malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

30 gru 2010, 20:51

Małgosiu mam pytanie, a czy jak Kasia miała ten katar, to jej tylko furczalo w nosku i ty sciagalas to gruszka czy cos jej na zewnatrz samo z tego noska wylatywalo??

Wstyd sie przyznac ale ja nawet nie wiem jak wyglada katar u takiego malenstwa :ico_wstydzioch:
tylko furczało a teraz wychodzą pańki z noska
ja ściagam odkurzaczem tzn katarkiem, tylko wczesniej trzeba nosek zakropić albo solą fizjologiczną albo wodą morską żeby na sucho nie sciagac bo mozna zrobic krzywdę

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

30 gru 2010, 23:10

My po tym usg przezciemiaczkowym, z mózgiem Maji wszystko ok, rzadnych niepokojąchych zmian po tym incydencie.
Pani doktor kazała dac już dziecku spokój i zapewniała, że wszystko jest ok :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Malo z radosci nie zemdlalam.. Nawet sie poplakalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do tego kataru jeszcze to Kasi mocno furczało, bo mojej to tam cos po nosku jezzi od urodzenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 gru 2010, 04:16

my tez mielismy katarek i troche zostalo i tez furczalo strasznie, a czasem cos wyszlo jak maly poplakal a tak to sol fizjologiczna i gruszka :ico_oczko:

my kupujemy nowy wozek, stary wystawiony na aukcji oby ktos kupil, w praktyce okazal sie za wielki, niepraktyczny i wogole niewypal, ale zamowilam juz nowy wypasiony wiec zobaczymy, trafilam na swietna promocje bo duzo tanszy niz normalnie, przyjdzie za jakies 2 tygodnie ale trudno, poczekamy,

wlasnie wiktorek pojadl i walczy zeby zasnac...ja poki co tez walcze zeby nie zasnac... :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

31 gru 2010, 11:06

:ico_kawa:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

31 gru 2010, 13:07

Monia M, wiedziałam że będzie wszystko wporządku z Majeczką - super!!! :ico_brawa_01:
A próbowałaś odciągnąć jej z noska Fridą??? Matiemu tak jeździ po nosku, ale w sumie to tylko rano po nocy, więc mu najpierw wpsikuje wode morską, a potem odssysam i już potem cały dzien jest ok :)

karolina-ch, pochwal się jaki to wózeczek :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 2010-12-31, 12:09 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

31 gru 2010, 14:28

DZIEWCZYNKI ŻYCZĘ WAM, TAK W SKRÓCIE SZCZĘŚLIWEGO NOWEG ROKU 2011, SPEŁNIENIA MARZEŃ I W OGÓLE WSZYSTKIEGO CO NAJ, NAJ, A DLA NASZYCH KOCHANYCH DZIECIACZKÓW TYCH WIĘKSZYCH I MNIEJSZYCH TO PRZEDE WSZYSTKIM ZDRÓWKA,ABY NAM ZA DUŻO NIE CHOROWAŁY :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

my dziś sami siedzimy no chyba, że moi rodzice wpadną na kawusie wieczorkiem.Nawet mi krzywda nie jest, że sami bedziemy :ico_oczko:
a wy spędzacie ten magiczny wieczór....?

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

31 gru 2010, 15:39

a wy spędzacie ten magiczny wieczór....?
ja ide spać :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

31 gru 2010, 19:27

Wszystkiego najlepszego dziewczyny w Nowym Roku. Zdrowia, zdrowia, zdrowia i przespanych nocy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Do nas przychodzą znajomi z córeczką o 20 :-) wiec poszalejemy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 gru 2010, 20:45

My siedzimy w domku, a wozek to Petite Star zaraz wkleje jakiegos linka

http://www.madeformums.com/reviews/push ... vi/20.html

swietne jest to ze robi sie z siedziska gondola,trafilam na super promocje z 390 funtow na 150 w littlewoodsie wiec sie oplacalo teraz tylko czekam na niego :ico_oczko: a ten co mamy britax z gondola i fotelikiem idzie do sprzedania bo okazal sie niewypalem, za wielki gabarytowo a w sumie gondola i fotelik jakies niewymiarowe, male, niewazne

Ja tez Wam i Nam zycze Szczesliwego Nowego Roku, Pociechy z dzieciaczkow, mezow, worka pieniedzy, samych szczesliwych chwil, oby Nowy Rok byl lepszy od poprzedniego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 sty 2011, 00:19

karolina-ch, fajny :ico_brawa_01: no i super że na taką promocje trafiłaś :ico_brawa_01: Ja nasz podwójny też kupiłam jak była akurat promocja :ico_brawa_01: ale pojednynczy już nie był niestety... (bo jak Maja na piechotke to Mati może w nim jeździć, a jak Mati w nosidło to dla Maji :ico_oczko: ), no a ten podwójny jak 2 na raz wozimy :ico_olaboga: Musze sprzedać po Maji spacerówke bo była różowa więc dla Matiego już nie za bardzo. Jeszcze tylko się wacham bo jak byśmy gdzies szli osobno z K z maluchami gdzieś to może zamiast podwojnego przydadzą sie te 2 spacerówki... :ico_noniewiem: Wogóle tym razem nie kupowałam już normalnego wózka, tylko spacerowe właśnie...bo tak czy siak na konieć sie w takich kończy, zajmują mniej miejsca, są lekkie itd. (a i podwójny i spacerowki mamy rozkładane na płasko a do tego mam jeszcze taki ocieplacz który wygląda jak gondola i jest mega ciepły, wiec może choć tym razem obejdziemy się bez kupowania kilku wózków jak to było z każdym dzieckiem... :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: No ale ja mam fioła na tym punkcie :ico_wstydzioch: choć i tak sie powstrzymałam bo z Matim mi sie marzyły dwa inne, ale rozsądek jednak dał góre :ico_oczko: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość