Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 sty 2011, 19:40

to teraz nie wiem czy czasem za jedną nogę nie przytacha mi brata, bo płacze i trzeba go przytulić :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dziewczynki mogłybyście mi napisać coś na temat tego płynu Tantum Rosa
Aga jedna z forumowych koleżanek mi żeby rozrabiać to z wodą i dać do spryskiwacza i opryskiwać się po każdym siusianiu i osuszać.Niestety nie jesteśmy w stanie po każdym siusianiu się podmyć a takie spryskanie i osuszenie np ręcznikiem jednorazowym to super sprawa.Myślę,że 5 saszetek spokojnie wystarczy zwłaszcza jeżeli zdecydujesz tylko 2 razy dziennie.do środka nie wiem,ja nie zamierzam dawać do środka z resztą nie ma takiej potrzeby.

Pozytywka jak najbardziej tak :-D

A Madziorka raczej jeszcze w dwupaku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 19:48

To ja na razie wstrzymam się z karuzelką, kupię tylko dla świętego spokoju grzechotkę :-D
jak dziecko jestem w tych kwestiach, zero rozsądku ;)

Aga co do tantum rosa.
Z tego co opisujesz to jest zestaw do irygacji.
Obawiam się, że nawet jakby można było stosować irygator poi porodzie to bardzo wątpię żebyś zniosła wsadzanie sobie do pochwy jakichś rurek :ico_olaboga: Nie wiem może to tylko ja tak miałam, ale miałam wrażenie, że w środku wysadzili mi dynamit i bolało nawet wycieranie papierem czy ręcznikiem, nie mówiąc o manewrowaniu czymś w środku.
Myślę, że 5 saszetek może być mało. Ja kupiłam 3 ale ja mam stały dostęp do tego, więc dokupię, a zrozumiałam, że w UK nie ma tego. Najwyżej Ci po połogu zostanie, będziesz mogła stosować sobie tak na jakies podrażnienia w przyszłości. Przecież to ma długi termin.
Nie ma zasady jak długo trzeba, będziesz widziała jak się goisz. No ale na Twoim miejscu poprosiłam bym jeszcze ze 3 chociażby.

Co do pomocności córki. Ona czasem jak się uprze to nic nie słyszy i można robić nieiawiadomo co, ona i tak będzie swoje. Czasem to mam taką wściekliznę na to. Np. otwieranie i zamykanie drzwi :ico_zly: Na śmierć i życie ona musi otworzyć i zamkną drzwi. Przy czym wstanie dla siebie jak najwygodniej, że czasem przejść nie idzie, no lae ona przecież będzie drzwi zamykać i dlatego jhst ważna i z miejsca się nie ruszy. Najgorzej jak idziesz z tobołami, a ta musi zamknąć.. Ochhh

[ Dodano: 2011-01-04, 18:51 ]
Aha ja ze 3-4 razy właziłąm do brodzika się myłam Tatnum, bo mi taaaaaaaaaaką ulgę przynosiło. No ale to lato było, więc lżejsze ubranka były. Majtki i zwiewna spódniczka :ico_haha_01:
Pomysł ze spryskiwaczem też fajny, nie trzeba się rozbierać za każdym razem.
O właśnie muszę poprosić, żeby mi Krzysiek korek do szpitala przygotował.

Madziorka jeszcze szaleje, pisałam z nią dzisiaj.
No i zapomkniałam przekazać pozdrowienia od Buzok i nie dopisałam, że dzidzia już waży 3600

[ Dodano: 2011-01-04, 19:11 ]
aaa Zubelek pisałąś, że masz torbę i tylko aparat dorzucić.
ŁADOWARKI nie zapomnij ;)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sty 2011, 21:01

Myślę,ze te 5 saszetek wystarczy choć nie wiadomo jak to twoje krocze bedzie sie goiło,ale na początek spokojnie.Najwyżej ci potem ktoś dokupi.Ale jeśli nie masz takiej możliwości to dokup teraz :) Można rozrobić w butelce i trzymać w WC.Dobrze się polewa,bo nic na boki się nie rozlewa :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 21:17

No właśnie karmelka, nie wiem czy w UK są dostepne

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sty 2011, 21:45

Może jakiś zamiennik mają :ico_noniewiem: lepiej kupić więcej u nas i mieć spokojną głowę :) to się nie zmarnuje :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 sty 2011, 21:47

nie ma w uk,ja mam z polski.ale to saszetka na pół litra więc spokojnie do psikania na długo starczy no do polewania to szybciej się zużyje tak samo do nasiadówek.
Alineczq, mówisz ładowarkę...nie nie biorę w sumie tu po 6h do domu się idzie ja liczę na przynajmniej dobę obserwacji bo boję się tak od razu iść do domu.chyba,że po cesarce będe to na 3 dzień się wychodzi...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

04 sty 2011, 21:47

Alineczq, ale ty masz fajne brzucho :) mi sie wierzyćnie chce,ze mój Filip ma ponad 10 miesiecy :ico_szoking: kiedy to przeleciało?Przecież ja dopiero co z brzuchem chodziłam...Czas leci i to widac po dzieciach,bo one szybko rosną,za szybko...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 21:57

karmelka, dzięki :)

Aga ja bym na wszelki nie wielki poprosiła jeszcze. Zawsze to może poleżeć, a w kobiecej kosmetyczce może się przydać ;)

Zubelke po 6 h ?????????????????????
och matko i dobrze i źle... ja bym chyba wolała z dobę zostać. 2 noce jak w Polsce wydaje się ok...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 sty 2011, 22:19

Alineczq, no mnie to też przeraża raz ,że matka jakis krwotok może dostać albo co a dwa że z dziećmi też dopiero po czasie może coś wyjść.Jak wszystko jest ok to po 6h do domu...
położna mi mówiła,że kiedyś tak nie było,że też na 3 dobę się wychodziło ale cięcia budżetowe zrobili :ico_haha_01: a one mają więcej roboty bo przez 3 dni od wyjścia ze szpitala przychodza na wywiad ,później też co jakiś czas tak jak w pl pewnie.
Mimo,że to moje 3 dziecko to mimo wszystko boję się tak wcześnie wyjść ze szpitala,wolałabym żeby mnie wzięło na wieczór wtedy na pewno chociaż do rana czy nawet południa bym została w szpitalu.A tak weź rodzisz rano a wieczorem już w domu jesteś,dla mnie to chore... :ico_noniewiem:

karmelka, ja doskonale pamiętam jak byłaś w ciązy...to faktycznie przed chwilą było :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 sty 2011, 22:27

ciekawa jestem ile kobiet wrc a do szpitla z komplikacjami...
nie no, ja na 3 dzien wole, niech nawet na niewygodnym łóżku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość