Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 sty 2011, 14:10

ja tam nie wiem czy bede pic glukoze....z poprzedniej ciazy nie piłam, dopytam sie lekarza w piatek :ico_oczko:

chciałam sie przespac to caly czas ktos mnie budzi :ico_zly:

Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

04 sty 2011, 15:14

Motylek22 a ja akurat nie wiedziałam co dziś zrobić! Może akurat takie pyszne piersi :)

zoola27, złóż życzenia mężowi od dziewuch z forum :D i udanej imprezy!

aniawlkp86, dzień badań nastał faktycznie! Byłam dziś, po badaniach zaszłam do Carefoura, zrobiłam zakupy, wróciłam do domu i wzięłam długą kąpiel. Czegoś takiego mi brakowało :)

Zaraz muszę podejść do mamy odebrać Michałka.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 sty 2011, 15:38

zoola27 a kto cię tak ciagle budzi?

gosiek-dudek widzę,że troszkę pochodziłaś dzisiaj :-)

jak samopoczucia dziewczyny?

wiecie co,mi coś ostatnio dni uciekają nawet nie wiem kiedy :ico_szoking: zaraz 15 i mąż do domu zawita a zanim sie obejrzę to i wieczór będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 sty 2011, 17:09

aniawlkp86, mi też strasznie czas szybko leci, ani się obejrzymy a tu już maj nastanie :-) :-)

A ja już po obiadku, posprzątałam i teraz laba! No może do książki troszkę zajrzę!
Żebra jeszcze bolą- później troszkę poćwiczę , może to coś da :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewczyny zapisałyście się już do szkoły rodzenia??

Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

04 sty 2011, 17:11

aniawlkp86 , masz rację jestem padnięta :) na szczęście nie ma tego złego. Dzień wolny od pracy to po chodzeniu i przed odebraniem małego miałam czas na krótki relaks. Brakowało mi tego.

Jak samopoczucie? Czuję się bardzo wypoczęta dziś :) i cieszę się że pojutrze znów dzień wolny :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 sty 2011, 17:14

Dziewczyny zapisałyście się już do szkoły rodzenia??
My idziemy w lutym. Na styczniowy termin się nie załapaliśmy.W Łodzi nie chcą zapisywać przed 26 tc.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 sty 2011, 17:38

Dziewczyny zapisałyście się już do szkoły rodzenia??
ja nie będę chodziła do szkoły rodzenia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 sty 2011, 18:56

cześć kobitki :-D

ja dziś obiadek miałam od teściowej, gotowała żurek, a że mąż bardzo lubi, to się załapaliśmy :ico_oczko: jutro kopytka z kapustą tez od teściowej :ico_haha_01:

Murchinson super, że z synkiem wszystko ok :ico_brawa_01:

Motylku jak robiłam te piersi to dałam prawie całą przyprawę do kurczaka, więc były dość ostre, a pieczarki też przyprawiłam, ale tradycyjnie, tylko solą i pieprzem :ico_oczko:

Zoola ja też się już piątku nie mogę doczekać :ico_sorki: mam nadzieję, że dowiem się kto u mnie zamieszkał :-D

Nowa ja maluszka czuję zazwyczaj na równi z pępkiem, czasami niżej :ico_oczko: pewnie duży jest, bo 3 tygodnie temu miał już 12,5cm a suwaczek pokazuje, że dopiero teraz takie wymiary powinien mieć :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-04, 17:57 ]
a o szkole rodzenia właśnie sobie ostatnio myślałam, muszę mojego gina w piątek zapytać czy mogę chodzić i o usg 3d też zapytam gdzie najlepiej zrobic

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 sty 2011, 21:47

Hejo jestem i ja :-)

Wiecie z ta glukoza to jest dziwnie, ja pilam ja w domu i po dwoch godzinach jechalam odrazu na badnie krwi, wiec prawdopodbnie beda te badania porownychwac z moja glukoza z ostatnich badan :ico_noniewiem:

Murchinson ciesze sie ze z dzidzia wszystko oki i ty tez dobrze sie czujesz.
A co do kaszlu to juz mi przeszlo, chyba mleko z miodem pomoglo :-D

Ktos tam pisal o zebrach, mnie narazie nie bola i nie kojarze zeby mnie bolaly, no chyba ze kopala dzidzia.
Ale mnie jakos zaczyna twardniec brzuch, nie wiem czemu mam takie jakby skurcze,, z Filipkiem tez to mialam i skracala mi sie szyja wiec mam nadzieje ze to nie to, ale jutro mam wizyte wiec sie okaze :ico_noniewiem:

Do szkoly rodzenia sie nie wybieram, mialam szczescie ze podczas porodu mialam fantastyczna polożna ktora mowila co mam robic a ja sie do tego stosowalam, pomagala mi oddychac i w ogole, mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie :-)

JA mam jutro kolede, jakos nie lubie, tylko kase zbieraja i nic wiecej, ale nie wiem czy sie zalapie bo na 15 do ginka ide :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2011, 21:59

Ktos tam pisal o zebrach, mnie narazie nie bola i nie kojarze zeby mnie bolaly
mnie tez nie bola i w poprzedniej ciazy tez nie bolaly
Ale mnie jakos zaczyna twardniec brzuch, nie wiem czemu mam takie jakby skurcze,, z Filipkiem tez to mialam i skracala mi sie szyja wiec mam nadzieje ze to nie to, ale jutro mam wizyte wiec sie okaze :ico_noniewiem:
mi juz ostatnio twardznial, mowilam o tym lekarzowi, on mnie zbadal i bylo wszystko ok, mowil ze tak sie moze zdarzac, z Marcelem mialam podobnie, szyjka tez mi sie nie skracala

wiola85, a Ty czujesz jakis bol jak Ci twardnieje brzuch?
Do szkoly rodzenia sie nie wybieram,
ja tez nie
JA mam jutro kolede, jakos nie lubie, tylko kase zbieraja i nic wiecej, ale nie wiem czy sie zalapie bo na 15 do ginka ide
moze Ci sie uda :ico_oczko: my juz mielismy w zeszla srode, ja oczywiscie o niczym nie wiedzialam i po prostu nie otworzylam drzwi, bylam kompletnie nieprzygotowana :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość