Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 gru 2010, 17:33

mama Izuni, witam po długiej przerwie :-) myślałam dzisiaj o Tobie, że dawno Cię nie było!
Aktualnie jestem tydzień na urlopie tzn w poniedziałek do pracy wracam, ale ogólnie to powiem wam ze super tak móc w domu posiedzieć
Może warto pomyśleć o zwolnieniu?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 gru 2010, 17:42

mama Izuni witaj :-) oj dawno cię nie było,a nie myślałaś właśnie o zwolnieniu?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 gru 2010, 18:48

ja właśnie skończyłam prasować, zmobilizowałam się wkońcu :ico_sorki: a tak naprawdę, to wstyd mi już było :ico_wstydzioch: mąż dzisiaj przyjedzie i zobaczyłby, że pranie jak leżało, tak leży :ico_oczko:

kurcze, ale mam ochotę na jakieś dobre jedzonko, najlepiej z mięskiem :ico_sorki: jak Michu wróci, to może na kolację coś zamówimy :-D

mama Izuni to pewnie przy takim nawale pokarmu korzystałaś z laktatora? Ja się właśnie zastanawiałam czy kupić laktator, ale stwierdziłam, że na razie nie, jak będzie potrzeba, to mąż kupi i już.

[ Dodano: 2010-12-30, 17:50 ]
co do rozstępów, to ja nowych nie mam póki co, ale smaruję się codziennie, mam za to z okresu dojżewania na udach, bo sporo przytyłam w krótkim czasie :ico_sorki:

a jeszcze chciałam się Was zapytać, bo Wy doświadczone mamy jesteście, zanim pępuszek dziecka się nie zagoi, to dziecko nie może mieć na sobie odzieży typu body, rampers, tylko koszulka żeby brzuszek miał luźno?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 gru 2010, 19:22

zanim pępuszek dziecka się nie zagoi, to dziecko nie może mieć na sobie odzieży typu body, rampers, tylko koszulka żeby brzuszek miał luźno?
Hania normalnie w bodach była i nic z pępkiem się nie działo
jak już pisałam nie używałam w ogóle koszulek ani kaftaników,ale każdy robi jak uważa

też miałam podobny nawał pokarmu i kapusta była jak znalazł a laktator miałam ręczny i był beznadziejny,na szczęście nie kupiłam tylko pożyczyłam więc nie żałowałam :ico_oczko: ale musiałam brać antybiotyk bo ciągle temp miałam przez kilka dni,ale mogłam karmić normalnie a to najważniejsze :-)

[ Dodano: 2010-12-30, 18:24 ]
rozstępów na razie nie przybywa na szczęście
w ciąży z Hanią się smarowałam i się pojawiło i to bardzo dużo,teraz sobie odpuszczam krem bo i tak nic nie da :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 gru 2010, 19:40

czytałam jakoś ostatnio artykuł w m jak mama o kobiecie, która jedno dziecko rodziła w PL a drugie gdzieś za granicą, chyba w Brukseli i pisała jak to jest z pępuszkiem, u nas zabraniają moczenia, trzeba spirytusem przemywać itp... a tam, gdzie rodziła drugie dziecko, normalnie moczy się, można kąpać dziecko bez zwracania uwagi na pępuszek i później wystarczy osuszyć i już, podobno tak samo szybko kikut odpada.

Aniu a czym się smarowałaś? Ja myślę, że mimo wszystko chociaż jakiś balsam dobrze nawilżający będzie ok.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 gru 2010, 19:45

markotka nie pamiętam,jakiś kremem na rozstępy z Ziaji a teraz po prostu po kąpieli jak zwykle balsam nawilżający z Johnsona :-)

co do pępka to nam się zdarzyło nie raz go zamoczyć i nic się nie stało a odpadł po 10 dniach :-) zwykle do 14 dni odpada

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 gru 2010, 19:45

Hejka :-)

Filipek na bilansie jak zwykle wszystkie panie zachwycił :ico_oczko: :-) Jest nadal po niżej 3 centyla ale ja i mąż też jesteśmy drobni więc to naturalne. Ale ogólnie rozwija się bardzo dobrze :-D

A teraz mój brzunio :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

I mój kotek :-)

Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 gru 2010, 19:51

Ja się właśnie zastanawiałam czy kupić laktator, ale stwierdziłam, że na razie nie, jak będzie potrzeba, to mąż kupi i już.
mi maz kupil, jak jeszcze bylam w szpitalu, mam Aventa reczny i jest swietny, jakby co to polecam!
a jeszcze chciałam się Was zapytać, bo Wy doświadczone mamy jesteście, zanim pępuszek dziecka się nie zagoi, to dziecko nie może mieć na sobie odzieży typu body, rampers, tylko koszulka żeby brzuszek miał luźno?
normalnie mozna ubierac dzidzie, sa pampersy, hyba z bell, ktore maja specjalne wyciecie na kikuta, ale normalne pampersy poprostu tez mozna lekko przypiac

w ogole Marcelowi strasznie dlugo trzymal sie kikutek, odpadl dopiero w 10 tygodniu :ico_brawa_01:
Filipek na bilansie jak zwykle wszystkie panie zachwycił :ico_oczko: :-) Jest nadal po niżej 3 centyla ale ja i mąż też jesteśmy drobni więc to naturalne. Ale ogólnie rozwija się bardzo dobrze
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A teraz mój brzunio
fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widze ze pepek wystaje :ico_brawa_01: z Filipkiem w ciazy tez wystawal?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 gru 2010, 19:52

Jest nadal po niżej 3 centyla ale ja i mąż też jesteśmy drobni więc to naturalne. Ale ogólnie rozwija się bardzo dobrze :-D
jak się dobrze rozwija to to jest najważniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a brzuszek masz już duży i śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 gru 2010, 19:52

my wrocilismy z zakupow, bylam w pepco, kupilam malutkiej troszke ubranek :ico_wstydzioch: ceny naprawde rewelacja

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość