Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sty 2011, 00:28

ja też nie czułam, w ogóle taka podekscytowana jechałam rodzić. Teraz czuję :-D
heheh no ja nie rodziłam więc pewnie dlatego :-)
zmykam, bo mnie plecy pieką dobranoc!
papa;*

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

21 sty 2011, 00:51

ja pierwszym porodem byłam przerażona, tyle się nasłuchałam, że na porodówkę nie było mi śpieszno nic a nic :ico_nienie:
teraz już się nie boję :-) boleć boli , no ale to wszytko mija :-)

Blanka pewnie chodzi masowanie ich
ja tam nic nie masuje i tak za pewne bez strupków, krwi i naderwanych brodawek się nie obędzie, dlatego już do szpitala zabieram tą maść prelan , działa cuda :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 sty 2011, 01:05

kobietki
mam do was prośbe,
jesli nie zdecydowalyście sie jeszcze na jaki cel przekażecie swój 1% podatku to może moja propozycja was zaciekawi.
Kuba jest moim siostrzeńcem a to co jest poniżej, napisane zostało przez moją siostre aby osoby które zdecydują sie na przekazanie 1% wiedziały cos wiecej.

Jakub urodził się z rzadką chorobą genetyczną. Po wielu miesiącach poszukiwań, konsultacji i badań została postawiona diagnoza: Zespół Williamsa. Intensywna i wielokierunkowa rehabilitacja pozwala stymulować rozwój Jakuba i przynosi wymierne efekty. Dzięki otrzymanym funduszom możemy poszukiwać nowych metod rehabilitacji. Udało nam się zakupić kombinezon THERA TOGS, odbyć dwuetapowy trening słuchowy metodą TOMATISA oraz korzystać z HIPOTERAPII. Jakub aktualnie w przedszkolu przygotowuje się do pójścia do szkoły integracyjnej, jest to dla niego zarazem sukces, ale i duże wyzwanie. Każdej osobie pragnącej wspomóc rehabilitacje bardzo dziękujemy. Dane potrzebne do przekazania 1% to: Nazwa OPP: FUNDACJA DZIECIOM ”ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”. Numer KRS: 0000037904. Cel szczegółowy 1%: JAKUB POSIM nr ewid. 6998."
_________________

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sty 2011, 12:24

działa cuda :ico_sorki:
ja mam siliconowe nakładki na piersi koleżanka mówiła że jej bardzo pomogły.. zobaczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

21 sty 2011, 13:22

Obrazek

Witam was :-)
Musze sie pochwalić :ico_brawa_01: to zdjecie z dnia babci i dziadka w przedszkolu :-D ( Matyldzia to ta ze spinkami na włoskach.
pewne bez strupków, krwi i naderwanych brodawek się nie obędzie
aż tak? jezu współczuje.Ja nie miałam żadnych problemów z brodawkami, taka natura, albo moje dziecko było dardziej delikatne :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ciekawe jak teraz bedzie. Kurcze nawet nie pomyślałam o kupieniu żadnej maści czy nakładek.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sty 2011, 13:30

Basia, ja to pewnie urodzę najpóźniej z Was, bo mam mieć cesarkę, a lekarka moja mi wczoraj powiedziała, ze teraz zmieniło się prawo i nie umawiają pacjentek na cc, tylko przychodzi się z z akcją porodową i wtedy tna, albo jak nie ma akcji, to 7 dni po terminie jedzie się do szpitala i wtedy tną. Trochę mnie to przeraziło, ale i tak muszę do szpitala pojechać i się tam wszystkiego dowiedzieć.
@gniecha u mnie szyjka jeszcze zamnknięta i długa, nie ma żadnej akcji jak na razie, Staś ciągle leży główką w dół, wiec jest ok. Następną wizytę mam za 2 tygodnie, za tydzień w piątek mam zrobić KTG drugie.

Tynusz, Manenka i AniaZaba, śliczne brzuszki :ico_brawa_01: i łąńcuszek Tynusz przepiękny :-)
Buzok, ale śliczności synuś :ico_brawa_01: oj już sama nie mogę się doczekać kiedy mojego maluszka zobaczę :ico_brawa_01: Dobrze, że już jest wszystko dobrze.
Tynusz właśnie skończyłam 33
oj mi też to grozi 30.04....
mania6891, moja też ciągle by się chciała ze mną bawić i też mam wyrzuty sumienia, że bajki jej włączam, ale chyba inaczej się nie da. Ja mam męża i córcia bardzo go kocha, ale bawić się woli ze mną, więc i on mi w tym nie pomaga ;-)
manenka, to zakupy widzę udane, fajowy ten fotelik do karmienia :-)
Blanka, też nie wiem co to hartowanie brodawek i niczego takiego nie robię. Też mam zamiar kupić maść purelan medeli i ją stosować, naprawdę działa cuda :-)

Co do porodu, to pierwszym nie byłam przerażona, starałam się nie słuchać złych rzeczy i nie nastawiać się źle, byłam nastawiona na piękny książkowy poród. Zycie pokazało inaczej, teraz trochę się boję, ale nie porodu, tylko tego czy z Juniorem wszystko będzie dobrze, czy będzie zdrowy i nie będziemy musieli leżeć w szpitalu, tak jak z Ulą.

Robię torta :-) heheheh i szykuję wszystko na jutrzejszą imprezę urodzinową Uli. W nocy wysłałam poprawioną pracę i mam nadzieję, że dostanę już zgodę na wydruk :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sty 2011, 13:42

Matyldzia to ta ze spinkami na włoskach.
piękna jest ta Twoja cóeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i łąńcuszek Tynusz przepiękny :-)
dziękuję :-D
ale śliczności synuś :ico_brawa_01:
bardzo piękny :-) i dokładnie super że już wszystko dobrze :ico_sorki:
oj mi też to grozi 30.04....
no chyba nie uważacie się za stare?:-)
mi 30.01 przyjdzie 21 :-)
Robię torta :-)
mmm :ico_brawa_01: a jakiego ?

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

21 sty 2011, 14:36

no chyba nie uważacie się za stare?:-)
Nie no ja absolutnie nie czuję się staro!!!
Ja porodu pierwszego się nie bałam wogóle :ico_szoking: dopuki mi nie powiedzieli ,że teraz przekłują mi pęcherz płodowy -tu zaczęłam panikować :ico_noniewiem:

Teraz się też nie mogę doczekać i nie panikuję bo wiem co mnie czeka mam nadzieję tylko ,że obejdzie się bez komplikacji

Co do wagi to u mnie za pierwszym razem pomylili się o cały kilogram ,ale to przypadek bo nie była waga pilnowana wcześniej a to co USG wykazało w 39 tc było jednym słowem nie do obliczenia dokładnego ,ale gin mi powiedziała tak czy inaczej ten co robił USG dał d..y hehe Teraz mi pilnują wagi i oczywiście poślizg może być ,ale wierzę mojej gin ,że nie przekroczy synuś 4kg to mi wystarczy !! :ico_sorki: Ja też latam często do toalety ,ale też biegunką tego nazwać nie można ....może to taki objaw przed porodem :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sty 2011, 14:49

Nie no ja absolutnie nie czuję się staro!!!
no ja myślę :-)

u mnie gin też powiedziała że Julcia olbrzymem nie będzie- powinna się urodzić 3500 :-)
zobaczymy jak to będzie :-D

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 sty 2011, 15:02

witam
nic sie nie dzieje...no oprócz tego że dziwnie się czuje boli mnie podbrzusze,troszkę wyczuwalne skórcze mała się rozciaga no i nie dobrze mi i rozwolnienie....niewiem co to oznacza bo przy Mikołaju miałam poród wywołwany więc to co innego....wiec to wszystko dla mnie nowe :ico_haha_01: a jakieś są objawy które mogą oznaczać nadchodzący poród?? :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość