malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

14 sty 2011, 14:57

Dziewczyny nie wiem jakie macie zdanie o noszeniu dzieci w chustach ale moja znajoma tez musiała ciągle córeczkę nosić i kupiła sobie chustę, wsadza małą i wszystko może robić :ico_brawa_01:
ja krzysia nosiłam, ale nie w domu tylko jak gdzies wychodzilismy i byłam z niej bardzo zadowolona
tylko z doświadczenia jakby któras sie decydowała to lepiej wydać wiecej na firmową niż kupowac na allegro tańsza przez kogoś szytą bo to sie nie sprawdza , ja tak kupilam drugą na allegro uszytą przez kogoś i wcale z niej nie korzystałam

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

14 sty 2011, 18:36

Witam :)
Ja już jestem zasypana katronami normalnie :ico_olaboga: Dziś jak dzieciaki pójdą spać to znosimy wszystkie kartony na dół i bo tak to i na dole i na gorze bałagan i ruszyć sie nie da, a tak to przez te pare dni "pomieszkamy" na górze a wszystko juz zniejsiemy na dół (tylko dróżke do kuchni zostawimy :-D ). Niech te dni szybciej mijają :ico_sorki:

Co do wybierania się z dziećmi do wyjścia to tragedia - potwierdzam :ico_olaboga: Zwłaszcza teraz zimą :ico_placzek: Oby juz było lato :ico_sorki: Właśnie sie musze z cała 3 zaraz zbierać Madzie na zajęcia zaprowadzić bo K w pracy do późna dziś :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-01-14, 17:38 ]
aaaa wiecie coś jest śmieszne - jak mieliśmy tylko dziewczynki to K wolal sam z nimi dwiema nie zostawać - no bo że "tyle roboty przy nich by je obie ogarnąć", a teraz jak mamy 3 to sam mówi że moge bez problemu wyjśc i go zostawić z dziewczynkami byle by Matiego wziąść ze sobą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 sty 2011, 20:30

cisza u nas oj cisza :ico_olaboga:
My z Mają dzis same urzedujemy bo chłopaki pojechali do tesciow a potem na shopping :ico_oczko:
Pogoda u nas fatalna, pada i pada.Myslalam, ze sie dzis na rodzinny spacerek wybierzemy, ale nie dalo rady tak leje :ico_zly: \
Moze jutro nam sie uda, bo jeszcze cala czworka na spacerku nie bylismy.
Maja odpukac troche juz lepsza :ico_oczko:
Nocki tfu, tfu super, no i w dzien wiecej sie zagapi, i pospi.
Ania_R, wspolczuje Wam tego pakowania i rozpakowywania, ale wiem, ze Ty lubisz takie zmiany.
aaaa wiecie coś jest śmieszne - jak mieliśmy tylko dziewczynki to K wolal sam z nimi dwiema nie zostawać - no bo że "tyle roboty przy nich by je obie ogarnąć", a teraz jak mamy 3 to sam mówi że moge bez problemu wyjśc i go zostawić z dziewczynkami byle by Matiego wziąść ze sobą
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A Pamietasz jak "chetnie" zostawali z dzieciakami jak bylismy u Was :ico_haha_01: a my gdzies wychodzilysmy :-D
Pomysl sobie jak nastepnym razem z 5 beda mieli zostac :-D :ico_haha_01:
Moj z kolei mowi, wychodzisz to zabierz choc Matiego :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 sty 2011, 22:39

witajcie

u nas jakoś leci
mały całymi dniami wisi na dystrybutorze :ico_noniewiem:
dzisiaj pierdział i sie prężył ale to chyba po drożdżówce którą wczoraj z apetytem zjadłam :ico_noniewiem:
w nocy bardzo ładnie sobie śpi, ja nawet nie wiem kiedy on mi sie budzi :ico_sorki:

wczoraj wrócił krzysiu z wyjazdu :ico_sorki:
aparat sie znalazł :ico_sorki:
dzisiaj rozebraliśmy choinkę, pochowałam wszystkie gwiazdory i inne świąteczne bibeloty i teraz czekam na wiosnę :ico_sorki:
siostra sie śmiała, że pochowałam gwiazdory a zaraz sie bedzie kurczaki na wielkanoc wieszać :ico_haha_01:

a tak poza tym to nuda, nuda, nuda....
na spacerze jeszcze nie byliśmy, ja bym chciała już ale ta moja mamcia mnie przestrzega :ico_noniewiem:
sama juz nie wiem boje sie że jak z nim wyjde to mi zachoruje

krzysiu mi dzis powyciągał prawie wszystkie szwy :ico_sorki: żgały mnie w dupsko tak, że masakra.A i zauważyłam, że cortaz mniej palmię. Podpaski poszły w odstawkę a teraz tylko zwykłe wkładki :ico_sorki:
wszystko wraca do normy :ico_brawa_01:

Monia super, ze Maja sie przestawiła bo dała ci popalić
a Mateusza kiedy puszczasz do przedszkola...?
bo on chyba nie chodzi..

[ Dodano: 2011-01-16, 11:43 ]
witam

stawiam :ico_kawa:

co tam dziewczynki....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

16 sty 2011, 15:11

oj leci, leci
wczoraj znajomi byli u nas to posiedzielismy do 23 - fajnie tak czasem normalnego zycia zasmakowac
a dzi jedziemy do moich rodzicow na imieniny wiec czeka nas wyprawa

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 sty 2011, 17:39

witajcie :-D
u nas niedziela rodzinna, a rzadko sie to zdarza by wszyscy w domu na dupach siedzieli :ico_oczko:
Bylismy poraz pierwszy cala czworka na spacerku, takim nawet dlugim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale to dlatego, ze wreszcie pogoda dopisala. Mielismy dzis sloneczko i 8 stopni.
Mati grzecznie szedl trzymajac sie wozeczka a Maja smacznie spala. Spacerowalismy dobre dwie godziny.
Potem obiadek, zmywanko, a teraz mezus odkurza i zaraz bedzie szorowal lazienke. a ja z kompem w pokoju Maji a ona w łożeczku gada do karuzelki :ico_brawa_01:
wczoraj wrócił krzysiu z wyjazdu

dobrze, ze juz maz w domu to masz pomoc, nie jestes sama juz.
aparat sie znalazł
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A i zauważyłam, że cortaz mniej palmię. Podpaski poszły w odstawkę a teraz tylko zwykłe wkładki
ja juz wcale nie plamilam, a ostatnio kurde dzwignelam cos i mi polecialo i od tamtej pory znow delikatnie brudze.
We wtorek na kontrole do gina, mam nadzieje, ze wszystko tam u mnie ok :ico_sorki: :ico_sorki:
Monia super, ze Maja sie przestawiła bo dała ci popalić
oj dala, dala, okrutnie
a Mateusza kiedy puszczasz do przedszkola...?
bo on chyba nie chodzi..
no nie chodzi nie chodzi, wstepnie plany sa takie, ze wraca od 1 marca, ale zobaczymy jaka bedzie pogoda, bo jak mroz to go nie dam, bo z mala nie bede po niego mogla wtedy jezdzic.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 sty 2011, 12:15

Monia M, super e Ci sie juz tak poprawilo z Maja :ico_brawa_01:
Pomysl sobie jak nastepnym razem z 5 beda mieli zostac
no beda mieli wesolo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wspolczuje Wam tego pakowania i rozpakowywania, ale wiem, ze Ty lubisz takie zmiany
no lubie lubie :-D :-D :-D

aniaj84, fajnie ze juz masz mezusia w domu :ico_brawa_01: Moj niby nigdzie nie wyjezdza, ale za to od dzis ma maraton i pracuje 9 dni z rzedu :ico_placzek:
na spacerze jeszcze nie byliśmy, ja bym chciała już ale ta moja mamcia mnie przestrzega
spokjnie juz mozesz wyjsc - masz juz duzego synka! :ico_sorki:

U nas poranek sie zaczol standardowo czyli wybranie sie z cala 3 by Madzie zaprowadzic do szkoly. Oczywiscie ja Maja byla juz ubrana do wyjscia to zrobila kupke i trzeba bylo ja pod prysznic wsadzic :ico_noniewiem: :ico_zly:
Teraz kombinuje jakby tu zajac Maje i uspic Matiego bym mogla zejsc na dol zrobic zupe, bo wziasc ich nie moge na dol bo tam tylko sciezka do kuchni jest :ico_noniewiem: bo wszystko juz zastawione kartonami...
Ja tez wczoraj fajnie dzionek spedzilam bo jak wyszlam rano sama o 8:30 to wrocilam o 14:00 :-D Poszlam z kolezanka na zakupy, a potem na obiad i kawke poszlysmy :-) K nawet sobie z 3 poradzil i obiad ugotowal w tym czasie dziewczynka :)
Dzis tez wychodze wieczorkiem sama, ale tym razem mam klientke na balejaz i srzyzenie wiec tez mnie troche nie bedzie...

Milego dnia dziewczyny!!!! :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 sty 2011, 12:53

hej hej :-)
Ja tez wczoraj fajnie dzionek spedzilam bo jak wyszlam rano sama o 8:30 to wrocilam o 14:00 Poszlam z kolezanka na zakupy, a potem na obiad i kawke poszlysmy
Ale Ci zazdroszcze :ico_wstydzioch:
K nawet sobie z 3 poradzil i obiad ugotowal w tym czasie dziewczynka
jestem pelna podziwu :ico_szoking:

u nas poranek jak poranek.
Maja sama sie ululala w lozeczku przy takiej grajacej zabawce co swieci i cichutko gra jak dziecko sie poruszy albo zakwili to ona sama sie wlacza, dostala to od filipa szefowej i uwielbia to i nawet zaczela dzieki temu sama czasem zasypiac :ico_szoking:

Mati sie bawi, a ja sie ciastakami obzeram, a pranie i zmywanie na mnie czeka.
Potem wpadnie do nas moja siostra chrzestna matiego to sama siedziec nie bede.
Maz dzis na silownie po pracy i na basen wybywa, wiec caly dzien bym sama siedziala gdyby nie siostra.

[ Dodano: 2011-01-17, 11:58 ]
Ania_R, to kiedy finalana przeprowadzka? 28???

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 sty 2011, 13:53

Maja sama sie ululala w lozeczku przy takiej grajacej zabawce co swieci i cichutko gra
u nas Mati tez uwielbia wszelkie pozytywki i jak mu sie wylaczy to kwili by mu wlaczyc a jak wlacze to od razu zadowolony i zasypia :ico_brawa_01:
Fajnie ze dzis bedziesz miala towarzystwo :-)
Klucze dostajemy 28, rzeczy przewieziemy 29, ale sami sie przeprowadzimy pewnie 31 dopiero... :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 sty 2011, 15:03

Ania_R, to super juz niedlugo, jeszcze pare dni na tych kartonach

u nas leci pomalu, Krzysio wlasnie spi - byl dzisiaj ponad godzine na podworku wiec mam nadzieje ze pospi dluzej.
kasia lezy i cos tam sobie opowiada, a ja koncze wlasnie obiadek, jeszcze tylko musze podbic sos do mieska
a poza pieluchami, karmieniem itp to nic nie slychac
jak jest poniedzialek to dola lapie ze weekend minal i znawu bede siedziala w domu

u nas taka sliczna pogoda dzisiaj, slonko swieci ze az bym na spacer wyszla ale nic z tego w kolo domu mamy plac budowy bo droge bduja i jes taki syf bloto po kostki ze nawet nie ma mowy zeby wozkiem gdzies wyjechac tylko samochod zostaje zeby sie od nas wydostac wiec jestem uziemiona jak nic

to juz nie smece wiecej
milego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość