kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

08 sty 2011, 23:37

Tabogucka zdrowia życzę
u nas właśnie rozchorowal się Mati, wróciliśmy z nart, wszystko było ok... ale już około 20 miał podwyższoną tempkę...założę się że jutro będzie ciężki dzień....zapodam mu rutinoskorbin i może jakoś unikniemy poważnej infekcji... ale z drugiej strony gorączka to znak że coś się zaczyna diać....a ja muszę w pn do pracy...

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 sty 2011, 00:31

tabogucka zdrówka kochana życzę :ico_sorki: mi powiem Ci pomógł ten oscillococcinum! Jakoś n ie byłam przekonana nigdy do leków homeopatycznych, ale naprawdę po tym mi przeszło, i jeszcze na zatkany nochal Euphorbium mi lekarka zapisała i też lepiej było.

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

09 sty 2011, 00:46

tabogucka-zycze zdrowka;)

ewelka-super ze cora juz taka duza...sliczne foto...
u mnie jakos leci..brzusio rosnie....


.co Myslicie na temat Mebli z Ikea?! oplacaja sie je kupic??

a i co byscie polecilylozeczko zwykle czy Turystyczne??

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sty 2011, 00:47

noo tak, teraz sezon na chorowanie, nie chorowac, bo nie ma sie czym leczyc :ico_haha_01:

kate, no jak jest temperatura to jakas burza sie szykuje :ico_noniewiem: na nartach byliscie? rozumiem, ze jako obserwator towarzyszylas? byliscie na urlopie, czy macie kolo domu gdzie pojezdzic?


jesli chodzi o wage z usg to wiecie... to jest "pi razy drzwi" Gabriel podczas przyjecia do porodu byl wazaca 3100g dziewczynka, a 9h pozniej urodzilam chlopaka o wadze 3690 :ico_oczko: wiec trzeba na to przymykac oko

[ Dodano: 2011-01-09, 00:05 ]
co byscie polecilylozeczko zwykle czy Turystyczne??
wiesz... Twoja dzidiza bedzie w tym lozeczku spala ladnych pare lat, a na poczatku spedzi w nim sporo czasu i wydaje mi sie, ze trzymanie dziecka w tym poliestrowym koszu nie jest dobre :ico_noniewiem: ja sie wlasciwie nad tym nie zastanawialam nawet, bylo dla mnie oczywiste, ze kupie drewniane lozeczko :ico_noniewiem: turystyczne tez kupilismy-takie tanie za stowke, uzywalam go kiedys jak na weekend do dziadka jechalismy z gabrielem-nie chcialabym trzymac dziecka caly czas w takim lozeczku :ico_noniewiem:
co Myslicie na temat Mebli z Ikea?! oplacaja sie je kupic??
my mieszkamy w takiej malej miescinie w niemczech i jedyny duzy sklep z meblami w okolicy to ikea :-D wiec sila rzeczy wiekszosc naszych mebli pochodzi wlasnie z tego sklepu. oprocz lozeczka gabriel raczej nie ma dzieciecych mebelkow, ale wielu naszych znajomych ma mebelki mamuta i sobie chwala-moj kuba chcial lozeczko z mamuta gabciowi kupic, ale tu po raz kolejny moja niechec do tworzyw sztucznych sie wepchala, bo to takie plastikowe :ico_noniewiem: jesli chodzi o meble drewniane to nasze maja sie dobrze...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

09 sty 2011, 09:59

tabogucka zdrowka Ci życze

Jesli chodzi o łózeczko to ja tez radzilabym kupic drewniane.Jakos bardziej jestem przekonana do tradycyjnego lózeczka.

O meblach z ikei nic nie moge powiedziec bo nie mamy.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 sty 2011, 10:21

Dzien dobry :ico_ciezarowka:
Oj nie wiem czy taki dobry bo czuje sie niestety tak samo podle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje za zyczenia zdrowka-milo i od razu lepiej :ico_oczko:
Ja mam o tyle gorzej ze w Uk jestem...i nawet sobie Prenalenu nie moge dokupic -bo tu nie ma a moj sie konczy :ico_placzek: A jak pojde do lekarza to napewno da mi antybiotyk -wszystkim daja jak leci !!! No jeszcze dzis poprobuje domowymi sposobami...a jak sie nie poprawi to trzeba bedzie do lekarza :ico_placzek: Bo mi sie wydaje ze synka ten moj kaszel strasznie trzesie -pamietam na USG w 13 tyg. synek zle lezal i babka kazala mi kaszlec zeby zmienil pozycje a on taki malutki bidny podskakiwal w gore dol i dookola -a napewno tak mocno nie kaslalam jak teraz.

[ Dodano: 2011-01-09, 09:25 ]
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 7 okienko!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

09 sty 2011, 12:41

Witajcie :-)

kate_k82, oj,żeby małemu szybko przeszło i żebyś Ty się nie zaraziła :ico_sorki:

serniczka, my mamy bardzo dużo mebli z ikei w tym kuchnię i jesteśmy bardzo zadowoleni :-D więc z czystym sumieniem polecam :-D Dla Karoli też łóżeczko z Ikei kupiliśmy takie fajne z barierką,żeby nie wypadła :ico_oczko:
Takie:
http://allegro.pl/ikea-kritter-lozko-dz ... 96978.html

A co do łóżeczek to my mamy turystyczne i bardzo jesteśmy zadowoleni z niego. Ma przewijak, kieszonki na różne drobiazgi i lampke z pozytywką, można sobie nim wyjechać np. z pokoju,bo ma kółka i jest leciutkie, no i jeśli gdzieś wyjeżdżaliśmy to składaliśmy łóżeczko i zabieraliśmy ze sobą,bo malutko miejsca zajmuje. Nie sprzedaliśmy go i teraz będzie też dla drugiego dzidziusia :-D
Takie:
http://allegro.pl/sweety-lozeczko-dream ... 85689.html

tabogucka, kurcze to nie dobrze,że Cię teraz tak rozłożyło :ico_chory: Oby przeszło szybko samo ale jeśli Ci się pogorszy albo nie będzie przechodziło to lepiej brać antybiotyk,bo szkoda męczyć siebie i dzidziusia :ico_noniewiem: Ja tak w 4 miesiącu czekałam z kaszlem, gorączką i bólem gardła tydzień czasu,bo miałam nadzieję,że samo przejdzie i w końcu poszłam do lekarza to się okazało,że w ostatniej chwili,bo już na oskrzela zaczęło schodzić i antybiotyk szybko musiałam zacząć brać i po 3 dniach spokój :-)
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 okienko :-D :-D :-D

Ciekawe jak tam NowaSejana !? Pewnie jeszcze jej netu nie podłączyli :ico_noniewiem: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

09 sty 2011, 14:28

Witam!!!!!!!!!

tabogucka zdróweczka Ci życze!!!! :-) :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: za 7 okienko!!!!


serniczka jeśli chodzi o meble z ikei , to my rowniez kuchenne mamy i jesteśmy zadowoleni! Natomiast łóżeczko to dla Oskarka mieliśmy drewniane, natomiast teraz kupiliśmy turystyczne, zobaczymy jak się sprawdzi!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

09 sty 2011, 14:48

ja mam zamiar kupic turystyczne bo na dłuzej posłuzy dzidziusiowi takie wybralismy
http://allegro.pl/lozeczka-turystyczne- ... 40599.html
a pozniej moze posluzyc dziecku do zabawy ;) drewniane tez mi sie podobaja ale turystyczne chyba na dluzej posłuzy te drewniane podobaja mi sie takie ktore mozna pozniej zdemontowac do normalnego łózka ;))

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 sty 2011, 14:53

witam
dziewczynki duzo zdrówka dla was :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka, za 7 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja na chwilke w domku bo potem jeszcze na jedne zajecia i z synkiem na miasto pójdę na orkiestrę, a tak to ok u nas ,tylko stresy z zaliczeniami :ico_sorki: :ico_sorki:
Milego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość