Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sty 2011, 12:22

Koroneczka na pewno się jutro pochwalę ale to dopiero wieczorem :ico_oczko: pewnie będzie synek,tak czuję,gin ma tylko to potwierdzić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sty 2011, 12:26

pewnie będzie synek,tak czuję,gin ma tylko to potwierdzić :ico_haha_01:
No to trzymam kciuki by tak było :-) Mnie przeczucie też nie zawiodło, oby u Ciebie było podobnie :-)
Ja uciekam na zakupy :-) Później zajrzę co tam u Was!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 sty 2011, 12:30

aniawlkp86, oj super! Ciekawa jestem kto u Ciebie w brzuszku mieszka :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sty 2011, 12:42

mnie też ciekawość zżera :-D

idę trochę ogarnąć i zupkę w końcu wstawić

później zajrzę :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

17 sty 2011, 13:31

Motylek22, Ty tez juz pojutrze powinnas wiedziec, chyba ze sie zasloni jak u Ani ostatnio :ico_oczko:

Mnie postanowili uszczesliwic na sile, chociaz nie wiem jakby to bylo jakby dzis R wiedzial a ja wiedzialabym ze on wie :ico_oczko:

Ja wstawilam ziemniaki zrobie z cebulka, do tego beda jajka sadzone ktore R moze jesc dziennie i po wczorajszej wizycie zostalo troche salatek, jedna z kurczakiem wiec nie bedzie obiad bezmiesny :-D
Czekam tylko na R bo pojechal jako model do swojej kuzynki, ktora sie uczy za fryzjerke i potrzebuje modeli, a on specjalnie hodowal te wlosy wiec wreszcie sie ich pozbedzie :ico_oczko:
Przyjedzie, zje i na 14 do pracy, cos sobie musze na popoludnie zorganizowac bo znow sama bede siedziec. Szczerze to myslalam juz nawet o jakims chalupnictwie ale to trzeba miec sprawdzone bo mozna sie ponacinac :ico_noniewiem:

Ostatnio bardzo ciezko mi sie spi. Nie moge tez ani na chwile polozyc sie na plecach bo tak cisnie mnie miednica, straszny bol idzie od niej az do kostki w lewej nodze i tak samo mam jak sie przewracam z boku na bok w nocy. Lekarz powiedzial ze to niby normalne ale mi az lzy w oczach staja a w noc tak jecze ze az sie R zawsze obudzi :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-17, 12:35 ]
aniawlkp86, ja tez od poczatku jakos tak czulam ze chlopak chociaz tak myslalam caly czas o dziewczynce to byly to raczje checi niz przeczucie. Nawet raz mamie powiedzialam ze jak wierzyc w to ze kobieta w ciazy czuje co bedzie to ja czuje chlopaka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sty 2011, 15:02

Szczerze to myslalam juz nawet o jakims chalupnictwie ale to trzeba miec sprawdzone bo mozna sie ponacinac :ico_noniewiem:
też się za to chciałam wziąć,ale nie jest łatwo znaleźć coś normalnego :ico_noniewiem:
Ostatnio bardzo ciezko mi sie spi. Nie moge tez ani na chwile polozyc sie na plecach bo tak cisnie mnie miednica, straszny bol idzie od niej az do kostki w lewej nodze i tak samo mam jak sie przewracam z boku na bok w nocy. Lekarz powiedzial ze to niby normalne ale mi az lzy w oczach staja a w noc tak jecze ze az sie R zawsze obudzi :ico_sorki:
bo to niestety jest normalne :ico_sorki: męczyłam się podobnie z Hanią w ciąży i teraz też już zaczynają pewne części dokuczać :ico_sorki: długo na boku nie poleżę bo zaraz biodra bolą,na plecach nie bo albo ciężko oddychać albo coś ciśnie,a na brzuchu już się nie da :-/ a jak się przekręcam na boki w nocy to za każdym razem się budzę i tak już niestety do porodu będzie :ico_sorki:
Nawet raz mamie powiedzialam ze jak wierzyc w to ze kobieta w ciazy czuje co bedzie to ja czuje chlopaka :ico_oczko:
z Hanią przeczucia mnie nie pomyliły :ico_oczko:


zupka już prawie ugotowana,po obiadku pójdę z Hanią na podwórko bo dalej ładna pogoda jest :ico_brawa_01:
w ogóle to mam chęć na sałatkę warzywną i jutro chyba zrobię :ico_haha_02:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2011, 15:30

Ja po wizycie. Mati zdrowy, a u mnie dalej żelazo w dół więc zmieniła mi na Tardyferon.
Pogoda super i można powiedzieć że wiosna. Po obiedzie (dziś pizza bo D chciał) nastawię pranie i pójdę z psem na długi spacer by się wybiegał, bo jak zimno to nie chce chodzić i wariuje później w domu. Zajrzę później.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sty 2011, 15:34

Ja po wizycie. Mati zdrowy, a u mnie dalej żelazo w dół więc zmieniła mi na Tardyferon.
dobrze,że jest ok, tylko z tym żelazem kicha ale tabletki na pewno coś dadzą :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

17 sty 2011, 15:43

Murchinson, ciesze sie ze prawie wszystko ok :ico_brawa_01: oby tylko te zelazo sie dzwiglo

aniawlkp86, kurcze a ja mialam nadzieje ze to przejdzie i to takie chwilowe, ale w sumie zaczelo sie juz w Niemczech, gdyby tylko ta noga od tego biodra tak nie bolala bo polegne, juz mi sie strasznie ciezko chodzi. No i przez to nie mam pozycji do czytania :ico_oczko:

Ide posiedziec u rodzicow, po drodze wysle kartki na dzien babci do niemiec takze poruszam sie poki jeszcze moge

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 sty 2011, 15:44

patrycja_g, no ja liczę że się nie zasłoni :ico_oczko: A jak się nam nie pokaże to pójdę prywatnie, i tak mamy pójść na 3D z nagraniem płytki, a ja już dłużej w niepewności nie wytrzymam :ico_haha_01:

Ja dobrze że mam dużo zajęć to się nie nudzę, Filipek raczej nie da mi się nudzić :-) Włąśnie wróciliśmy ze spacerku, byliśmy też na placu zabaw, Filip się wyszalał troche na huśtawkach i zjeżdżalni. Nareszcie pogoda nam na to pozwoliła :ico_brawa_01:

aniawlkp86, patrycja_g, teraz najlepsza pozycja dla nas do spania to na boku najlepiej z poduszką między nogami u mnie ta metoda z poduszką bardzo dobrze się sprawdza :-) Spałąm tak też w ciąży z Filipkiem jak miałam rwe kulszową . Jak leżymy na plecach to niestety uciskamy kręgosłup i do tego żyłę główną.

Murchinson, dziękujemy za dobre wieści :-D Miłego spacerku.

[ Dodano: 2011-01-17, 14:49 ]
patrycja_g, mi też ból promieniuje na prawą nogę. Byłam u neurologa i zalecił właśnie pozycję do spania z poduszką na boku. Do tego nie wolno się schylać i dźwigać, można przykucnąć żeby coś podnieść.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość