniem, bo do tej pory Justynka wstawała przy meblach i dalej chodziła sama, a teraz już nie potrzebuje żadnej pomocy. Córka sąsiadki chodziła od 2 miesięcy i jeszcze sama nie wstawała, zawsze potrzebowała czegoś do przytrzymania. W takim razie wielkie barwa dla Klary że od razu załapała :ico_brawa_01:
A czy Ty idziesz do pracy? jakiej kiedy bo nie jestem w temacie.
no od poniedziałku idę do pracy, niestety to praca tylko na zastępstwo, pieniądze też są raczej małe, (tyle zarabiałam 4 lata temu ;-)) Ale najważniejsze jest to, bym wreszcie wróciła do ludzi, bo w domu już wariuję.
ja chyba straciłam pracę dodatkową w szkole.
najważniejsze jest zdrowie dziecka, gdy Piotruś wyzdrowieje, wówczas poszukasz czegoś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 gru 2010, 14:03

U mnie kiepska noc, Justynka zasnęła dopiero ok 23, a od 1 robiła mi pobudki średnio co 30 minut.
to nocka rzeczywiscie meczaca dla Was obu, ach te zabki :ico_sorki:
Justynka nauczyła się sama wstawać, bez podtrzymywania
super :ico_brawa_01: moja dopiero zaczyna lepiej chodzic za jedna raczke, ale i tak koslawo jej to jeszcze idzie :-D
ale ogólnie wole dla Klary cos kupic
to mamy ta sama chorobe :ico_oczko:
oby tylko Piotrek był zdrowy to wszystkiemu podołam.
dokladnie :ico_sorki:

u nas nic ciekawego, Kiara sobie drzemie, wczesniej dzisiaj padla. Musze wysprzatac mieszkanie i upichcic cos na sylwestra, przedtem trzeba bedzie jakies zakupy zrobic...

[ Dodano: 2010-12-30, 13:20 ]
i juz po drzemce - dzieki odsniezaniu chodnika jakims glosnym urzadzeniem spalinowym :-/

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 gru 2010, 14:31

Dziękujemy za życzenia zdrowia dla Wiki. My mamy nie mały problem z tym antybiotykiem, Wiki nie chce go połknąć, wszystko wypluwa, a jak zmieszałam z mlekiem (bo o dziwo pisze w ulotce, że można), to nie chciała mleka tknąć... Nie mam pomysłu jak ją podejść. Może zmieszam z monte, bo bardzo je lubi :ico_noniewiem:

anetka607, zdrowia dla wujka :ico_sorki: dobrze, że w nocy Klara mamę oszczędziła

dorotaczekolada, No dokładnie, nie da się spać w ciągu dnia przy dwójce dzieci... więc muszę korzystać póki mogę :ico_oczko:
U mnie kiepska noc, Justynka zasnęła dopiero ok 23, a od 1 robiła mi pobudki średnio co 30 minut.
u nas podobnie :ico_noniewiem: z tymże Mała zasnęła dopiero o 1 :ico_szoking: Pierwszy raz jej się tak zdarzyło... ehhh

Shiva, gratuluję udanych zakupów. To faktycznie trochę ludzi będzie na tym sylwestrze. Ja też bym nie położyła Wiki na kanapie, najlepsze by było łóżeczko turystyczne, my z takim wszędzie jeździmy, może od kogoś pożyczycie, albo kupcie jakieś tanie, to zawsze się przyda, jak się z dzieciaczkiem podróżuje. Wielkie brawa dla Justynki z samodzielne wstawanie :ico_brawa_01: , Wiki tego jeszcze nie umie

anusiek, trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę, a co do pracy masz prawidłowe podejście, najważniejszy Piotruś
Córka sąsiadki chodziła od 2 miesięcy i jeszcze sama nie wstawała, zawsze potrzebowała czegoś do przytrzymania.
moja Wiki chodzi już od początku października, a do tej pory potrzebuje podparcia, nie wiem od czego to zależy, ale nie martwię się na razie.
no od poniedziałku idę do pracy
o to duże zmiany z nowym rokiem się szykują u Was

Ciągle się wahamy nad tym Sylwestrem, postanowiliśmy, że jak znajdziemy sposób na podanie jej antybiotyku, to pojedziemy, bo nie chcemy mamy samej z problemem zostawić, Wiki ogólnie dobrze znosi chorobę, nawet wczoraj, jak nie mogła zasnąć, to była baaaardzo grzeczna, taka kochana Myszka. A ten Sylwester zapowiada się całkiem ciekawie, am być ok. 20 osób, znamy tylko 6, czyli domówka jak za dawnych lat :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

30 gru 2010, 14:47

przed to wszystko boję się mieć drugie dziecko :ico_placzek: chcę ale się boję.
strach zawsze bedzie, ile byś dzieci nie miała
zastanowi jeszcze nad zatrudnieniem mnie.
to akurat nie jest teraz ważne
Może zmieszam z monte, bo bardzo je lubi :ico_noniewiem:
moja niestety tez lekow nie chce, a syn do tej pory by chętnie pil
moja Wiki chodzi już od początku października, a do tej pory potrzebuje podparcia, nie wiem od czego to zależy, ale nie martwię się na razie.
jestem w szoku, to moja zdolniacha :ico_szoking: przysiady robi

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 gru 2010, 14:59

estem w szoku, to moja zdolniacha :ico_szoking:
he he to na t wychodzi :-) Przysiady też bez trudu Wiki robi, podnosi z podłogi zabawki, ale jak już na pupę upadnie, to musi dojść na czworakach, albo kolankach do mebla, albo zabawki, bo inaczej nie wstanie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość