Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 sty 2011, 16:45

tak, wygodnie :-D

mój mąż pojechał rekrutować nowych pracowników i siedzę sama, jak zwykle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 16:53

markotka ja też sama,z Hanią oczywiście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 sty 2011, 17:03

hejo ja tez nadrabiam zaleglosci w czytaniu was :-D

JA nie wiem jaki mam obwod brzuszka, no i nie wiem jaki mialam przed ciaza :-)

Patrycja ciesze sie ze dalas rade z ta glukoza :-)

Emilia zdrowka dla Marcelka niech szybko wraca do siebie :-)

Fajnie ze macie juz dziewczyny imiona wybrane, my nadal nie wiemy co dac, ja chce Mikołaj albo Szymon, a M sie upiera na inne, ktore mnie w ogole sie nie podobaja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 17:08

Fajnie ze macie juz dziewczyny imiona wybrane, my nadal nie wiemy co dac, ja chce Mikołaj albo Szymon, a M sie upiera na inne, ktore mnie w ogole sie nie podobaja :ico_olaboga:
ja nie mam imienia też wybranego :ico_oczko: A sobie wybrał Ignacego ale czy tak będzie to się okaże,mi tam żadne do głowy nie przychodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

10 sty 2011, 18:02

Witam
Ja też już mam chyba imię dla Małej, tak ostatnio z M wpadł, ze może Ada i jak na razie przeszło, jedyne imię które oby dwoje znosimy. Moja mama tylko że Adrianna to takie rzadkie imię.
W pracy powiedziałam, ze idę na chorobowe, z początku mi się wydał że dobrze to znieśli ale wymyślają takie rzeczy że mogę ćwiczyć na steperze w pracy, że mogę z buta do domu wracać (gdzie wiedzą, że ja mam nianię do pewnej godziny potem ona idzie do innej pracy), a dziś jak usiadłam tak siedziałam na tyłku 6 godzin, a nie mogę sobie na to pozwolić, niestety mam taką siedzącą pracę i nie da się chodzić. Mam nadzieję, że żartują, choć czasem nie wiem.
Emilia zdrowiejcie.
Ja również nie wiem jaki miałam obwód brzucha :-(
Teraz mykam ćwiczyć.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 18:05

mama Izuni niech ci tak nie wymyślają w tej pracy bo to zwolnienie jest dla twojego dobra :ico_sorki: a kiedy idziesz?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2011, 18:27

hej

wreszcie, w domku na kanapie :ico_sorki: , padnięta dziś jestem.

Z dzidzią wszystko dobrze, będzie kolejna córcia :-D , malutka została dokładnie wymierzona, wazy 482 g i wszystko z nią porządeczku :ico_brawa_01: , dziś był ze mną mąż i lekarz mu wszystko cierpliwie pokazywał i tłumaczył, własciwie wiecej on oglądał niz ja, ale rzadko ze mną jest wiec niech ma :ico_oczko:
Co do twardnienia brzuszka to mówił, ze to normalne, kazał mi zwiekszyć dawkę magnezu do 2x dziennie.
Dał mi zwolnienie na tydzień, pytał się, czy na pewno na dłużej nie chcę:-) .

A w pracy siedziałam w sumie do 14, bo musiałam parę rzeczy skończyć, przynajmniej godziny prywatne odrobiłam :-)

Po pracy byłam na zakupach, kuplam sobie sliczna sukienkę, koleżanka zaprosiła mnie ślub i uroczysty obiad (a bierze ślub o tej porze roku, bo w czerwcu dzidziuś sie im urodzi i chcą przed) , wprawdzie bylam nastawiona na sam ślub, ona tez byla tylko na moim slubie- bo tylko na slub ją zapraszalam, bo robilam skromnie przyjecie weselne tylko dla rodziny. Ale stwierdziłam, ze pójdziemy, na prezent damy im sokowirówkę, mąz praktycznie za bezcen z firmy dostał, chcę im jeszcze kupić coś bardziej osobistego, jakąs pamiątkę, ale pomysłu brak, pomóżcie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 18:33

NOWA no to super,że będzie córeczka i wszystko jest ok :ico_brawa_01:
pochwal się jaką sukienkę kupiłaś :-D
a co do prezentu to na allegro są super prezenty na ślub :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2011, 18:33

murchinson dzieki na info :ico_sorki:

emilka dużo zdrowka dla synka

mamaizuni chyba z tym steperem to sobie żarty robili :ico_puknij: :ico_puknij:

dziewczyny fajne imionka dla dzieciaczków, u nas rózne sie przewijają, teraz jak dziewuszka potwierdzona, to bedziemy intensywniej mysleć, ostatnio na topie jest Kalinka i Milenka :-)

[ Dodano: 2011-01-10, 17:37 ]
pochwal się jaką sukienkę kupiłaś
a co do prezentu to na allegro są super prezenty na ślub
może fotkę w sobotę zrobię to się pochwalę, a co do prezentu to masz na mysli cos konkretnego?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 sty 2011, 18:39

NOWA jak wejdziesz na allegro i wpiszesz w wyszukiwarkę prezent na slub to sporo ci tego wyskoczy :ico_sorki:
mi osobiście podobają się ręczniki z imionami i datą ślubu,albo np kieliszki z podobnymi danymi,zależy co też para młoda sobie preferuje :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość