Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 sty 2011, 19:28

emilia7895, ale masz sliczny brzuszek, taki zgrabny a ty nadal szczuplutka :-)

gosiek-dudek, czasami sie zdarzaja problemy, no ale dobrze sie koncza :-)
Wiesz a ja mam problem z zasypianiem, obojetnie o ktorej sie poloze wierce sie wieczniei nie moge zasnac, a dodam ze w ciagu dnia nie mam czasu spac. A jak pojde w nocy do łazienki na siku to potem tez nie umiem zasnac :ico_olaboga:

aniawlkp86, czekamy z niecierpliwoscia na wiesci :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 sty 2011, 20:22

hej

cierpię na brak czasu, wróciłam do pracy, fatalnie po takiej przerwie, wstawać mi sie nie chce, no i w ogóle samopoczucie gorsze.

Ja nawet spoko śpię, ale zaczyna mi dokuczać spojenie łonowe i strasznie mnie pachwiny bolą, kurde jakby mnie cos tam czasami rozrywało :ico_olaboga: . Z Polą miałam to samo. Macie moze na to jakies ćwiczenia :ico_sorki: choc sama nie wiem, bo w tamtej ciazy lekarka zabroniła mi jakichkolwiek ćwiczeń, a teraz lekarz mówi, że mogę :ico_noniewiem: i bądź tu mądry
Plecy póki co nie dokuczają, z sikaniem też nie jest źle. tzn. w dzień co 0.5 h latam, ale nocke do 6 przespie bez wstawania :ico_sorki:

co do książek to ja uwielbiam czytać, ale niestety teraz z braku czasu mniej, ubie czytac thrillery medyczne np. Robina Coka, Michaele Palmera lubie tez Stevena Kinga D. brauna też cos czytalam.
Ostatnio czytałam K. grocholę "zielone drzwi" i (choc za nią nie przepadam), i Monike szwaję "Zupa z ryby fugu".

A weekend był super, choć męczący, na koncercie Muniek dal czadu, spiewał przez 2 h, było b. glosno, ale fajnie, ślub tez bardzo udany, kolezanka wygladala slicznie, a przyjecie było super zorganizowane :ico_sorki:

Zmykam, bo kąpanie zaraz nas czeka. Chce jeszcze sałatkę do pracy zrobić i pizze z mężem na obiad planujemy zrobić, a ja najchętniej poszłabym z małą spać :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 20:42

witam kobietki
już po wizycie dawno ale nie miałam jak siąść na kompa :ico_sorki:
jak widać po suwaczku zmienionym prawdopodobnie synek będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba,bo lekarzowi śmignęła jakaś kuleczka i mówił że to pewnie jajeczka ale nie daje mi 100% :ico_sorki: nie mógł złapać mojego robaczka bo się okropnie wiercił :ico_haha_01: :ico_haha_01: nawet nóżkę ciężko było zmierzyć :ico_haha_01: :ico_haha_01: wg usg to 26 tyg i 2 dni :-D waży 780g :ico_szoking:
czeka mnie glukoza 75g :-/ mocz,morfologia i przeciwciała i po niedzieli będę robiła :ico_sorki: nie wiem jak ja z tą glukozą wytrzymam,najpierw na czczo,potem to wypić i siedzieć 2 godz i czekać znowu na pobranie :ico_olaboga: muszę się z kimś umówić do laboratorium bo sama zgłupieję :-/ przytyło mi się 2,5 kg :ico_wstydzioch: kolejna wizyta 11 lutego :-D :-D to chyba tyle ;-)

gosiek-dudek nie ma za co,zawsze służę pomocą :-)

NOWA kiedy planujesz iść na zwolnienie? super,że wesele i koncert udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 sty 2011, 20:56

Patrycja cieszę się że poduszka troche pomogła i zupka wyszła smaczna :-)

aniawlkp86, GRATULUJĘ SYNKA I DOSKONAŁEJ INTUICJI :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Emilka śliczny brzuszek :ico_brawa_01: Taki zgrabniutki :-D

My jutro o 11.30 jedziemy na USG całą trójką. Mąż specjalnie wziął wolne i zabieramy Filipka. Zobaczymy czy nasze maleństwo nam się pokaże :ico_oczko:
Filipka dziś wyściskałam po powrocie do domku :064: Kupiłam mu ciuchcię w tesco tak tęsniłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 21:09

Motylek22 dziękuję :-) oby tobie maluszek też się jutro ujawnił :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sty 2011, 21:19

Ania gratulacje !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to kolejne niebieskie stópki na pierwszej stronie będą :ico_oczko:
Motylek czekam jutro na informację kto w brzuszku mieszka.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 21:27

Murchinson dzięki :-) a jak ty się czujesz?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sty 2011, 21:48

Bardzo dobrze i oby tak zostało. Sporadycznie mam napady gorąca ale krótkotrwałe, energia mnie rozpiera, aż sama się sobie dziwię :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-01-18, 20:51 ]
Wiola a jak bratowa się czuje?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2011, 21:58

Murchinson to wykorzystaj tą energię póki ją masz :ico_oczko:

w końcu dziecko moje położyłam do łóżka i sobie bajkę opowiada :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 sty 2011, 22:02

aniawlkp86, wielkie gratulacje za zdrowego dzidziusia synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Motylku moze ty jutro tez juz bedziesz wiedziala kogo tam masz :-) trzymam kciuki :-D

Nowa doskonale cie rozumiem, ja tez ciagle pracuje i ciezko sie robi, ale juz niedlugo :-)
Pachwiny mnie nie bola ale tak jak pisalam problemy z zasnieciem i kregoslup tez troszke zaczyna bolec.

Murchinson, szwagierka :-D no jest tak jak bylo, wszystko jest oki ale ona ciagle na cos :ico_olaboga: narzeka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość