Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 sty 2011, 21:49

Qanchita, a powiedz mi tam w tym samochodziku, co ma Joleczka na zdjęciu, to jest jakieś zabezpieczenie, żeby dziecko się nie przewracało no boki i nie wypadło? :ico_noniewiem: bo tego się boję najbardziej.

chwalę się dzieciaczkiem:

bawię się Kaczusią:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu zabrałem mamie długopis:
Obrazek
Obrazek

spacerek zimowy:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sty 2011, 22:26

hej!

tibby, słodki jest! to spojrzenie powala!!! buziaki
a...rozkładasz mu kocyk do siedzenia? młody raczkuje czy nie?
ja Hance rozkładałam dość długo w kącie taką graciarnię do zabawy....ale Tom to od razu po podłodze się tarzał i tyle.....
Qanchita o, jeszcze to ma zabezpieczenia? to w ogóle super
Mamcia i jak po lekarzu? czy to jutro dopiero? u nas ta noc była super....dzień gorszy....ale jakoś tak dziwnie jest. generalnie Tom nawet w chorobie miał super apetyt.....traci go przy ząbkowaniu i nie wiem, o co kaman. w buzi nie widać dużo. a czy za szybko na zęby kolejne? nie wiem...minął prawie miesiąc od ostatnich.......więc powoli mogą iść kły.....jemu dość szybko wyłażą, w takich powiedzmy miesięcznych odstępach ....zobaczymy....

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 sty 2011, 22:49

zborra, tak, rozkładmy kocyk. On nie raczkuje :ico_noniewiem: kładzie się krzyżem i panikuje bo nie potrafi podeprzec się na rękach.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sty 2011, 23:15

agent hehhee
poczekaj, jak ruszy to da Wam popalić hehehe
mój wszędzie się pcha. dziś miał ubaw , bo udało mu się otwierać szafkę w kuchni i z takim uśmiechem to robił i zaglądał w gary, że sama się uśmiałam! albo w łazience staje przy wannie i zrzuca do niej wszystkie butelki.....szał!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 sty 2011, 23:16

zborra, tak tak to dzis do lekarza sie A. udal z Lilcia. Okazalo sie jednak ze ma zapalenie gardla, dzis ja w buzi wysypalo, myslalam na poczatku ze to opryszczka, przepisali antybiotyk i nawet chetnie go je o dziwo, mimo ze to tabletki i tylko je rozgniatam i mieszam z soczkiem. Ale zebole swoja droga, bo siedzi i ciagle je sobie jezykiem dotyka, slini sie strasznie i gniecie swego miska do spania, caly jest mokry od tego, hehe. nockabyla straszna, ciekawe jak dzis pojdzie... duzo zdrowka dla Toma! zeby to *tylko* zebole go draznily :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 sty 2011, 23:25

tibby, słodki synek, ma powalające spojrzenie, niebieskie oczy?? super, macie niebieskie czy jeszcze nie zmieniają się??
Jasiek na roczek dostał samochodzik jeździk jedyne zabezpieczenie było z tyłu żeby się nie przewaliło, ale on szybko na niego wsiadł ido dzisiaj czasem jeździ :-D
zborra, no zdolniacha mały, :ico_brawa_01: no i zdrówka życzę co do zębów to mogą iść 4 bo my mamy akcję teraz już ma takie banie i nie chce się przebić, pomijam fakt, że 2-jek nie ma na górze :-D
a dzisiaj Lena zrobiła 3 kroki i już sama bez trzymania fajnie stoi :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 sty 2011, 12:33

zborra, on potrafi z siadu się do raczkowania przekręcic, ale szybko pada plackiem :ico_haha_01:
tibby, słodki synek, ma powalające spojrzenie, niebieskie oczy?? super, macie niebieskie czy jeszcze nie zmieniają się??
tak, tobiś ma niebieskie. Raczej już się nie zmienią. Z resztą on jest cały tata, a tatus ma własnie niebieskie. :-D

[ Dodano: 2011-01-21, 11:34 ]
zborra, :ico_tort: dla Toma za 11.miesiecy! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 sty 2011, 14:43

Qanchita, a powiedz mi tam w tym samochodziku, co ma Joleczka na zdjęciu, to jest jakieś zabezpieczenie, żeby dziecko się nie przewracało no boki i nie wypadło? bo tego się boję najbardziej.
Tak , z boku są takie obręcze które zabezpieczają przed wypadnięciem. Później jak dziecko jest większe to mozna je w prosty sposób wymontować. A autko jest stabilne, nie wywraca się nawet kiedy Jolka trzyma obie nogi po jednej stronie i próbuje się odepchnąć. Naprawdę polecam!
I piękne fotki :ico_brawa_01: A o raczkowanie się nie martw, zacznie z dnia na dzień, nawet nie zauważysz kiedy :ico_oczko:


:ico_buziaczki_big: dla Tomeczka za 11 miesięcy

A mi się ciężko weekend zaczął. Właśnie zwolnili mojego gł. przełożonego i cholera wie co dalej :ico_zly:
Kurna...uroki pracy w korporacji :ico_olaboga:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 sty 2011, 14:44

tibby, kochany ten twój synuś :) przystojniak z niego wyrośnie ;)
Co do raczkowania to przyjdzie czas i ruszy...albo i nie,bo nie wszystkie dzieci raczkują :ico_noniewiem:
Filip potrafi już łądnych kilka metrów na własnych nóżkach przejść :ico_brawa_01: ten widok jest powalający :ico_haha_01: takie małe,te nózka takie krótkie i pędzi przed siebie ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 sty 2011, 16:39

karmelka, :ico_tort: za 11. m-cy Filipcia!

Qanchita, a jaka to firma jest? :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-21, 16:01 ]
już znalazłam. :ico_sorki:

mama moja chce kupic Tobisiowi ten rowerek co Qanchita pokazywała, a my myslimy nad tym samochodzikiem, opłaca się wg was miec oba te urządzenia?

[ Dodano: 2011-01-22, 09:45 ]
Qanchita, ja pytałam o firmę, która zrobiła zabawkę, ale dziękuję, że się podzieliłaś ze mną tym wszystkim na PW ;* trzymam kciuki za ciebie! :ico_sorki:


:ico_kawa: dla wszystkich.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość