Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

03 sty 2011, 18:05

Hej Aniu

U nas wszystko w porządku,M jeszcze na urlopie i jakoś się nie mogę zorganizować przy nim :ico_noniewiem: Ja czuje sie dobrze miałam tylko3 małe szwy bo delikatnie pękłam i już się zagoiło :ico_brawa_01:

Kacper jest super starszym bratem chociaż za bardzo sie nie cieszę bo wiem, że w każdej chwili może to się zmienić :ico_oczko:

Kajtuś jak na razie je, śpi i robi w pieluchy :-D

Poród taki sobie jak będę miała więcej czasu to opiszę bo słyszę, że Kajtuś na cyca się budzi

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 sty 2011, 18:12

witaj paulina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas nocki tez w miare, rekordem jest przespane 5-6 godzin jednym ciagiem zwlaszcza w nocy bo w dzien to go budze czasem albo on sam nie spi, no coz powolutku sie uklada, teraz mam z amelka problem bo dopeiro w srode otwieraja przedszkole a ona wariuje w domu, nudzi sie i pokazuje mi fochy o byle co i zaraz robi swoje placzki a mi rece opadaja bo jakos nic nie dziala, juz nie wiem co robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

04 sty 2011, 03:24

Witam :) :ico_kawa: Nudzi mi sie... :ico_noniewiem: Dzieciaczki śpią, Mąż ogląda serial a mi sie nudzi i spać nie chce... :ico_noniewiem:
Projektuje sobie pokoiik dla dzieciaczków, ale jakoś nie mam pomysłu na kolor ścian :ico_noniewiem: a chce coś ciekawego...Musze sie chyba przespać z tematem...może jutro coś wymyśle...a w zasadzie na tło bo pomysły na rysunki juz mam :-D

[ Dodano: 2011-01-04, 02:32 ]
Wymyśliłam!!! :ico_brawa_01: Ściana od sufitu w dół w 3/4 części będzie żółta ale z odrobiną pomarańczowego koloru by ocieplić (farba nakładana szorstą stroną gąbki), a na dole będzie niebieskie morze (namalowana fala żeby nie było odcięcia między kolorami) a w tym morzy wesołe rybki :-D ). Myślicie że fajnie? Bo pokój będzie w tematyce morskiej :ico_oczko:
K mi tu tylko podpowiada, ze jak dzieciaki wyrosną to będzie trzeba nizły remont zrobić by potem to zamalować :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: ale co tam! :-D

[ Dodano: 2011-01-04, 02:35 ]
Chyba przydałoby sie położyć, bo Maja rano pobudke robi zdecydowanie za wcześnie!!! :ico_nienie: (około 8)

[ Dodano: 2011-01-04, 02:36 ]
DOBRANOC :)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 sty 2011, 14:00

Ania_R, :ico_szoking: co ty o takiej godzinie jeszcze robisz. ja to ostatnio przed półn ocą musze sie polozyc bo inaczej ledwo patrze na oczy

ja teraz mam chwile bo dzieci spią
szkoda tylko ze i ja sie z nimi nie moge polozyc bo obiad do zrobienia czeka wiec nici ze spania

Paulina446, witaj, im nas wiecej tym ciekawiej :ico_brawa_01:

u nas nocki tez super,ostatnio Kasia je jeszcze ok 23 a później sie budzi dopiero ok 5 wiec oby tylkko tak zostało :ico_sorki: :ico_sorki:

dziewczyny mam pytanie kiedy macie zamiar chrzcic wasze dzieciaczki i czy impreze na duzo osób robicie i gdzie??
Bo my to Krzysia chrzciny robilismy w domu tzn impreze ale teraz to chyba nie damy rady tego zorganizowac i zastanawiamy sie nad lokalem :ico_noniewiem:
macie jakies doswiadczenia w tej sprawie??

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 sty 2011, 17:08

małgosiu co do chrzcin to my planujemy w sumie sama nie wiem kiedy.....
ale ok marca kwietnia pewnie, jak młody troszkę podrośnie i bedzie ciut cieplej
igora chrzciny były w domu, wszystko praktycznie robili teście (wtedy jeszcze z nimi mieszkaliśmy) a teraz to juz u siebie.
My mieszkamy w szeregowcu więc na dole mamy tylko jeden pokój 20 m (3 pokoje na do góry), do tego dochodzi 8 dzieci w wieku 0-7 lat i ok 16 dorosłych. Bedzie ciężko, już na samą myśl to sie boję. mąż chce w lokalu ale ja nie wiem co zrobić. ja sobie myśle tak, ze msza św bedzie napewno o 18.00, w domu bedziemy ok 19.00 czyli kolacja i kawa i do domu. U nas dużo małych dzieci wiec beda sie szybko rozjeżdzać żeby dzieci połozyć spać
Moja mama mi popiecze placki, teściowa troszkę przy mięsku i myślę że jakoś sie zorganizujemy a jeszcze jedna kwestia wchodzi w grę a mianowicie pieniążki. W domku troszke taniej napewno.
i tyle moich wywodów

a ja dziś nerwowa jestem
mały mi cały dzień wisi na cycku, jest czujny bo jak mi orzyśnie i chce go odłożyć to zaraz sie wierci i budzi :ico_noniewiem:
nic nie mogę zrobić :ico_placzek:
mama nadzieję tylko że teraz zasnął choc na godz
a jeszcze dziś kolęda

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 sty 2011, 18:57

aniaj84, bo u nas to ok 23 osób, tylko ze tesciowa ma ostatnio problemy ze zdrowiem i mi nie bardzo pomoże a poza tym u nas sie chrzci w niedziele w południe wiec wchodzi obiad i siedzenie do wieczora wiec i sałatki i zimną płyte trzebabyło zrobić i obiad oczywiscie i ciasta wiec cenowo wyszłoby to samo co w lokalu, no moze wiecej ale roboty nie bedzie

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 sty 2011, 11:53

no u nas sie chrzci zawsze w ostatnia sobote miesiąca na wieczornej mszy św.
jak u ciebie beda 23 osoby to rzeczywiście może lepiej w lokalu bo bez roboty, idzie sie na gotowe i tyle
moja siostra jak robiła roczek na 22 osoby w restauracji u nas 3 gwiazdki, obiad, kawa + coś tam z zimnego bufetu to wyszło ich coś 1100 zł

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 sty 2011, 12:18

co ty o takiej godzinie jeszcze robisz
a wiesz jaką błoga cisze mamy wtedy w domu jak wszystkie dzieci śpią :-D :ico_sorki: Spać mi sie nie chce...nie pracuje jeszcze (choć od poniedziałku już wracam do pracy - choć z Matim będe jeździć do 6 miesięcy póki tylko jest na cycu :ico_oczko: ).
A co do Chrzcin to my wlipcu jak przylecimy do PL i pewnie ekspresowo jak ostatnio :-D czyli bez imprezy, ale za to w miłym towarzystwie Moni M i jej rodzinki :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-01-05, 11:19 ]
Maja od wczoraj nam gorączkuje... :((

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

05 sty 2011, 13:11

Hej

Też sie zastanawiam nad chrzcinami bo u nas wyjdzie jakieś 26 osób :ico_olaboga: u siebie na pewno wszystkich nie pomieścimy :ico_noniewiem: jedynie u teściów ale nie za bardzo mi to pasuje :ico_noniewiem:

Dziewczyny jakich używacie wkładek laktacyjnych bo ja mam canpola i mnie już trafia bo przeciekają :ico_zly:
W ogóle pokarm dostałam 3 dni po porodzie a teraz mam tyle, że 2 dzieci bym wykarmiła :ico_olaboga:
Ania_R, zdróweczka dla Mai :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 sty 2011, 15:40

malgoskab, my wika chrzciny robilismy razem z roczkiem bylo ok 30 osob lacznie z dziecmi i jestem b,.zadowolona, jak bys miala siedziec przy garach tyle gotowac i piec a potem jeszcze latac nad goscmi podawac zmywac herbatke robic to bys przez caly dzien nie usiadla wiec sie moim zdaniem nie kalkuluje tym bardziej przy tylu osobach


mnie malo jest bo kurcze miki daje czadu strasznie wik jeszcze bardziej wiec kurcze nie mam czasu na nic a jeszcze od poniedzialku w pracy jestem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość