Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 sty 2011, 19:14

no i jestem po wizycie :-D będzie chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: lekarz nie bardzo chciał jeszcze mówić, ale mąż go tak męczył, że powiedział :-D ale powiedział też, że to nie jest jeszcze pewne i żeby nie było, że na następnej wizycie będziemy mu kazali jeść zdjęcie "pytona" :ico_haha_01: jakby coś, to zjedzą z Michałem na pół :ico_haha_01: malutki pięknie rośnie, pomiary wszystkie ok, waży coś ponad 200g, ale nie pamiętam dokładnie ile :ico_noniewiem: na następną wizytę mam tylko badanie moczu zrobić i morfologię. Od ostatniej wizyty przytyłam 1,5kg :ico_sorki: w sumie wg wagi lekarza już 5kg :ico_szoking: wg mojej wagi 3kg i tego się trzymajmy :-D a tak poważnie, to w domu ważę się rano i w samej bieliźnie, a u lekarza wieczorem i w ubraniu i butach.


Co do koleżanki, to ona właśnie myślała, że po cc nie będzie bolało i będzie wszystko super :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 sty 2011, 19:49

Markotka no to gratuluję chłopaszka :)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 sty 2011, 19:50

markotka, super, bardzo sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja czekam z niecierpliwoscia na czwartek :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-07, 18:52 ]
Mariola_Larose, mozesz mi posac swoja date terminu porodu?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sty 2011, 19:54

Mariola_Larose może to dzidziuś tak uciska :ico_noniewiem: ja bym na twoim miejscu do gina poszła a nie do lekarza rodzinnego :ico_noniewiem:
będzie chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gratuluję syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do koleżanki, to ona właśnie myślała, że po cc nie będzie bolało i będzie wszystko super :ico_puknij:
dziwna jakaś,przecież wiadomo że to jednak jest rana operacyjna i nie da się bez bólu tego przejść :ico_noniewiem:

co do wagi to markotka ja też się swojej trzymam i wg mojej to mam 6 kg na plusie a wg gina to już 8 kg :ico_sorki: tylko co najlepsze ważę się przed wizytą w domu tak samo jakbym się ważyła u gina i u niego wychodzi zawsze 1-2 kg więcej niż u mnie,chyba że jak ostatnio schudłam 1 kg to się zgadzało a tak to u niego zawsze więcej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-07, 18:55 ]
ja czekam z niecierpliwoscia na czwartek :ico_sorki: :ico_oczko:
to już niedaleko :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 sty 2011, 19:58

ja bym na twoim miejscu do gina poszła a nie do lekarza rodzinnego :ico_noniewiem:
tez tak uwazam
to już niedaleko
hehe prawie caly tydzien :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 sty 2011, 20:00

Mariola wiesz co, ja miałam kilka tygodni temu taki ból brzucha, był moment, że tak bardzo się nasilił, że wstać nie mogłam i się wyprostować, nie bolało tylko jak leżałam :ico_noniewiem: wzięłam sobie paracetamol, bo nie miałam nospy i przeszło. Może weź sobie nospę? Myślałam wtedy, że u mnie to wyrostek właśnie :ico_noniewiem:

Aniu przy cc to przecież nie tylko powłoki brzuszne są przecięte, ale i macica, więc jak ma nie boleć? Nie rozumiem tej dziewczyny za grosz :ico_olaboga: co do wagi, to u lekarza pewnie tez w ubraniu i butach się ważysz, stąd pewnie róznica?

Emilia do czwartku szybko zleci :-D

czekamy jeszcze na wieści od Zooli bo ona też miała dzisiaj wizytę

zmieniłam sobie suwaczki na bardziej chłopakowe :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 sty 2011, 20:02

zmieniłam sobie suwaczki na bardziej chłopakowe :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 sty 2011, 20:02

Mój gin ma długi weekend i nie mogłam się do niego dodzwonić ani na domowy ani nic :/
Mam skierowanie na szpital i tam mają mnie zobaczyć i ginekolog i chirurg ale nie chce siać paniki :( jak nie przejdzie to rano pojadę do szpitala

Markotka no właśnie coś takiego mam tylko jak wstane z pozycji leżącej to nie mogę się wyprostować przez dobre 5-10 minut

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sty 2011, 20:06

hehe prawie caly tydzien :ico_oczko:
prawie :-D
Aniu przy cc to przecież nie tylko powłoki brzuszne są przecięte, ale i macica, więc jak ma nie boleć? Nie rozumiem tej dziewczyny za grosz :ico_olaboga:
chciała to niech się męczy teraz :ico_sorki: widać za mało wiedziała,nie rozumiem tych co na życzenie chcą cc :ico_noniewiem:
co do wagi, to u lekarza pewnie tez w ubraniu i butach się ważysz, stąd pewnie róznica?
właśnie,że przed wizytą ważę się w domu tak samo ubrana jak ważę się u gina i nie wiem skąd ta różnica :ico_noniewiem:
zmieniłam sobie suwaczki na bardziej chłopakowe :ico_haha_01:
żebyś następnym razem na dziewczęce nie zmieniała :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-01-07, 19:07 ]
Mariola_Larose będzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 sty 2011, 20:07

no właśnie coś takiego mam tylko jak wstane z pozycji leżącej to nie mogę się wyprostować przez dobre 5-10 minut
miałam dokładnie to samo! Później jeszcze przez dwa dni lekko pobolewało i w końcu przeszło samo. Zapomniałam i nawet lekarzowi o tym nie mówiłam, ale więcej się to nie powtórzyło. A masz w domu nospę? Nawet jeżeli to wyrostek, to po nospie nie przejdzie ból, a jeżeli nie wyrostek to powinno przejść.

[ Dodano: 2011-01-07, 19:09 ]
żebyś następnym razem na dziewczęce nie zmieniała
najpierw Michał będzie musiał pół zdjęcia z usg zjeść :ico_haha_01:
mam już od jakiegoś czasu przeczucie, że to chłopiec :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość