Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2011, 21:36

jak u was jest z tkliwoscia piersi ?
u mnie dokładnie tak jak u Ciebie, ale z Wiką też nic szczególnego się nie działo :ico_oczko:

Kinga_łódź, och, to Ty masz na prawdę nieciekawie z tymi mdłościami :ico_noniewiem:
Bo i tak cc mnie czeka.
ale to już pewne?

Ja dziś pospałam z Wiką tradycyjnie :-) Byłam dzisiaj też oglądać mieszkanie do wynajęcia, jest super, ale facet robi casting, bo ma sporo chętnych. Trzymajcie kciuki, żeby nas wybrał, choć nie łudzę się zbytnio, bo wiem jak ludzie patrzą na dzieci :ico_noniewiem:

Ja trzymam się terminu, który sama wyliczyłam. Ostatnio pomyliłam się o 2 dni, bo wyliczyłam na 17.12, a Wiki wyszła 19.12, a lekarz mi przepowiadał 25.12

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2011, 22:00

inia1985, trzymam kciukasy za mieszkanko, ale wiesz nie czaje dlaczego ludzie krzywo na dzieci patrza, niepoważne to a sami pewno dzieci mają, ale oby się udało:)

a termin mój to według moich obliczeń 14 wrzesień ale zobaczymy co powie położna i co wykarze usg, bo w sumie usg najdokładniejsze, położna patrzy po dniu ostatniej miesiączki a ja w sumie wiem dokładnie kiedy zaszłam:):):):)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 sty 2011, 01:03

kobietki
mam do was prośbe,
jesli nie zdecydowalyście sie jeszcze na jaki cel przekażecie swój 1% podatku to może moja propozycja was zaciekawi.
Kuba jest moim siostrzeńcem a to co jest poniżej, napisane zostało przez moją siostre aby osoby które zdecydują sie na przekazanie 1% wiedziały cos wiecej.

Jakub urodził się z rzadką chorobą genetyczną. Po wielu miesiącach poszukiwań, konsultacji i badań została postawiona diagnoza: Zespół Williamsa. Intensywna i wielokierunkowa rehabilitacja pozwala stymulować rozwój Jakuba i przynosi wymierne efekty. Dzięki otrzymanym funduszom możemy poszukiwać nowych metod rehabilitacji. Udało nam się zakupić kombinezon THERA TOGS, odbyć dwuetapowy trening słuchowy metodą TOMATISA oraz korzystać z HIPOTERAPII. Jakub aktualnie w przedszkolu przygotowuje się do pójścia do szkoły integracyjnej, jest to dla niego zarazem sukces, ale i duże wyzwanie. Każdej osobie pragnącej wspomóc rehabilitacje bardzo dziękujemy. Dane potrzebne do przekazania 1% to: Nazwa OPP: FUNDACJA DZIECIOM ”ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”. Numer KRS: 0000037904. Cel szczegółowy 1%: JAKUB POSIM nr ewid. 6998."
_________________

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 sty 2011, 11:20

dziendobry :-)

inia1985, mam nadzieje ze uda sie wam z mieszkankiem:)

wczoraj miałam cały dzien nerwowy,kłóciłam sie z moim szanownym M o byle kuwinko,tak mnie z równowagi wyprowadzał,a wyłam :ico_olaboga: jeju co sie ze mn ą dzieje :ico_olaboga:
dzis mam całe oczy spuchniete :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 sty 2011, 11:51

Inia trzymam kciuki &&&
Ciekawe co zaraz powymyślają z tymi castingami :ico_puknij: żeby im zaśpiewać lub zatańczyć :ico_puknij: :ico_puknij:

Kamcia mi termin wyliczył GP na 3.09 choć mówiłam że nie mam cykli 28dniowych,
tylko 33 ale nie dodał ekstra 5 dni, głąb :ico_puknij:

Karina my odkąd wiemy, że będzie dzidziuś to jakoś tak spokojniej żyjemy tzn
nie kłócimy się choć jedna awantura była ale my nie na długo :ico_oczko:
W ogóle jakaś taka spokojniejsza jestem w tej ciąży, bo z Elizą to pamiętam
wiecznie wkurzona byłam i bez kija nie podchodź :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sty 2011, 13:42

Hej!

inia1985, kciuki trzymam!!!
A jak długo musisz czekać na werdykt jury? :-D

No, u mnie cesarka na bank :ico_noniewiem: Pierwszą też miałam. W czasie tamtej ciąży dowiedziałam się o rozwarstwieniu siatkówki. No, a w między czasie miałam operację przyklejania tej siatkówki, na drugim oku laser, więc niby mogłabym rodzić, ale ryzyko jest ogromne, więc nie ma co.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 sty 2011, 14:01

Dziewczyny, dzięki za kciuki, oby pomogły, a sprawa rozstrzygnie się w przyszły weekend, wtedy ma do nas właściciel mieszkania dzwonić.

malgoskab, my oddajemy 1% już na Zuzieńkę iw_rybki

karina22, o to u Ciebie hormony już szaleją, ja jestem wyjątkowo spokojna, ciekawe jak będzie jak R. wróci :ico_oczko:
żeby im zaśpiewać lub zatańczyć :ico_puknij:
to nie pierwszy casting, który mamy za sobą, ale tańcowania jeszcze nie było, dziwne, że nikt na to nie wpadł :-D

Kocura Bura, słyszałam właśnie o tej siatkówce, także faktycznie nie ma co ryzykować

Jak Wiki wstanie, to jedziemy odwiedzić koleżankę z córeczką w wieku Wiki, już się doczekać nie mogę :ico_oczko:
Rano zaliczyłyśmy już pediatrę, bo ortopeda podejrzewa u Małej krzywicę, więc musiałam to skonsultować. Lekarka stwierdziła, że to nie może być krzywica, bo wcześniej byłyby inne objawy, a raczej niedobór wapnia, bo Wiki ciągle jest na tym mleku sojowym, a z niego wapń jest gorzej przyswajalny. Przepisała wapno i za 3 miesiące mamy iść do kontroli. Na badania dodatkowe nie dała skierowania, bo to tylko można zrobić w prywatnej specjalistycznej przychodni we Wrocławiu, u nas jak zwykle jest to niedostępne :ico_noniewiem: A tam i tak nie trzeba skierowania, trzeba mieć pieniądze. Jak mąż wróci, to muszę to z nim skonsultować i może pojedziemy zrobić te dodatkowe badania

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 sty 2011, 14:11

Kocura no to faktycznie nie ma co ryzykować :ico_sorki:
Mój K miał kiedyś znajomą co przy porodzie wzrok straciła i dzieciaczka swojego nie zobaczyła :ico_olaboga:
Straszne :ico_olaboga:

Inia ja bym wpadła na taki casting :-D Nasze mieszkanko w PL stoi puste i tak sie zastanawiamy czy go nie wynająć na rok :ico_noniewiem:
Bo cały ten czas odkąd tu jesteśmy to płacimy, płacimy a nie mieszkamy tam.
Mam nadzieję, że jednak bedzie wszystko ok z Wiki. Wiadomo zawsze dodatkowe badania
dają więcej wiedzy :ico_sorki:
Ja jak będe w PL to będę musiała kupić wit.D bo tu niestety nie dają dzieciaczkom :ico_szoking:
No i niestety często widać te braki :ico_puknij:

A ja wczoraj przed spaniem zrobiłam sobie dobrze i całą kostkę twarogu zjadłam :-D
Ale był pyszny na samo wspomnienie mam ślinotok :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 sty 2011, 14:24

i tak sie zastanawiamy czy go nie wynająć na rok
to jest dobry pomysł, jeśli macie kogoś zaufanego, kto by czasem doglądał mieszkania, bo różnie to z najmem bywa. Sama wiem, czasem tak ludzie potrafią zrujnować mieszkanie, że aż włos się na głowie jeży.
Ale był pyszny na samo wspomnienie mam ślinotok :-D
he he, na zdrowie :-)

A ja chyba zaczynam tyć, dziś miałam 0,5 kg więcej na wadze, widać mój mega-apetyt zaczyna przynosić rezultaty

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 sty 2011, 15:24

Inia no to faktycznie przytyłaś niesamowicie :-D :ico_brawa_01:
Ja właśnie się objadam chrupkami chlebowymi bake rolls smak pizza :-D
A jak mężuś wróci to jedziemy na co piątkowe zakupy :ico_oczko: więc muszę coś zjeść
bo jak mnie zacznie ssać w sklepie to zaraz bedzie mi niedobrze.
A jutro przyjeżdża rodzinka teściowa, szwagier z córką na tydzień ale się cieszę :ico_brawa_01:
A w lutym będę miała mojego brata na tydzień :ico_brawa_01:
Mam tylko nadzieję, że nie będę straszyć kibelka :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość