Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

03 sty 2011, 22:34

Aniaaa brzusio śliczniutki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 sty 2011, 22:51

Ania brzuszek sliczny
A ja ma na dzień dzisiejszy 103cm w pasie :-D
Pouczylam sie godzinkę i zaraz ide spac bo juz mnie to zmeczylo bardzo a co noc po 2 godz nie spie :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 sty 2011, 07:41

Dzien dobry!!!
Grrrrhhhh....i znow trzeba do pracy!!! :ico_zly:
Trzymajcie kciuki dziewczyny!!!

Synus sie zdecydowanie jakos przekrecil (albo nioe ma juz tyle miejsca do kopania :ico_szoking: ) bo czuje kuksance czesto i w roznych miejscach ale nie tak mocnoe jak wczesniej hmmmm.....

[ Dodano: 2011-01-04, 06:43 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 26 tydzien synusia!!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 sty 2011, 11:16

a moi w przedszkolu i w pracy
ja dzis małego poszłam juz do szkoły zapisac,matko to juz za niedługo
zaliczyłam dermatologa
i teraz siedze z kawusia
jeszcze obiadek musze zrobic
a wczoraj to stracha miałam mała tak zaczeła szalec w brzuchu ze cały zaczoł chodzic i tyle kopniaków naraz to nie dostałam a potem cisza,na szczescike wieczorem wróciło wszystko do normy :ico_sorki:
ja zeswiruje z tym ruchami do konca ciazy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

04 sty 2011, 11:42

Aniaaa Śliczny brzuszek :ico_brawa_01:
tabogucka za 26 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja dziś prawie całą noc nie spałam,męczę się z tą bezsennością :ico_zly:
Też tak mam z tymi kopniaczkami małej,że jednego dnia jest bardziej ruchliwa a drugiego bardziej spokojniejsza. Na razie nie martwię się niczym bo widzę,że też tak macie. Maluszki chyba mają też swoje nastroje i swoje fochy...i ból kręgosłupa zaczyna mi dokuczać :ico_olaboga: też tak macie,że nie potraficie nawet 15-20 min wysiedzieć i musicie się położyć?
Hmm...tak mierzycie te brzuszki. Sama jestem ciekawa ile mam,zaraz lecę poszukać metra :ico_haha_01:
Życzę wszystkim miłego dnia bez nerwów i stresów :ico_ciezarowka: :-) :ico_kawa:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 sty 2011, 11:49

Gwona, ja tez cierpie na bezsennosc
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

04 sty 2011, 12:55

hejka mialam wczoraj pisac...wieczorkiem to kurde wyrzucalo mnie ciagel z forum wrrrrrr

ale juz jestem:)

a u mnie jakos leci...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

04 sty 2011, 13:11

Cześć dziewczyny :-)

tabogucka, trzymamy mocno kciuki,żeby bez większych nerwów się obyło :ico_sorki:
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 26 tydzień :ico_ciezarowka:

aga216, też tak czasem mam,że dostaje taką ilość kopniaków,że szok i mocne i bolesne i z każdej strony,a później cisza i też sie stresuje ale ostatnio zauważyłam,że jak tak dostaje mocne kopniaki i wszędzie dosłownie to się dzidziuś przekręca. Miałam tak kilka dni temu i później czułam kopniaki tylko na dole,a u góry lekkie ruchy i przeciągania,a wczoraj wieczorem znów takie bombardowanie i teraz na dole prawie nic nie czuje, tylko u góry dostaje kopniaki i nawet pod ręką czuć jak sobie stópkę dzidzia przesuwa :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Gwona, ja na szczęście mogę robić wszystko bez problemu (no oprócz schylania,bo zgaga męczy wtedy). Spaceruje dużo, czasem dużo siedzę albo stoję i nie boli mnie w ogóle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W pierwszej ciąży ciągle musiałam się kłaść,bo tak mnie bolały plecy,a teraz na szczęście spokój :-)
A co do bezsenności to męczyła mnie wcześniej,a teraz jak tylko się położę to usypiam w sekundę i potrafię spać ciągiem 10 godzin i nawet na siku się nie budzę :-D :ico_brawa_01: :-D

serniczka, witaj :-) Widzę,że tylko my dwie nie znamy płci dzidzi :-D
Ja mam wizytę za tydzień we wtorek to może się dowiemy kto mieszka w brzuszku,bo chyba USG będę miała :-) zobaczymy :-)

Lecę na kawkę :ico_kawa:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 sty 2011, 13:19

Witam
U nas ok niedawno zaszlam do domu i za pól godz po synka do szkoly, a ten czas ucieka strasznie,i jeszcze dzis nie mialam czasu zeby sie pouczyc ale po poludniu to sie biore do roboty ostro :ico_sorki:

Bylam w miescie zobaczyc co wyprzedają to dla duzego synka nic kupilam tylko majtolki a dla małego bodziaki z krótkim i długim rękawkiem :-D :-D :-D teraz sie nie moge na nie napatrzyc bo kolorki odcienie zielonego i niebieskiego :-D :-D i chyba to juz koniec wydatków na ten miesiac bo resztę zaczne w polowie lutego kupywac,ewentualnie sobie jakies rzeczy do szpitala
milego dnia

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

04 sty 2011, 14:10

a ja juz po wizycie ;) nastepna 23styczen no i potwierdzenie ze dziewczynka jednak ;)
ciesze sie bo juz sie tak nastawilam emocjonalnie do dziewuszki ;)) no i juz ponad 1kg wazy a wiec mam co dzwigac ;p szczegolnie poznym wieczorem daje popalic i to takie mocne kopniaki ze szok ;))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość